Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude Duitse affiche 2480
Oude Duitse affiche
Startprijs 30 EUR
4x Oude Duitse affiches 2481
4x Oude Duitse affiches
Startprijs 100 EUR
Antieke Duitse affiche 2482
Antieke Duitse affiche
Startprijs 100 EUR
2x Antieke messing fietslampen 2483
2x Antieke messing fietslampen
Startprijs 60 EUR
Oude gietijzeren kerstman, 'Santa Claus' 2484
Oude gietijzeren kerstman, 'Santa Claus'
Startprijs 50 EUR
6x Antiek religieus 2485
6x Antiek religieus
Startprijs 340 EUR
8x Oude/antieke paardenbitten 2486
8x Oude/antieke paardenbitten
Startprijs 50 EUR
2x Boekensteunen, 1930-1950 2487
2x Boekensteunen, 1930-1950
Startprijs 50 EUR
2x Oosterse figuren, 20e eeuw 2488
2x Oosterse figuren, 20e eeuw
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2x Antieke toneelkijkers 2489
2x Antieke toneelkijkers

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antiek bordenrek, 1900 2490
Antiek bordenrek, 1900

Resultaat:

25 EUR

Antieke gietijzeren Porte Montre, 1890 2491
Antieke gietijzeren Porte Montre, 1890
Startprijs 70 EUR
Japanse rijsthouder 2492
Japanse rijsthouder
Startprijs 50 EUR
Parker pennenset zwart met goud 2493
Parker pennenset zwart met goud
Startprijs 45 EUR
Parker Pennenset, zilver 2494
Parker Pennenset, zilver
Startprijs 45 EUR
Verkocht
Parker pennenset Zwart/goud 2495
Parker pennenset Zwart/goud

Resultaat:

60 EUR

Parker Vulpen, zwart 2496
Parker Vulpen, zwart
Startprijs 20 EUR
Parker Vulpen Blauw/ goudkleur 2497
Parker Vulpen Blauw/ goudkleur
Startprijs 25 EUR
Verkocht
4x Antieke religieuze kruizen 2498
4x Antieke religieuze kruizen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Oude/antieke Chinese drakenboot 2499
Oude/antieke Chinese drakenboot

Resultaat:

65 EUR

Roodkoperen doofpot, 19e eeuw 2500
Roodkoperen doofpot, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR
Verkocht
2x Antiquarische Judaica bijbels 2501
2x Antiquarische Judaica bijbels

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Jugendstil inktstel 2502
Jugendstil inktstel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Postzegeldoos+pennenbakje 2503
Postzegeldoos+pennenbakje

Resultaat:

30 EUR

2x Antiquarische reclame affiches 2504
2x Antiquarische reclame affiches
Startprijs 100 EUR
2x Biedermeier ketels 2505
2x Biedermeier ketels
Startprijs 25 EUR
Antieke naaikistje met inhoud 2506
Antieke naaikistje met inhoud
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Antiek Engels dienblad , 1900 2507
Antiek Engels dienblad , 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x (Thee)kistjes, 19e eeuw 2508
2x (Thee)kistjes, 19e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke Duitse hoornen tabakspijp 2509
Antieke Duitse hoornen tabakspijp

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Bronzen plaquettes in lijst 2510
2x Bronzen plaquettes in lijst

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Antieke kandelaar, 1915 2511
Antieke kandelaar, 1915

Resultaat:

80 EUR

Antieke bouilloir, 1915 2512
Antieke bouilloir, 1915
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Aker met deksel, 19e eeuw 2513
Aker met deksel, 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Friese theestoof, 19e eeuw 2514
Friese theestoof, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Meerschuimpijp in etui 2515
Meerschuimpijp in etui

Resultaat:

110 EUR

2x Bronzen schijfkandelaren 2516
2x Bronzen schijfkandelaren
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Franse bureau set, 19e eeuw 2517
Franse bureau set, 19e eeuw

Resultaat:

165 EUR

2x Oosterse schenkkannen 2518
2x Oosterse schenkkannen
Startprijs 40 EUR
5-Delige tinnen set 2519
5-Delige tinnen set
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Afrikaanse boot van tropisch hout 2520
Afrikaanse boot van tropisch hout

Resultaat:

90 EUR

Chines bronzen kaarskandelaar 2521
Chines bronzen kaarskandelaar
Startprijs 200 EUR
Chinese bronzen kaarskandelaar 2522
Chinese bronzen kaarskandelaar
Startprijs 200 EUR
Oude tafellamp 2523
Oude tafellamp
Startprijs 50 EUR
Tibetaanse kinderwieg 2524
Tibetaanse kinderwieg
Startprijs 45 EUR
Antieke Pietra Dura schaal 2525
Antieke Pietra Dura schaal
Startprijs 240 EUR
Chinese/Japanse bronzen pot, 19e eeuw 2526
Chinese/Japanse bronzen pot, 19e eeuw
Startprijs 180 EUR
Japanse cloisonné vaas, 19e eeuw 2527
Japanse cloisonné vaas, 19e eeuw
Startprijs 65 EUR
Jugendstil-stijl vergulde jardiniere 2528
Jugendstil-stijl vergulde jardiniere
Startprijs 45 EUR
Oud Heilig kruis 2529
Oud Heilig kruis
Startprijs 45 EUR
Verkocht
Oude olielamp, 20e eeuw 2530
Oude olielamp, 20e eeuw

