39. Januariveiling 2019

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

Secretaire, 1850 4193
Secretaire, 1850
Startprijs 400 EUR
Haardombouw + elec. kachel 4194
Haardombouw + elec. kachel

100 EUR

Kist met smeedijzeren beslag, 1803 4195
Kist met smeedijzeren beslag, 1803
Startprijs 300 EUR
Gründer secretaire, 1880 4196
Gründer secretaire, 1880

150 EUR

Eiken kussenkast, 19e eeuw 4197
Eiken kussenkast, 19e eeuw

225 EUR

Bruin lederen stoel 4198
Bruin lederen stoel

170 EUR

Kamergemak, 19e eeuw 4199
Kamergemak, 19e eeuw

110 EUR

Louis Philippe tafel, 1860 4200
Louis Philippe tafel, 1860
Startprijs 200 EUR
Antiek kersen/mahonie nachtkastje 4201
Antiek kersen/mahonie nachtkastje
Startprijs 225 EUR
A'damse School-stijl garderobe, 1930 4202
A'damse School-stijl garderobe, 1930

60 EUR

Engelse hangoortafel, 1900 4203
Engelse hangoortafel, 1900

40 EUR

Antieke speeltafel, 1900 4204
Antieke speeltafel, 1900

50 EUR

Engelse hangoor tafel, 19e eeuw 4205
Engelse hangoor tafel, 19e eeuw

70 EUR

Antieke bijzettafel, 1920 4206
Antieke bijzettafel, 1920

50 EUR

Oude warmhoudkist 4207
Oude warmhoudkist

95 EUR

Louis Philippe bijzettafel, 1870 4208
Louis Philippe bijzettafel, 1870

60 EUR

Antiek weef tafelapparaat, 1900 4209
Antiek weef tafelapparaat, 1900

110 EUR

Antiek roldeurkastje, 1920 4210
Antiek roldeurkastje, 1920

100 EUR

Eikenhouten bijzettafel, 19e eeuw 4211
Eikenhouten bijzettafel, 19e eeuw

60 EUR

Antiek nachtkastje, 1850 4212
Antiek nachtkastje, 1850

80 EUR

Chesterfield voetenbank 4213
Chesterfield voetenbank

85 EUR

Chesterfield voetenbank 4214
Chesterfield voetenbank

80 EUR

Engels eiken secretaire, 19e eeuw 4215
Engels eiken secretaire, 19e eeuw

180 EUR

Antieke Engelse butlertray, 1900 4216
Antieke Engelse butlertray, 1900

40 EUR

6x Antieke stoelen, 1820 4217
6x Antieke stoelen, 1820

150 EUR

Engelse kapspiegel, 19e eeuw 4218
Engelse kapspiegel, 19e eeuw

80 EUR

Antieke vergulde spiegel, 1860 4219
Antieke vergulde spiegel, 1860

105 EUR

Wortelnoten tafeltje, 1870 4220
Wortelnoten tafeltje, 1870
Startprijs 150 EUR
Antieke Engelse buffetkast, 1900 4221
Antieke Engelse buffetkast, 1900

180 EUR

Antieke Engelse naaitafel 4222
Antieke Engelse naaitafel

250 EUR

2x White wash bijzettafels 4223
2x White wash bijzettafels
Startprijs 150 EUR
Antiek wortelnoten schrijfsecretaire, 1920 4224
Antiek wortelnoten schrijfsecretaire, 1920
Startprijs 80 EUR
Engelse bijzettafel, 19e eeuw 4225
Engelse bijzettafel, 19e eeuw

100 EUR

Houten sierstandaard 4226
Houten sierstandaard

60 EUR

Miniatuur kastje, 1820 4227
Miniatuur kastje, 1820

95 EUR

Antieke Louis Seize spiegel 4228
Antieke Louis Seize spiegel

120 EUR

Antieke poppenstoel, 1900 4229
Antieke poppenstoel, 1900

35 EUR

Antieke handwerktafel, 1880 4230
Antieke handwerktafel, 1880
Startprijs 100 EUR
Duitse boeren spinde, 1850 4231
Duitse boeren spinde, 1850

100 EUR

Ovaal bijzettafeltje 4232
Ovaal bijzettafeltje

50 EUR

Antieke Engelse secretaire, 1930 4233
Antieke Engelse secretaire, 1930

60 EUR

Vossenkop salontafel 4234
Vossenkop salontafel
Startprijs 150 EUR
Biedermeier bijzettafeltje, 1840 4235
Biedermeier bijzettafeltje, 1840

50 EUR

Piedestal tafel, 19e eeuw 4236
Piedestal tafel, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Antieke ovale spiegel 4237
Antieke ovale spiegel

30 EUR

Ovale salontafel, 1870 4238
Ovale salontafel, 1870
Startprijs 150 EUR
Biedermeier fauteuil, 1860 4239
Biedermeier fauteuil, 1860

