Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

S. Ribberink, Naïve voorstelling 1434
S. Ribberink, Naïve voorstelling
Startprijs 15 EUR
Onduid. gesign., Stilleven met gemberpot, bloemen. 1435
Onduid. gesign., Stilleven met gemberpot, bloemen.
Startprijs 15 EUR
Kees de Goede, Jouw wereld mijn wereld 1432
Kees de Goede, Jouw wereld mijn wereld
Startprijs 20 EUR
M. Houtman + Joan Dinsbach, 2x Lithografie 1421
M. Houtman + Joan Dinsbach, 2x Lithografie
Startprijs 25 EUR
A.G.A. Krumme, Vrouwelijk naakt 1424
A.G.A. Krumme, Vrouwelijk naakt
Startprijs 25 EUR
B. Kluivers, Abstract figuratief 1425
B. Kluivers, Abstract figuratief
Startprijs 25 EUR
Giele Roelofs, Joodse figuren 1426
Giele Roelofs, Joodse figuren
Startprijs 25 EUR
8x 19e Eeuwse prenten 1405
8x 19e Eeuwse prenten
Startprijs 30 EUR
M.E. Willemse-Vervloet, Stilleven met appels 1406
M.E. Willemse-Vervloet, Stilleven met appels
Startprijs 30 EUR
C. Vischer, 2x antieke gravures 1411
C. Vischer, 2x antieke gravures
Startprijs 30 EUR
2x Antieke gravures 1418
2x Antieke gravures
Startprijs 30 EUR
J.G. van Loon, Abstract gezicht 1419
J.G. van Loon, Abstract gezicht
Startprijs 30 EUR
Monogram J.P.K. de J., Landschap met koeien 1361
Monogram J.P.K. de J., Landschap met koeien
Startprijs 35 EUR
Ebey, Indonesisch dorpsgezicht 1194
Ebey, Indonesisch dorpsgezicht
Startprijs 40 EUR
Atelier P. Dupont, Werkpaard 1228
Atelier P. Dupont, Werkpaard
Startprijs 40 EUR
Ongesigneerd, Stadsgezicht met figuren 1333
Ongesigneerd, Stadsgezicht met figuren
Startprijs 40 EUR
7x Diverse werken, 20e eeuw 1349
7x Diverse werken, 20e eeuw
Startprijs 40 EUR
Onduid. gesig., Indonesiche man 1353
Onduid. gesig., Indonesiche man
Startprijs 40 EUR
Onduidelijk, Schotse Hooglanden met koeien 1415
Onduidelijk, Schotse Hooglanden met koeien
Startprijs 40 EUR
J.P.C. van Os, Besneeuwd landschap 1313
J.P.C. van Os, Besneeuwd landschap
Startprijs 45 EUR
Corneille omslagboek 1321
Corneille omslagboek
Startprijs 45 EUR
F. Smits, Twee officieren 1175
F. Smits, Twee officieren
Startprijs 50 EUR
Corneille, Vogels 1178
Corneille, Vogels
Startprijs 50 EUR
Corneille, Ontwerp van een das 1179
Corneille, Ontwerp van een das
Startprijs 50 EUR
2X J.A. Smit, Bellona/Mokum 1229
2X J.A. Smit, Bellona/Mokum
Startprijs 50 EUR
Ongesigneerd, Riviergezicht met figuren en vee 1251
Ongesigneerd, Riviergezicht met figuren en vee
Startprijs 50 EUR
N. Wijnberg, Badende figuren 1280
N. Wijnberg, Badende figuren
Startprijs 50 EUR
Jan Kelderman, Stadsgezicht Parijs 1281
Jan Kelderman, Stadsgezicht Parijs
Startprijs 50 EUR
Chinees rolschilderij 1288
Chinees rolschilderij
Startprijs 50 EUR
Stierop? Kalf in stal 1289
Stierop? Kalf in stal
Startprijs 50 EUR
17e Eeuwse gravure, Victorieus zeegevecht 1299
17e Eeuwse gravure, Victorieus zeegevecht
Startprijs 50 EUR
Prachtige landkaart Hattem 1948 1339
Prachtige landkaart Hattem 1948
Startprijs 50 EUR
A.G. Hulshoff Pol, Loosdrechtse plassen 1351
A.G. Hulshoff Pol, Loosdrechtse plassen
Startprijs 50 EUR
J. van Slogteren, Hollands riviergezicht 1358
J. van Slogteren, Hollands riviergezicht
Startprijs 50 EUR
P.W.J. v/d Broek, Leeuwenpaar 1364
P.W.J. v/d Broek, Leeuwenpaar
Startprijs 50 EUR
