Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude ladenkast, 1930-1950
Resultaat: 250 EUR

Oude vurenhouten ladenkast met originele grepen. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 120 x 62 x 50 cm. In goede staat.

Zeldzame noten speeltafel, 1880
Resultaat: 500 EUR

Zeldzame antieke Duitse notenhouten speeltafel. Circa 1880. Gründerzeit. Met plated kaarsenhouders, uitschuifbaar schaakbord + backgammon. In lade originele schaakstenen, kaartspelen in houders, dobbe...

Antiek archiefkastje, 1900
Resultaat: 125 EUR

Antiek eikenhouten archiefkast met kartonnen lades en messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 150 x 40 x 60 cm. In goede staat.

Antiek Engelse side board
Resultaat: 170 EUR

Antieke neogotische eikenhouten Engelse side board met twee deurtjes. 18e - 19e Eeuw. Mooie patina. Afmeting: 85 x 107 x 35 cm. In goede staat.

Antieke Louis Seize dekenkist, 1800
Resultaat: 275 EUR

Antieke Duitse eikenhout gestoken Louis Seize dekenkist met snijwerk. Circa 1800. Afmeting: 70 x 55 x 110 cm. In goede staat.

2x Arflex design stoel + 2x bijzettafel
Resultaat: 300 EUR

Twee 70er jaren design armleunstoelen. Gemerkt Arflex. Zwart gelakt hout + leder, kleine beschadigingen + twee bakeliet Bellini Design Italia bijzettafels. Afmeting: 77 x 88 x 74 cm + 24 x 46 x 46 cm....

Eiken vitrinekastje, 18e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Kleine 18e eeuwse eikenhouten Barok wandvitrine. Afmeting: 66 x 46 x 22 cm. In goede staat.

Antieke piedestal, 1870
Resultaat: 100 EUR

Antieke mahoniehouten piedestal met antieke platelen bloempot Arnhem. Circa 1870. Floraal/vogel decor. Afmeting: 90 x 35 cm ø + 24 x 20 cm ø. In goede staat.

2x Antieke armleunstoelen, 1900
Resultaat: 140 EUR

Twee prachtige antieke Thonet-stijl stoelen. Geen etiket. Circa 1900. Recentelijk vlechtwerk vernieuwd. Afmeting: 92 x 55 x 55 cm. In goede staat.

Butlerkastje Amsterdamse School
Resultaat: 100 EUR

Art Deco, Amsterdamse School butlerkastje. Circa 1930. Palmhouten ballen aan de poten. Eiken, deels gefineerd. Afmeting: 98 x 86 x 45 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gi...

Eiken 3-deurs kast
Resultaat: 500 EUR

Drie-deurs Hollandse boekenkast. Circa 1840 - 1860. Eiken, deels massief. Afmeting: 213 x 238 x 43 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.

Hollandse spinnekop eettafel, 1860
Resultaat: 185 EUR

Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten spinnekop eettafel. Circa 1860. Afmeting: 77 x 120 x 100 cm. In goede staat.

Mahonie coulissentafel, 1840
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuws mahoniehouten coulissentafel met kolompoot. Circa 1840. Lichte fineerschades. Afmeting: 76 x 117 cm ø. In goede staat.

Biedermeier armleunstoel, 1820
Resultaat: 45 EUR

Mahoniehouten Biedermeier armleunstoel met groene bekleding. Circa 1820. Afmeting: 95 x 57 x 45 cm. In goede staat.

2x Tafel met 2 stoelen
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke historisme kwabbentafels met klauwpoten, één notenhout en één eikenhout. Circa 1890. Plus twee notenhouten stoelen met klauwpoten. Afmeting: 70 x 70 cm ø en 72 x 98 cm ø. In goede staat.

Til top tafel
Resultaat: 50 EUR

18e - 19e Eeuwse Engelse eikenhouten til top tafel. Afmeting: 72 x 78 cm. In goede staat.

2x antieke Engelse stoel, 1880
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke Engelse mahoniehouten stoelen. Circa 1880. Afmeting: 87 x 52 x 51 cm. In goede staat.

Kindertafel + stoel
Resultaat: 20 EUR

Oude eikenhouten kindertafel en mahonie kinderstoel. 20e Eeuw. Afmeting: 32 - 65 cm. In goede staat.

