39. Januariveiling 2019

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

Antieke vertico, 1880 4016
Antieke vertico, 1880
Startprijs 450 EUR
Renaissance kast, 18e eeuw 4015
Renaissance kast, 18e eeuw

500 EUR

Prachtig Hollands Louis Quinze kabinet, 1750 4014
Prachtig Hollands Louis Quinze kabinet, 1750
Startprijs 2.300 EUR
Engelse chaise longue, 19e eeuw 4013
Engelse chaise longue, 19e eeuw

1.000 EUR

Art Nouveau secretaire, 1915 4012
Art Nouveau secretaire, 1915
Startprijs 750 EUR
Hollands wortelnoten bureau, 18e eeuw 4011
Hollands wortelnoten bureau, 18e eeuw
Startprijs 750 EUR
Zeldzame kist met intarsia, 18e eeuw 4008
Zeldzame kist met intarsia, 18e eeuw
Startprijs 500 EUR
Wortelnoten Barok vitrine, 19e eeuw 4007
Wortelnoten Barok vitrine, 19e eeuw

1.200 EUR

Schrijfsecretaire, 18e eeuw 4006
Schrijfsecretaire, 18e eeuw
Startprijs 2.500 EUR
Hollands kabinet, 1700 4005
Hollands kabinet, 1700
Startprijs 5.000 EUR
Secretaire met intarsia 4004
Secretaire met intarsia
Startprijs 850 EUR
Franse hoekkast, 19e eeuw 4003
Franse hoekkast, 19e eeuw

500 EUR

Wortelnoten kabinet, 18e eeuw 4002
Wortelnoten kabinet, 18e eeuw
Startprijs 2.500 EUR
Jalouzie hoekkast 1800 4001
Jalouzie hoekkast 1800
Startprijs 400 EUR
Frans klokkenstel, 1880 3689
Frans klokkenstel, 1880
Startprijs 60 EUR
Friese notarisklok 3687
Friese notarisklok
Startprijs 100 EUR
Franse comtoise, 19e eeuw 3685
Franse comtoise, 19e eeuw
Startprijs 35 EUR
Franse comtoise, 19e eeuw 3684
Franse comtoise, 19e eeuw

60 EUR

Antiek tafelklokje, 1890 3683
Antiek tafelklokje, 1890
Startprijs 50 EUR
Franse pendule  , 1890 3682
Franse pendule , 1890
Startprijs 90 EUR
Antieke kolompendule, 1850 3678
Antieke kolompendule, 1850
Startprijs 180 EUR
Friese staartklok, 1800 3677
Friese staartklok, 1800
Startprijs 80 EUR
Frans Art Deco klokkenstel, 1930 3672
Frans Art Deco klokkenstel, 1930
Startprijs 200 EUR
Frans Art Nouveau klokkenstel, 1915 3671
Frans Art Nouveau klokkenstel, 1915

200 EUR