40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

3x Vieux, divers 1456
3x Vieux, divers
Startprijs 20 EUR
Chinees Familie Rose bord, 19e - 20e eeuw 6157
Chinees Familie Rose bord, 19e - 20e eeuw
Startprijs 200 EUR
Grote Japanse Kakimon kom, 17e-18e eeuw 6150
Grote Japanse Kakimon kom, 17e-18e eeuw
Startprijs 800 EUR
2x Werken op papier, Seine Parijs + Reiger 1449
2x Werken op papier, Seine Parijs + Reiger
Startprijs 25 EUR
Ongesigneerd, Damesportret 1442
Ongesigneerd, Damesportret

130 EUR

Gouden ring met cultive parel 804
Gouden ring met cultive parel
Startprijs 80 EUR
Roco H0 62430, SBB 189 995-4 2850
Roco H0 62430, SBB 189 995-4

50 EUR

Roco H0 62788, RZHDM62-1169 2843
Roco H0 62788, RZHDM62-1169

60 EUR

Trix H0 22538, DB 120 151-6 2836
Trix H0 22538, DB 120 151-6
Startprijs 50 EUR
7x Mickey Mouse kaarten 2800
7x Mickey Mouse kaarten
Startprijs 50 EUR
3x Kastkommen, 18e eeuw 6514
3x Kastkommen, 18e eeuw
Startprijs 120 EUR
2x Pop 2793
2x Pop
Startprijs 135 EUR
Lot oud Chinees porselein 6507
Lot oud Chinees porselein

40 EUR

3x Poppen 2786
3x Poppen
Startprijs 250 EUR
Meinert Volkers, Damesportret 1406
Meinert Volkers, Damesportret

50 EUR

Ongesigneerd, Koeien bij hek 1399
Ongesigneerd, Koeien bij hek

60 EUR

Japanse Imari dekselpot, 19e eeuw 6121
Japanse Imari dekselpot, 19e eeuw

60 EUR

Engels Wedgwood servies 6500
Engels Wedgwood servies

125 EUR

Chinese Imari schotel, 18e eeuw 6114
Chinese Imari schotel, 18e eeuw

50 EUR

Zilveren strooilepel 768
Zilveren strooilepel
Startprijs 40 EUR
P. Renard, Strandgezicht met figuren 1392
P. Renard, Strandgezicht met figuren
Startprijs 200 EUR
Oud Chinees Sang schaaltje 6107
Oud Chinees Sang schaaltje

400 EUR

Gouden ring met parel en rode steen 761
Gouden ring met parel en rode steen

80 EUR

Bloedkoralen ketting & goud 754
Bloedkoralen ketting & goud

160 EUR