Queen Anne-stijl vitrine
Resultaat: 80 EUR

Mahoniehouten Queen Anne-stijl drie-deurs vitrinekast met schappen. Circa 1950. Afmeting: 140 x 145 x 40 cm. In goede staat.

Eiken piano
Resultaat: 30 EUR

Oude piano ca. 1930 van Fritz Kuhla Berlin, model P 1872. In goede originele staat met metalen klankkast is geen bovendemper 121x145x62cm.

4x Engelse stoelen, 19e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Vier 19e eeuwse Engelse mahoniehouten stoelen met goede velours stoffering. Afmeting: 87 x 48 x 54 cm. In goede staat.

Jugendstil nachtkastje, 1910
Resultaat: 100 EUR

Jugendstil nachtkastje in bamboe-look. Met marmeren blad. Circa 1910. Afmeting: 87 x 34 x 40 cm. In goede staat.

4x Mahoniehouten stoelen, 19e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Vier 19e eeuwse mahoniehouten stoelen met snijwerk, rozen. Eén stoel verbinding iets los. Afmeting: 95 x 44 x 50 cm. In goede staat.

4x Louis Philippe stoelen, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Vier 19e eeuwse Louis Philippe stoelen met velours bekleding. Afmeting: 94 x 42 x 47 cm. In goede staat.

Voetenbankje, kersen
Resultaat: 120 EUR

Duitse kersenhouten Biedermeier-stijl voetenbank met zwarte Biedermeier stoffering. 21e Eeuw. Afmeting: 36 x 35 x 64 cm. In goede staat.

Dagobertstoel, 1880
Resultaat: 250 EUR

Buitengewone kwaliteit notenhouten Dagobert schaarstoel. Met gedetailleerd snijwerk koppen en ranken. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 90 x 60 x 52 cm. In goede staat.

Biedermeier fauteuil, 1860
Resultaat: 180 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Biedermeier fauteuil met goede velours stoffering. Circa 1860. Afmeting: 100 x 64 x 62 cm. In goede staat.

Antieke vergulde spiegel, 1860
Resultaat: 105 EUR

Antieke vergulde spiegel. Circa 1860. Afmeting: 60 x 48 cm. In goede staat.

6x Antieke stoelen, 1820
Resultaat: 150 EUR

Zes antieke houtgepinde iepenhouten stoelen met goede stoffering. Circa 1820. Afmeting: 90 x 38 x 55 cm. In goede staat.

Chesterfield voetenbank
Resultaat: 80 EUR

Lederen Chesterfield voetenbank met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 x 50 x 40 cm. In goede staat.

Chesterfield voetenbank
Resultaat: 85 EUR

Lederen Chesterfield voetenbank met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 x 50 x 40 cm. In goede staat.

Eikenhouten bijzettafel, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Vroeg 19e eeuwse eikenhouten bijzettafel met lade en roldeurtje. Afmeting: 69 x 46 x 31 cm. In goede staat.

Antiek weef tafelapparaat, 1900
Resultaat: 110 EUR

Antieke mahoniehouten weverij fabriek tafelapparaat. Circa 1900. Goodbrand and Holland Manchester. Afmeting: 54 x 77 x 44 cm. In goede staat.

Louis Philippe bijzettafel, 1870
Resultaat: 60 EUR

Duitse notenhouten Louis Philippe bijzettafel met zes-kantig blad. Circa 1870. Afmeting: 72 x 54 x 46 cm. In goede staat.

Oude warmhoudkist
Resultaat: 95 EUR

Vroeg 19e eeuwse eikenhouten warmhoudkist met kolenlade en hengsels. Afmeting: 49 x 48 x 34 cm. In goede staat.

Engelse hangoortafel, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antieke kleine Engelse eikenhouten hangoortafel. Circa 1900. Afmeting: 51 x 35 x 55 cm / 80 x 35 x 55 cm. In goede staat.

A'damse School-stijl garderobe, 1930
Resultaat: 60 EUR

Amsterdamse School-stijl eikenhouten garderobe. Circa 1930. Afmeting: 100 x 35 x 30 cm. In goede staat.

Bruin lederen stoel
Resultaat: 170 EUR

Bruin lederen stoel met patina en houten poten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 107 x 90 x 82 cm. In goede staat.