Monogram A.R., Boerenhuizen met bloembollenvelden 1377
Monogram A.R., Boerenhuizen met bloembollenvelden
Startprijs 50 EUR
B. Malaes, Landschap met wandelaar en sloot 1383
B. Malaes, Landschap met wandelaar en sloot
Startprijs 50 EUR
Meinert Volkers, Landgoed Teutoburgerwald 1393
Meinert Volkers, Landgoed Teutoburgerwald
Startprijs 50 EUR
Meindert Volkers, Orchideeën 1394
Meindert Volkers, Orchideeën
Startprijs 50 EUR
Onduid. gesig., Rietsnijder 1399
Onduid. gesig., Rietsnijder
Startprijs 50 EUR
S. Bonkers?, Dame met parasol bij dorp 1417
S. Bonkers?, Dame met parasol bij dorp
Startprijs 50 EUR
Meinert Volkers, Stilleven met schaduw 1208
Meinert Volkers, Stilleven met schaduw
Startprijs 60 EUR
Meinert Volkers, Bloemen 1209
Meinert Volkers, Bloemen
Startprijs 60 EUR
2x Chinees aquarel, Kraanvogel+Vis 1252
2x Chinees aquarel, Kraanvogel+Vis
Startprijs 60 EUR
J.M. Vrolijk, Kalveren voor houten bruggetje 1274
J.M. Vrolijk, Kalveren voor houten bruggetje
Startprijs 60 EUR
Cees Landsaat, Bloemencorso te Halfweg 1329
Cees Landsaat, Bloemencorso te Halfweg
Startprijs 60 EUR
J. Verbrugge, Stadspoort 1357
J. Verbrugge, Stadspoort
Startprijs 60 EUR
S. Altman, 17e Eeuwse taveerne 1362
S. Altman, 17e Eeuwse taveerne
Startprijs 60 EUR
H. Koster? Landschap met figuur 1363
H. Koster? Landschap met figuur
Startprijs 60 EUR
Ongesigneerd, Antiek interieur 1370
Ongesigneerd, Antiek interieur
Startprijs 60 EUR
H. van Lerven? Boerderij, fruitboom en boerin 1373
H. van Lerven? Boerderij, fruitboom en boerin
Startprijs 60 EUR
Ongesig., Herder met vee 1382
Ongesig., Herder met vee
Startprijs 60 EUR
Ikoon 1148
Ikoon
Startprijs 70 EUR
E. Wolff, Pluimvee bij voerbak 1199
E. Wolff, Pluimvee bij voerbak
Startprijs 70 EUR
J. Westendorp, Stilleven met vaas 1271
J. Westendorp, Stilleven met vaas
Startprijs 70 EUR
Ongesigneerd. Oosterse figuren in boten 1257
Ongesigneerd. Oosterse figuren in boten
Startprijs 75 EUR
Evert Bomhof, Platbodems op de Zuiderzee 1263
Evert Bomhof, Platbodems op de Zuiderzee
Startprijs 75 EUR
Ivo Kamphuis, Ann Helen 1300
Ivo Kamphuis, Ann Helen
Startprijs 75 EUR
Antieke ikoon, 1900 1142
Antieke ikoon, 1900
Startprijs 80 EUR
T. Anconé, Saksische schuur Fleringen 1183
T. Anconé, Saksische schuur Fleringen
Startprijs 80 EUR
C. Cornelisz, Stilleven met divers fruit 1186
C. Cornelisz, Stilleven met divers fruit
Startprijs 80 EUR
Almati, Oosters portret oude man 1237
Almati, Oosters portret oude man
Startprijs 80 EUR
Ongesigneerd, Vaas met bloemen 1261
Ongesigneerd, Vaas met bloemen
Startprijs 80 EUR
C. Cornelisz, Stilleven met perziken 1307
C. Cornelisz, Stilleven met perziken
Startprijs 80 EUR
Henk Reerink, Watermolen Haaksbergen 1319
Henk Reerink, Watermolen Haaksbergen
Startprijs 80 EUR
2x Meinert Volkers, Aura en omhoog 1330
2x Meinert Volkers, Aura en omhoog
Startprijs 80 EUR
Meinert Volkers, Damesportret 1331
Meinert Volkers, Damesportret
Startprijs 80 EUR
Meinert Volkers, Kajin 1332
Meinert Volkers, Kajin
Startprijs 80 EUR
Jan te Wierik, Litho 1440
Jan te Wierik, Litho
Startprijs 80 EUR
J. Cremer, Terra Umbro 2 1293
J. Cremer, Terra Umbro 2
Startprijs 90 EUR
Anton Dirckx, Poldergezicht met windmolens... 1381
Anton Dirckx, Poldergezicht met windmolens...