180 EUR

Dagobertstoel, 1880 4240
Dagobertstoel, 1880

250 EUR

Franse bijzettafel, 19e eeuw 4241
Franse bijzettafel, 19e eeuw

150 EUR

Antieke Louis Seize dekenkist, 1800 4242
Antieke Louis Seize dekenkist, 1800

275 EUR

Spiegel met open lijst 4243
Spiegel met open lijst

80 EUR

Voetenbankje, kersen 4244
Voetenbankje, kersen

120 EUR

Kinder-bakkersstoel, 19e eeuw 4245
Kinder-bakkersstoel, 19e eeuw
Startprijs 125 EUR
Antieke theetafel, 1900 4246
Antieke theetafel, 1900

60 EUR

4x Louis Philippe stoelen, 19e eeuw 4247
4x Louis Philippe stoelen, 19e eeuw

100 EUR

Twentse dekenkist , 18e eeuw 4248
Twentse dekenkist , 18e eeuw

100 EUR

Eiken boekenpers, 18e eeuw 4249
Eiken boekenpers, 18e eeuw

340 EUR

Bureaustoel, 1915 4250
Bureaustoel, 1915
Startprijs 120 EUR
4x Mahoniehouten stoelen, 19e eeuw 4251
4x Mahoniehouten stoelen, 19e eeuw

80 EUR

White wash bijzettafel 4252
White wash bijzettafel
Startprijs 100 EUR
Salontafel stijlmeubel, 20e eeuw 4253
Salontafel stijlmeubel, 20e eeuw
Startprijs 100 EUR
4x Gründer stoelen, 1880 4254
4x Gründer stoelen, 1880
Startprijs 90 EUR
Pianokruk met leer 4255
Pianokruk met leer

80 EUR

Linnen pers, 18e eeuw 4256
Linnen pers, 18e eeuw

475 EUR

Lyra naaitafel, 19e eeuw 4257
Lyra naaitafel, 19e eeuw

265 EUR

Willem III tafel, 1860 4258
Willem III tafel, 1860

125 EUR

P. Starck stoelen, 4x 4259
P. Starck stoelen, 4x
Startprijs 200 EUR
Antieke hoekkast, 1800 4260
Antieke hoekkast, 1800

130 EUR

Jugendstil nachtkastje, 1910 4261
Jugendstil nachtkastje, 1910

100 EUR

Engelse kinderstoel, 19e eeuw 4262
Engelse kinderstoel, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR
Hollandse notenhouten kussenkast 4263
Hollandse notenhouten kussenkast
Startprijs 500 EUR
Eiken kistkast, 17e - 18e eeuw 4264
Eiken kistkast, 17e - 18e eeuw
Startprijs 400 EUR
Neo-Gotische kast, 19e eeuw 4265
Neo-Gotische kast, 19e eeuw

330 EUR

4x Engelse stoelen, 19e eeuw 4266
4x Engelse stoelen, 19e eeuw

90 EUR

Antieke pianokruk, 1920 4267
Antieke pianokruk, 1920

30 EUR

Wortelnoten Gründerzeit commode 4268
Wortelnoten Gründerzeit commode
Startprijs 300 EUR
Wortelnoten wijntafel, Louis Philippe 4269
Wortelnoten wijntafel, Louis Philippe
Startprijs 250 EUR
Gepolitoerde penantkast 4270
Gepolitoerde penantkast
Startprijs 250 EUR
Wortelnoten bijzettafel 4271
Wortelnoten bijzettafel
Startprijs 225 EUR
Penantkast 4272
Penantkast
Startprijs 200 EUR
Antiek kersenhouten nachtkastje, 1900 4273
Antiek kersenhouten nachtkastje, 1900
Startprijs 160 EUR
Mooie Louis Seize-stijl penantkast 4274
Mooie Louis Seize-stijl penantkast
Startprijs 400 EUR
Antieke spiegel, 1890 4275
Antieke spiegel, 1890
Startprijs 300 EUR
Antieke Louis Seize spiegel, 1800 4276
Antieke Louis Seize spiegel, 1800

390 EUR

Antieke Japanse piedestal, 1920 4277
Antieke Japanse piedestal, 1920

450 EUR

Franse etagere tafel, 19e eeuw 4278
Franse etagere tafel, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Biedermeier opzet buffetkast, 1870 4279
Biedermeier opzet buffetkast, 1870
Startprijs 100 EUR
Eiken piano 4280
Eiken piano

30 EUR

Side table, wortelnoten 4281
Side table, wortelnoten

325 EUR

Schrijfsecretaire, 1780 4282
Schrijfsecretaire, 1780
Startprijs 1.000 EUR
Hollandse trumeau, 1800 4283
Hollandse trumeau, 1800
Startprijs 400 EUR
Houtgestoken stoel, 19e eeuw 4284
Houtgestoken stoel, 19e eeuw

1.450 EUR

Engelse naaitafel, 19e eeuw 4286
Engelse naaitafel, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
Ingelegd plantentafeltje 4287
Ingelegd plantentafeltje

160 EUR

Antieke Chinese piedestal 4288
Antieke Chinese piedestal

160 EUR

Empire mahonie kabinet 4289
Empire mahonie kabinet
Startprijs 850 EUR