Haardombouw + elec. kachel
Resultaat: 100 EUR

Tropisch houten haardombouw met messing. Met metaal electrische kachel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 107 x 110 x 27 cm. In goede staat.

Engelse tafel + 8 stoelen
Resultaat: 200 EUR

Zeer grote Engelse mahoniehouten tafel met acht stoelen. Waarvan twee armleunstoelen. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 240 x 109 cm. In goede staat.

Wortelnoten wandtafel met marmer
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Franse wortelnoten wandtafel met gebogen front, twee lades, brons beslag en marmeren blad. Afmeting: 86 x 132 x 60 cm. In goede staat.

Antieke bijzettafel, 1925
Resultaat: 85 EUR

Antieke eikenhouten Amsterdamse School-stijl bijzettafel. Circa 1925. Afmeting: 64 x 42 cm ø. In goede staat.

Eiken dekenkist, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Hollandse 18e eeuwse eikenhouten dekenkist met kerfsnede. Afmeting: 70 x 125 x 58 cm. In goede staat.

2x Antieke kinderstoelen, 1900
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke kinder Thonet-stijl stoelen. Bugholz. Geen etiketten. Circa 1900. Afmeting: 65 x 33 x 44 cm. In goede staat.

Art Deco bijzettafel, met stoelen 1930 - 1940
Resultaat: 60 EUR

Beukenhouten Art Deco bijzettafel met etage. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 72 x 60ø.cm. In goede staat. En twee bijbehorende stoelen met armleuning. 90x50x45 een stoel rug leuning moet verlijmd worden.

Antiek theekastje, 1920
Resultaat: 110 EUR

Antiek eikenhouten Hollands theekastje met facet geslepen glas en parelrand. Circa 1920. Afmeting: 75 x 70 x 40 cm. In goede staat.

Oude/antieke Chinese hocker
Resultaat: 70 EUR

Oude/antieke Chinese houtgestoken hocker met florale decors. Afmeting: 46 x 33 cm ø. In goede staat.

A'damse School spiegel 1925
Resultaat: 60 EUR

Antieke eikenhouten Amsterdamse School-stijl spiegel met parelrand. Circa 1925. Afmeting: 62 x 43 cm. In goede staat.

Eiken kist met ijzeren beslag
Resultaat: 180 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten kist met ijzeren beslag. Anno 1776. Slotplaat beschadigd. Afmeting: 74 x 125 x 57 cm. In redelijk/goede staat.

Armleunstoel met kroon
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse notenhouten armleunstoel met gestoken kroon en goede roze velours stoffering. Afmeting: 124 x 58 x 60 cm. In goede staat.

Armleunstoel, Barok
Resultaat: 140 EUR

Antieke mahoniehouten 19e eeuwse armstoel met petitpoint bekleding en klauwpoten. 125x75x79 cm in goede staat.

Windsor stoel, 19e eeuw
Resultaat: 55 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse iepenhouten Windsor armleunstoel met mooie patina. Afmeting: 80 x 64 x 60 cm. In goede staat.

Antieke pianokruk, 1910
Resultaat: 35 EUR

Antieke iepenhouten pianokruk op vier zuilen. Circa 1910. Verstelbaar. Afmeting: 53 x 34 cm ø. In goede staat.

Louis Philippe bed, 1870
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuws wortelnoten Louis Philippe bed. Twijfelaar. Circa 1870. Afmeting: 152 x 55 x 200 cm. In goede staat.

2x Antieke Thonet stoelen, 1910
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Thonetstoelen. Ongemerkt. Circa 1910. Afmeting: 111 x 40 x 40 cm. In goede staat.

Spiegel met etagere
Resultaat: 40 EUR

Antiek engelse mahoniehouten spiegel met etages ca 1890 130x105x20 in goede staat.

Orgelgebogen kastje
Resultaat: 60 EUR

Wortelnoten orgelgebogen laden kastje staand op gebogen klauwpoten. 20e eeuw. cond. G.

Louis Philippe speeltafel, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten speeltafel. Louis Philippe. Lichte fineerschade. Afmeting: 83 x 42 x 90 cm/83 x 84 x 90 cm. In redelijke staat.

Salontafel kastanjehout.
Resultaat: 190 EUR

Antieke kastanjehouten salontafel met 2 grote lades 19e eeuw. cond.G 51x67x157

Antiek kachelscherm 1900
Resultaat: 60 EUR

Antiek kachelscherm met handbeschilderd glas, florale decors. Circa 1900. Afmeting: 90 x 110 cm. In goede staat.

