Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Oude/antieke Chinese-Kantonese gemberpot 6643
Oude/antieke Chinese-Kantonese gemberpot

Resultaat:

25 EUR

2x Oude Chinese vaasjes 6364
2x Oude Chinese vaasjes
Startprijs 50 EUR
3x Oude/antieke Japanse vazen 2208
3x Oude/antieke Japanse vazen
Startprijs 50 EUR
Schaarzetel, 1880 4230
Schaarzetel, 1880
Startprijs 300 EUR
Verkocht
2x Hummelfiguren 6357
2x Hummelfiguren

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Zilveren collier met knopjes 868
Zilveren collier met knopjes

Resultaat:

85 EUR

6x Antieke Hollandse stoelen 4223
6x Antieke Hollandse stoelen
Startprijs 150 EUR
Zilveren oorhangers met barnsteen 861
Zilveren oorhangers met barnsteen
Startprijs 30 EUR
Verkocht
2x Messing, Lamp + kandelaar 2201
2x Messing, Lamp + kandelaar

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x Antieke Japanse vazen, 1920 6350
2x Antieke Japanse vazen, 1920

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Opaal ring, goud op zilver 854
Opaal ring, goud op zilver

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Lot oude/antieke reclame blikken (21x) 3131
Lot oude/antieke reclame blikken (21x)

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2 Barnstenen colliers Art deco 818
2 Barnstenen colliers Art deco

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Gouden horloge 811
Gouden horloge

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Lot antieke/oude houten doorlopers etc. 3124
Lot antieke/oude houten doorlopers etc.

Resultaat:

30 EUR

Hollandse penantkast, 1860 4187
Hollandse penantkast, 1860
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Chinees theestel + blad 6314
Chinees theestel + blad

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
6x Imari kop/schotel, 19e eeuw 6307
6x Imari kop/schotel, 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Porseleinen plaquette 6614
Porseleinen plaquette
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Lot tin/koper (7x) 2165
Lot tin/koper (7x)

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
K.P.M. dubbele zoutnap, 19e eeuw 6607
K.P.M. dubbele zoutnap, 19e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Gouden ring met cultive parel 804
Gouden ring met cultive parel
Startprijs 80 EUR
2 Visbestekken in cassette 2158
2 Visbestekken in cassette
Startprijs 50 EUR
3x Porseleinen beeldjes 6600
3x Porseleinen beeldjes
Startprijs 80 EUR