40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

Franse pendule onder stolp 3506
Franse pendule onder stolp

3.500 EUR

Engelse bracketklok, 18e eeuw 3509
Engelse bracketklok, 18e eeuw

2.500 EUR

Antieke Franse Capucine reiswekker, 1800 3517
Antieke Franse Capucine reiswekker, 1800

1.950 EUR

Franse precizie regulateur, 19e eeuw 3554
Franse precizie regulateur, 19e eeuw

1.250 EUR

Antieke staande klok, 1890 3503
Antieke staande klok, 1890

1.000 EUR

Originele vuurvergulde Franse pendule, 1820 3523
Originele vuurvergulde Franse pendule, 1820

850 EUR

Art Nouveau klokkenstel, 1915 3697
Art Nouveau klokkenstel, 1915

675 EUR

Antieke Franse klok, 1915 3703
Antieke Franse klok, 1915

650 EUR

Antieke Zuid-Duitse wandklok 3550
Antieke Zuid-Duitse wandklok

600 EUR

Franse vuurvergulde pendule, 1830 3520
Franse vuurvergulde pendule, 1830

550 EUR

3-Delig antiek Frans klokkenstel 3525
3-Delig antiek Frans klokkenstel

500 EUR

Friese stoelklok, 18e-19e eeuw 3726
Friese stoelklok, 18e-19e eeuw

350 EUR

Friese kantoorklok, 19e eeuw 3534
Friese kantoorklok, 19e eeuw

330 EUR

Antieke Duitse tafelklok 3529
Antieke Duitse tafelklok

325 EUR

Antieke Friese stoeltjesklok, 18e eeuw 3540
Antieke Friese stoeltjesklok, 18e eeuw

250 EUR

Antieke Franse Normandische lantaarnklok, 1800 3549
Antieke Franse Normandische lantaarnklok, 1800

250 EUR

Franse Fayence pendule, 19e eeuw 3654
Franse Fayence pendule, 19e eeuw

250 EUR

Friese stoeltjesklok, 18e-19e eeuw 3539
Friese stoeltjesklok, 18e-19e eeuw

225 EUR

Pendule met Sevres porselein 3541
Pendule met Sevres porselein

225 EUR

Engelse staande klok, 19e eeuw 3621
Engelse staande klok, 19e eeuw

225 EUR

Franse koetsiersklok, 19e eeuw 3653
Franse koetsiersklok, 19e eeuw

220 EUR

Antieke Gustav Becker tafelklok 3521
Antieke Gustav Becker tafelklok

200 EUR

Franse pendule, 1880 3526
Franse pendule, 1880

200 EUR

Vuurvergulde bronzen pendule, 1860 3574
Vuurvergulde bronzen pendule, 1860

190 EUR

3-Delig Klokkenstel, 1900 3673
3-Delig Klokkenstel, 1900

180 EUR

Lenzkirch regulateur, 1880 3528
Lenzkirch regulateur, 1880

150 EUR

Antieke Weense pendule, 1830 3688
Antieke Weense pendule, 1830

150 EUR

+ 3689
+

150 EUR

Antieke Friese stoelklok, 1900 3723
Antieke Friese stoelklok, 1900

140 EUR

Engels lantaarn klokje 3572
Engels lantaarn klokje

130 EUR

Antieke slinger bewegingklok 3628
Antieke slinger bewegingklok

130 EUR

Antieke Friese staartklok 1800 3708
Antieke Friese staartklok 1800

130 EUR

Friese stoelklok 3731
Friese stoelklok

130 EUR

Antieke Gustav Becker vrijslinger, 1880 3527
Antieke Gustav Becker vrijslinger, 1880

100 EUR

Hollandse tafelklok 3553
Hollandse tafelklok

100 EUR

Mysterieuze pendule (vliegenier) 3651
Mysterieuze pendule (vliegenier)

100 EUR

Antieke Friese staartklok 3725
Antieke Friese staartklok

100 EUR

Antieke Weense regulateur, 1870 3580
Antieke Weense regulateur, 1870

90 EUR

Antieke Kienzle vrijslinger, 1890 3662
Antieke Kienzle vrijslinger, 1890

90 EUR

Duitse militaire nachtwakers routeklok 3538
Duitse militaire nachtwakers routeklok