4x Antieke Thonet-stijl stoelen, 1900
Resultaat: 100 EUR

Vier antieke Thonet-stijl stoelen. Circa 1900. Geen etiketten. Afmeting: 90 x 36 x 53 cm. In goede staat.

Eiken bijzettafel, 1930
Resultaat: 40 EUR

Eiken met coromandelhout Amsterdamse School bijzettafel. Circa 1930. Lichte fineerschades. Afmeting: 65 x 60 cm ø. In redelijk/goede staat.

Willem III naaitafel, 1860
Resultaat: 275 EUR

Mooie Hollandse wortelnoten Willem III naaitafel met stervormige intarsia. Circa 1860. Afmeting: 72 x 55 x 37 cm. In goede staat.

Antieke Gründerzeit theetafel, 1880
Resultaat: 110 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit theetafel met uitschuifbladen. Circa 1880. Afmeting: 74 x 63 x 85 cm. In zéér goede staat.

Bidstoel, 19e eeuw
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten bidstoel met sigaren voorstelling, snijwerk en opbergvak (voor sigaren en whisky?). Goede rode velours stoffering. Afmeting: 90 x 60 x 46 cm. In goede staat.

Antieke eiken hal/kerk bank, 1850
Resultaat: 250 EUR

Antieke eikenhouten hal/kerk bank met opbergruimte. Circa 1850. Afmeting: 121 x 124 x 50 cm. In goede staat.

Wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw
Resultaat: 1.400 EUR

Vroeg 19e eeuws Hollands wortelnoten Barok porseleinkast in Louis Quinze-stijl met origineel beslag, staande op klauwpoten. Mooie patina. Afmeting: 216 x 160 x 46 cm. In goede staat.

18e Eeuwse linnenpers, 1760
Resultaat: 275 EUR

18e Eeuwse eikenhouten Barok linnenpers met deur. Circa 1760. Afmeting: 185 x 79 x 52 cm. In goede staat.

Wortelnoten Barok vitrine
Resultaat: 250 EUR

Hollandse wortelnoten Barok vitrine opzetkast. Twee-delig. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 230 x 165 x 45 cm. In goede staat.

Grote Franse vergulde spiegel
Resultaat: 650 EUR

Grote 19e eeuwse vergulde Franse halspiegel met Rococo-kroon. Paar kleine beschadigingen. Afmeting: 150 x 100 cm. In goede staat.

Antieke Engelse voltaire, 19e eeuw
Resultaat: 140 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten Victoriaanse voltaire met goede stoffering. Afmeting: 105 x 70 x 91 cm. In goede staat.

Wortelnoten vitrine, Barok-stijl
Resultaat: 300 EUR

Twee-delige Hollandse wortelnoten Barok-stijl porseleinkast met bronzen beslag en klauwpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 205 x 37 x 160 cm. In goede staat.

Hollands Louis Seize kabinet
Resultaat: 1.100 EUR

Origineel Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet met timpaankap, driekwart zuilen en vergulde bronzen kapitellen. Met bandintarsia, origineel beslag, guirlandes. Eén stukje lijst weg. Verder in go...

Hollands kabinet met inleg, 18e eeuw
Resultaat: 4.600 EUR

Zeldzaam 18e eeuws mahoniehouten Hollands Barok kabinet met intarsia, figuren, floraal, vogels en bronzen beslag. Louis Quinze. Afmeting: 220 x 175 x 50 cm. In goede staat.

Lectuurbak
Resultaat: 50 EUR

Mahioniehouten lectuurbak m,et lade, stijlmeubel 20e eeuw in goede staat 60x48x38cm Cond:G

Tafel Engelse stijl
Startprijs 250 EUR

Engelse tafel, mahoniehout met intarsia en koperen omranding, regency stijl 20e eeuw 79x91cm Cond:G

Eikenhouten kolom kussenkast
Resultaat: 300 EUR

Grote eikenhouten kolom kussenkast ca. 1960 met palissander. geheel staand op bolpoten, in de kop met leeuwenkoppen boven de kolommen en uitgesneden gezichten. Onder met 2 lades. 200x89x200cm. In goed...

