39. Januariveiling 2019

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

5x bladmuziek, 1930 1065
5x bladmuziek, 1930

60 EUR

5x Bladmuziek, 1930 1064
5x Bladmuziek, 1930

70 EUR

H.A. van Ingen, Liggende koe in stal 1040
H.A. van Ingen, Liggende koe in stal

325 EUR

Sientje Mesdag van Houten, Stilleven met pompoen 1016
Sientje Mesdag van Houten, Stilleven met pompoen

330 EUR

Evert Moll, Rotterdams havengezicht 1013
Evert Moll, Rotterdams havengezicht

600 EUR

M. de Jongere, Rotterdams havengezicht 1009
M. de Jongere, Rotterdams havengezicht

550 EUR

Casparus Morel, Zeegezicht met Hollandse schepen 1005
Casparus Morel, Zeegezicht met Hollandse schepen

550 EUR

P. van Dalsum, Koperen kan met bloemen 1494
P. van Dalsum, Koperen kan met bloemen

25 EUR

Monogram H.B., Winters landschap met boerderij 1493
Monogram H.B., Winters landschap met boerderij

25 EUR

J. Doeleman, Boerin op landweg 1492
J. Doeleman, Boerin op landweg

45 EUR

P.W.J. v/d Broek, Leeuwenpaar 1488
P.W.J. v/d Broek, Leeuwenpaar

50 EUR

Ongesigneerd, Antiek interieur 1483
Ongesigneerd, Antiek interieur

40 EUR

T. Anconé, Saksische schuur Fleringen 1480
T. Anconé, Saksische schuur Fleringen

60 EUR

H. Thiele, Poesje in oude schoen 1478
H. Thiele, Poesje in oude schoen

70 EUR

17e Eeuwse gravure, Victorieus zeegevecht 1457
17e Eeuwse gravure, Victorieus zeegevecht

25 EUR

Nadruk Otto Werke München 1454
Nadruk Otto Werke München

225 EUR

18e Eeuwse goochelaars gravure 1451
18e Eeuwse goochelaars gravure

240 EUR

A.G. Hulshoff Pol, Loosdrechtse plassen 1448
A.G. Hulshoff Pol, Loosdrechtse plassen

50 EUR

J. Cossaar, Religieus 1444
J. Cossaar, Religieus

100 EUR

Jos Rovers, Stilleven met appels 1439
Jos Rovers, Stilleven met appels

50 EUR

Fedde de Jong, Rivier de Tarn Fr. 1430
Fedde de Jong, Rivier de Tarn Fr.

160 EUR

J.P.C. van Os, Besneeuwd landschap 1429
J.P.C. van Os, Besneeuwd landschap

50 EUR

Ongesigneerd, Zeeuwse boerderij 1422
Ongesigneerd, Zeeuwse boerderij

60 EUR

J. Kok, 3x Winter gezichten 1397
J. Kok, 3x Winter gezichten

60 EUR