Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese theebus, 18e eeuw 6214
Chinese theebus, 18e eeuw
Startprijs 120 EUR
Verkocht
2x Lexicon, Ned. Beeldende Kunstenaars 1750-1950 2215
2x Lexicon, Ned. Beeldende Kunstenaars 1750-1950

Resultaat:

60 EUR

Oude abrikoosvormige Chinese waterpot 6207
Oude abrikoosvormige Chinese waterpot
Startprijs 250 EUR
2x Antieke Rosenburg vaasjes 6200
2x Antieke Rosenburg vaasjes
Startprijs 500 EUR
Schaarzetel, 1880 4230
Schaarzetel, 1880
Startprijs 300 EUR
2x Antieke Jugendstil tegels 6171
2x Antieke Jugendstil tegels
Startprijs 50 EUR
6x Antieke Hollandse stoelen 4223
6x Antieke Hollandse stoelen
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Chinees bord 6164
Chinees bord

Resultaat:

140 EUR

3x Oude/antieke Japanse vazen 2208
3x Oude/antieke Japanse vazen
Startprijs 50 EUR
Verkocht
2x Messing, Lamp + kandelaar 2201
2x Messing, Lamp + kandelaar

Resultaat:

30 EUR

Chinees Familie Rose bord, 19e - 20e eeuw 6157
Chinees Familie Rose bord, 19e - 20e eeuw
Startprijs 200 EUR
Grote Japanse Kakimon kom, 17e-18e eeuw 6150
Grote Japanse Kakimon kom, 17e-18e eeuw
Startprijs 800 EUR
Verkocht
3x Antieke voorraadblikken 3138
3x Antieke voorraadblikken

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Lot tin/koper (7x) 2165
Lot tin/koper (7x)

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lot oude/antieke reclame blikken (21x) 3131
Lot oude/antieke reclame blikken (21x)

Resultaat:

120 EUR

Hollandse penantkast, 1860 4187
Hollandse penantkast, 1860
Startprijs 150 EUR
2 Visbestekken in cassette 2158
2 Visbestekken in cassette
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Lot antieke/oude houten doorlopers etc. 3124
Lot antieke/oude houten doorlopers etc.

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Japanse Imari dekselpot, 19e eeuw 6121
Japanse Imari dekselpot, 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Chinese kast, 1900 4180
Chinese kast, 1900
Startprijs 500 EUR
Wortelnoten barkast in Chinese-stijl 4173
Wortelnoten barkast in Chinese-stijl
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Chinese Imari schotel, 18e eeuw 6114
Chinese Imari schotel, 18e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke houten schooltas 2151
Antieke houten schooltas

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Oud Chinees Sang schaaltje 6107
Oud Chinees Sang schaaltje

Resultaat:

400 EUR