Startprijs 90 EUR
Onduidelijk, Portret Russische man 1034
Onduidelijk, Portret Russische man
Startprijs 100 EUR
R. Henriëtte, Gezicht op kasteel 1079
R. Henriëtte, Gezicht op kasteel
Startprijs 100 EUR
J. Cossaar, Religieus 1101
J. Cossaar, Religieus
Startprijs 100 EUR
Onduid. gesig., Bloempot met cactus 1116
Onduid. gesig., Bloempot met cactus
Startprijs 100 EUR
Jos Rovers, Stilleven met appels 1126
Jos Rovers, Stilleven met appels
Startprijs 100 EUR
Gerard Post Greve, Landschap met boot en brug 1127
Gerard Post Greve, Landschap met boot en brug
Startprijs 100 EUR
Antiek Russisch ikoon, 1900 1141
Antiek Russisch ikoon, 1900
Startprijs 100 EUR
G.F. van Schagen, Stilleven 1151
G.F. van Schagen, Stilleven
Startprijs 100 EUR
Stutterheim, Riviergezicht 1152
Stutterheim, Riviergezicht
Startprijs 100 EUR
2x Antieke Japanse houtsnede 1166
2x Antieke Japanse houtsnede
Startprijs 100 EUR
Gravure, Gezicht op het Westerdok 1189
Gravure, Gezicht op het Westerdok
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Zeeuwse boerderij 1219
Ongesigneerd, Zeeuwse boerderij
Startprijs 100 EUR
Leon Danchin, Jachthond met patrijs 1224
Leon Danchin, Jachthond met patrijs
Startprijs 100 EUR
J.C. Roelandse, Hooikapschuur 1226
J.C. Roelandse, Hooikapschuur
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Hollands stadsgezicht 1232
Ongesigneerd, Hollands stadsgezicht
Startprijs 100 EUR
Onduidelijk gesign., Landschap met molen en berkenbomen 1233
Onduidelijk gesign., Landschap met molen en berkenbomen
Startprijs 100 EUR
Mario Pasetto, Beautifull City Happy 1243
Mario Pasetto, Beautifull City Happy
Startprijs 100 EUR
Onduid. gesig., Boeren interieur met breiende vrouw 1245
Onduid. gesig., Boeren interieur met breiende vrouw
Startprijs 100 EUR
Dirkjan Ribbeling, Abstract figuratief 1246
Dirkjan Ribbeling, Abstract figuratief
Startprijs 100 EUR
J. Halma, Poldergezicht 1247
J. Halma, Poldergezicht
Startprijs 100 EUR
Dirkjan Ribbeling, Abstracte voorstelling 1249
Dirkjan Ribbeling, Abstracte voorstelling
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Hermes 1256
Ongesigneerd, Hermes
Startprijs 100 EUR
Roger Reyniers, Havengezicht met dukdalven 1265
Roger Reyniers, Havengezicht met dukdalven
Startprijs 100 EUR
Lot diverse werken, 8x 1287
Lot diverse werken, 8x
Startprijs 100 EUR
J. de Koning, Strandgezicht 1385
J. de Koning, Strandgezicht
Startprijs 100 EUR