Antieke vitrinekast, 1920
Startprijs 400 EUR

Zeer grote antieke notenhouten Italiaanse Renaissance-stijl uitneembare vitrinekast met twee houtgestoken deuren, drie glazen deuren, schappen en grote klauwpoten. Circa 1920. Afmeting: 330 x 199 x 65...

Antieke gebeeldhouwde kast
Startprijs 950 EUR

Antieke eikenhouten gebeeldhouwde kast met figuren, guirlandes, fruit, koppen etc. Deels 19e eeuw, deels 17e eeuw. Twee-delig, vier-deurs. Afmeting: 190 x 70 x 180 cm. In goede staat.

Engelse commode
Startprijs 250 EUR

Engelse eiken commode met vijf lades. Circa 1900. Met messing beslag. Afmeting: 115 x 112 x 51 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.

Vertico met opzet, 1880
Startprijs 200 EUR

Vertico met opzet. Circa 1880. Noten/wortelnoten opgelegd. Afmeting: 185 x 98 x 45 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.

Art Deco boekenkast
Startprijs 150 EUR

Art Deco boekenkast met ovale glaspanelen. Circa 1920. Rondom met snijwerk in bloemmotief. Mahonie, deels massief. Onder gebogen met drie deurtjes. Afmeting: 185 x 153 x 55 cm. In goede staat. Dit obj...

Eiken secretaire, 18e eeuw
Startprijs 500 EUR

Hollandse eiken Barok secretaire op klauwpoten, met keldertje en binnenwerk. 18e Eeuw. Afmeting: 109 x 90 x 50 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.

Eiken broodkast, briefpanelen
Resultaat: 150 EUR

Eiken broodkast met briefpanelen. Afmeting: 163 x 66 x 50 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.

Eiken buffetkast, 1910
Startprijs 150 EUR

Eiken buffetkast in Gotische-stijl. Circa 1910. Deels massief. Met opzetspiegel (geslepen) en twee glasdeurtjes. Afmeting: 205 x 150 x 58 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen i...

Eiken kast, spitse panelen
Resultaat: 500 EUR

Eikenhouten twee-deurs kast. Circa 1800. Met spitsvormige deurpanelen. Geheel massief. In goede staat.Afm.: 191x170x60cm. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.

Eiken 2-deurs kast, 1840
Startprijs 200 EUR

Eiken twee-deurs kast. Massief. Circa 1840. Afmeting: 180 x 168 x 54 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.

4x Eiken stoelen, 1880
Resultaat: 145 EUR

Vier Hollandse eiken stoelen. Circa 1880. Afm.: 103x49 cm. Zithoogte 49 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.

3-Deurs spiegelkast
Startprijs 200 EUR

Drie-deurs garderobekast met in het midden een geslepen spiegel. Jugendstil. Circa 1910. Afmeting: 238 x 190 x 60 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.

2-Deurs commode
Resultaat: 100 EUR

Twee-deurs kastje. Circa 1840. Mahonie op zachthout gefineerd. Afmeting: 97 x 77 x 46 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.

Renaissance kast, 1719
Startprijs 500 EUR

Renaissance rankenkast. 1719. Met zeer mooi snijwerk. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus. 126x122x66cm.

Eiken commode, 1890
Startprijs 100 EUR

Eiken drie laden commode, ca.1890. In goede staat. Afm.: 108x85x57 cm. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.

Mahonie secretaire, 1820
Resultaat: 250 EUR

Duitse vroeg Biedermeier mahoniehouten secretaire met Korinthische zuilen en prachtig binnenleven met Schinkeldach. Circa 1820. Afmeting: 153 x 116 x 59 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Secretai...

Engels mahonie kabinet
Resultaat: 180 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten engels kabinet met ovale panelen en intarsia 2 delig. 235x130x54 cm paar lichte beschadigingen verder in goede staat.

Grote passpiegel
Startprijs 420 EUR

Grote Duitse mahoniehouten Louis Philipppe passpiegel met messing lampen. Circa 1870. Afmeting: 178 x 95 x 25 cm. In goede staat.

Hollandse wortelnoten Barok vitrine
Resultaat: 225 EUR

Hollandse wortelnoten Barok vitrine op klauwpoten. Stijl-meubel. Tweede helft 20e eeuw. Mooie kleur. Afmeting: 220 x 140 x 40 cm. In goede staat.