Hoppe. 21e Eeuw. Hoenderhof met kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
J. van Moer. 21e Eeuw. Eenden aan de waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1910. Hermes met lams en kraaien. Aquarel op papier. Afmeting: 46 x 32 cm. In goede staat.
W. de Burch. Circa 1930. Oosters liggend naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
P.P. Schuurman. Portret man met baard. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1995. Nr. 58/80. 1954 - 2002 Rekken. Lithografie op papier. Abstract figuratieve compositie. Afmeting: 113 x 58 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Circa 1930. Stadsgezicht bij avond met figuren in de regen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40,5 x 30 cm. In goede staat.
Meinert Volkers, atelier. 1927 - 2000. Damesportret. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
Windaus. 20e Eeuw. Stadsgezicht met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In redelijke staat.
H.E. Roodenburg '75. 1895 - 1987. Mand met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 37 x 48 cm. In goede staat.
Aquarel ontwerp old timer. Amicale des chauffeurs union professionnelle. Beroepsvereniging vriendenkring der autovoerders. Aquarel op papier. Afmeting: 26 x 29 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967. Enschede. Twee koeien in weiland aan het grazen. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.
Schouten? Circa 1930. Landschap met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: 47 x 68 cm. In goede staat.
Guilliaume Corneille '89. 1922 - 2010. Epreuve d' Artiste Nr. 1/12. Duif met hart. Lithografie op papier. Afmeting: 22 x 22 cm. In goede staat.
R. Hinze. 20e Eeuw. Duitse School. Drie paarden aan het grazen. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.
Peter Keil. 1942, Berlijn. Duitse School. Twee figuren met sigaret. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 27 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Hugo Landheer. 1896 - 1995. Stadsgezicht met gracht. Olieverf op linnen. Afmeting: 16 x 18 cm. In goede staat.
W. Meyer. 21e Eeuw. Romantisch stadsgezicht met paardenkar en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 16 cm. In goede staat.
Josef Gindra. 1862 - 1938. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 22 cm. In goede staat.
Beppie Gielkens. 1942 - ........ . Abstracte compositie op geschept papier. Gemengde techniek. Afmeting: 31 x 24 cm. In goede staat.
Heyendahl? Duitse School. Tiroler bergmeer. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Modern. Naakte man tegen rotspartij. Olieverf op linnen. Afmeting: 82 x 100 cm. In goede staat.
Arnout van Gilst. 1898 - 1981. Platbodems richting meer. Oileverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Berthe Becker. 1928. Belgische School. Oude Regge boerderij Hankate. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 55 cm. In goede staat.