Resultaat:

45 EUR

Antiek bronzen tafelbel 2531
Antiek bronzen tafelbel
Startprijs 70 EUR
Antiek deurslot met sleutel 2532
Antiek deurslot met sleutel
Startprijs 50 EUR
Antieke 7-dagen scheermessen set 2533
Antieke 7-dagen scheermessen set
Startprijs 150 EUR
Antieke bronzen penkandelaar 2534
Antieke bronzen penkandelaar
Startprijs 100 EUR
Mahonie kistje, 1820 2535
Mahonie kistje, 1820
Startprijs 90 EUR
Schildpad dekseldoos, 19e eeuw 2536
Schildpad dekseldoos, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
2x Russische lakdoos 2537
2x Russische lakdoos
Startprijs 80 EUR
Antiek Japans bronzen schaaltje 2538
Antiek Japans bronzen schaaltje
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Antieke Engelse reiskist 2539
Antieke Engelse reiskist

Resultaat:

170 EUR

Antieke Indiase lakwerk hengselmand 2540
Antieke Indiase lakwerk hengselmand
Startprijs 200 EUR
Oude/Antieke Portre Montre 2541
Oude/Antieke Portre Montre
Startprijs 70 EUR
Russische lakdoos 2542
Russische lakdoos
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Antiek paardentuig, 1900 2543
Antiek paardentuig, 1900

Resultaat:

35 EUR

Antieke grammofoon, 1930 2544
Antieke grammofoon, 1930
Startprijs 60 EUR
Antieke theestoof, 19e eeuw 2545
Antieke theestoof, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Antieke zender apparatuur, Duits 2546
Antieke zender apparatuur, Duits

Resultaat:

35 EUR

Bronzen staande lamp 2547
Bronzen staande lamp
Startprijs 150 EUR
Grammofoon Ressellbell, 1915 2548
Grammofoon Ressellbell, 1915
Startprijs 70 EUR
Kofferplatenspeler, 50-er Jaren 2549
Kofferplatenspeler, 50-er Jaren
Startprijs 30 EUR
Oud carrouselpaard 2550
Oud carrouselpaard
Startprijs 180 EUR
Verkocht
6x Oosters, 20e eeuw 2551
6x Oosters, 20e eeuw

Resultaat:

15 EUR

Lot antieke messen, 1900 2552
Lot antieke messen, 1900
Startprijs 20 EUR
Antieke globe, 19e eeuw 2553
Antieke globe, 19e eeuw
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Antieke tabaksdoos, 1880 2554
Antieke tabaksdoos, 1880

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antieke Franse draailier, 1900 2555
Antieke Franse draailier, 1900

Resultaat:

650 EUR

Jugendstil tafelbarometer, 1910 2556
Jugendstil tafelbarometer, 1910
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Chinees rolschilderij in koker 2557
Chinees rolschilderij in koker

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinees rolschilderij in koker 2558
Chinees rolschilderij in koker

Resultaat:

190 EUR

Antieke Quatro bijbel 2559
Antieke Quatro bijbel
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Oude Leader vintage bureaulamp 2560
Oude Leader vintage bureaulamp

Resultaat:

45 EUR

Voor-oorlogs scheepskompas 2561
Voor-oorlogs scheepskompas
Startprijs 175 EUR
Antieke scheepvaartkijker, 1900 2562
Antieke scheepvaartkijker, 1900
Startprijs 225 EUR
Antiek Chinees kinderspeelgoed 2563
Antiek Chinees kinderspeelgoed
Startprijs 500 EUR
Antieke mahonie stoof 2564
Antieke mahonie stoof
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Grote appelketel, 19e eeuw 2565
Grote appelketel, 19e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antieke bronzen hanglamp, 1920 2566
Antieke bronzen hanglamp, 1920

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Wandconsole engel 2567
Wandconsole engel

Resultaat:

110 EUR

Kavel met tientallen aanstekers 2568
Kavel met tientallen aanstekers
Startprijs 20 EUR
Kavel diverse aanstekers en accessoires 2569
Kavel diverse aanstekers en accessoires
Startprijs 35 EUR
Verkocht
3x Oud tin 2570
3x Oud tin

Resultaat:

35 EUR

4x Affiches Circus Boltini 2571
4x Affiches Circus Boltini
Startprijs 70 EUR
4x Divers antiquarisch 2572
4x Divers antiquarisch
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Antiquarische schoolplaat 2573
Antiquarische schoolplaat

Resultaat:

40 EUR

Papieren affiche Puch+lithografie 2574
Papieren affiche Puch+lithografie
Startprijs 80 EUR
Verkocht
9x Fietsplaatjes (rijwiel belasting) 2575
9x Fietsplaatjes (rijwiel belasting)

Resultaat:

80 EUR