Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lot horloges in kist (6x) 263
Lot horloges in kist (6x)

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 Seiko en Prisma horloge 259
2 Seiko en Prisma horloge

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Collier van barnsteen/Copal 234
Collier van barnsteen/Copal

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ring en hanger met opaal 211
Ring en hanger met opaal

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Brede zilveren slavenband met rozen 103
Brede zilveren slavenband met rozen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Gouden creolen met diamant 29
Gouden creolen met diamant

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Gouden armband met diamant 8
Gouden armband met diamant

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Lot zilveren sieraden 954
Lot zilveren sieraden

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Armband met koraal 950
Armband met koraal

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zilveren gevlochten armband en collier 948
Zilveren gevlochten armband en collier

Resultaat:

30 EUR

Vergulde oorknoppen met granaat 943
Vergulde oorknoppen met granaat
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Set Flora Danica zilver verguld 941
Set Flora Danica zilver verguld

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Granaatketting 940
Granaatketting

Resultaat:

45 EUR

Grote zilveren hanger 934
Grote zilveren hanger
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Zakhorloge in houder 905
Zakhorloge in houder

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren armband met kleurstenen 902
Zilveren armband met kleurstenen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Witgouden ring met aquamarijn en diamant 886
Witgouden ring met aquamarijn en diamant

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
2x Horloge (zonder band) 877
2x Horloge (zonder band)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Gouden oorknoppen met parels 860
Gouden oorknoppen met parels

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Gouden armband met amethist 835
Gouden armband met amethist

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Goud op zilveren koningscollier 830
Goud op zilveren koningscollier

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot barnsteen 812
Lot barnsteen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Gouden ring met diamant 803
Gouden ring met diamant

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zilveren gourmetarmband 790
Zilveren gourmetarmband

Resultaat:

70 EUR