85 EUR

Antieke Junghans regulateur, 1880 3552
Antieke Junghans regulateur, 1880

85 EUR

Militaire nachtwakers routeklok 3586
Militaire nachtwakers routeklok

85 EUR

Militaire nachtwakers routeklok 3587

85 EUR

Militaire nachtwakers routeklok 3588

85 EUR

Antieke Schwarzwalder klok 3595
Antieke Schwarzwalder klok

80 EUR

2x Antieke uurwerken 3617
2x Antieke uurwerken

80 EUR

Antieke Franse comtoise klok, 1830 3640
Antieke Franse comtoise klok, 1830

80 EUR

Wortelnoten tafelklokje 3658
Wortelnoten tafelklokje

80 EUR

Kleine antieke regulateur 3678
Kleine antieke regulateur

80 EUR

Antieke Friese staartklok, 1800 3707
Antieke Friese staartklok, 1800

80 EUR

Militaire nachtwakersklok, Frankrijk 3537
Militaire nachtwakersklok, Frankrijk

75 EUR

Frans bureauklokje, 19e eeuw 3603
Frans bureauklokje, 19e eeuw

75 EUR

Duitse ATO Klok 3582
Duitse ATO Klok

70 EUR

Duitse militaire nachtwakers routeklok 3585

70 EUR

Kleine Friese stoeltjesklok 3592
Kleine Friese stoeltjesklok

70 EUR

Friese staartklok, 1800 3712
Friese staartklok, 1800

70 EUR

Stationscomtoise met wekker 3728
Stationscomtoise met wekker

70 EUR

Antieke Art Deco pendule, 1920 3551
Antieke Art Deco pendule, 1920

65 EUR

Antieke reiswekker 3566
Antieke reiswekker

65 EUR

2x Antieke reiswekkers, 1900 3571
2x Antieke reiswekkers, 1900

65 EUR

Engelse staande klok 3722
Engelse staande klok

65 EUR

Wuba tafelklok 3567
Wuba tafelklok

60 EUR

2x Klokjes 3573
2x Klokjes

60 EUR

Franse wandklok, 19e eeuw 3575
Franse wandklok, 19e eeuw

60 EUR

Antieke Schwarzwalder klok, 1900 3594
Antieke Schwarzwalder klok, 1900

60 EUR

Schwarzwalder porseleinklok, 1870 3606
Schwarzwalder porseleinklok, 1870

60 EUR

Antieke Duitse Schwarzwald wandklok, 1860 3626
Antieke Duitse Schwarzwald wandklok, 1860

60 EUR

Franse O.D.O. wandklok, 1950 3629
Franse O.D.O. wandklok, 1950

60 EUR

Duits klokkenmannetje 3645
Duits klokkenmannetje

60 EUR

Antieke Franse comtoise, 1820 3665
Antieke Franse comtoise, 1820

60 EUR

Staartklok 19e eeuw 3709
Staartklok 19e eeuw

60 EUR

Grote 19e eeuwse comtoise 3711
Grote 19e eeuwse comtoise

60 EUR

Franse comtoise, 19e eeuw 3718
Franse comtoise, 19e eeuw

60 EUR

Franse reiswekker, 19e eeuw 3720
Franse reiswekker, 19e eeuw

60 EUR

Comtoise + datum, 19e eeuw 3727
Comtoise + datum, 19e eeuw

60 EUR

Friese staartklok 3733
Friese staartklok

60 EUR

Wuba Friese staartklok 3568
Wuba Friese staartklok

55 EUR

Wortelnoten tafelklok 3581
Wortelnoten tafelklok

55 EUR

Messing tafelklok 3599
Messing tafelklok

55 EUR

Antieke Franse reiswekker, 1910 3609
Antieke Franse reiswekker, 1910

55 EUR

Franse comtoise, 19e eeuw 3729
Franse comtoise, 19e eeuw

55 EUR

Twee klokken, 20e eeuw 3583
Twee klokken, 20e eeuw

50 EUR

Antieke Franse reiswekker, 1870 3597
Antieke Franse reiswekker, 1870

50 EUR

Oude/antieke scheepsklok 3600
Oude/antieke scheepsklok

50 EUR

Antieke Franse tafelklok, 1915 3605
Antieke Franse tafelklok, 1915

50 EUR

Engelse schoolklok, 19 eeuw 3612
Engelse schoolklok, 19 eeuw

50 EUR

2x Antieke biljartklokken 3625
2x Antieke biljartklokken

50 EUR

Schwarzwalder klok, 1870 3632
Schwarzwalder klok, 1870

50 EUR

Oud Jugendstil-stijl klokkenstel 3633
Oud Jugendstil-stijl klokkenstel

50 EUR

Villeroy & Boch klokkenstel, 1915 3669
Villeroy & Boch klokkenstel, 1915

50 EUR

2x Antieke regulateur 3710
2x Antieke regulateur

50 EUR

Friese notarisklok 3717
Friese notarisklok

50 EUR

2x Antieke messing klokjes 3589
2x Antieke messing klokjes

40 EUR

Schwarzwalder klok, 1870 3596
Schwarzwalder klok, 1870

40 EUR

Electrische moederklok, 1930 - 1950 3601
Electrische moederklok, 1930 - 1950

40 EUR

Antieke schoolklok, 1880 3611
Antieke schoolklok, 1880

40 EUR