Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Oude Chinese cloisonné penselen aflegger 2015
Oude Chinese cloisonné penselen aflegger

Resultaat:

10.000 EUR

Verkocht
2x Antieke Japanse stijgbeugels 2073
2x Antieke Japanse stijgbeugels

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
2x Antieke cassolettes, 1900 2019
2x Antieke cassolettes, 1900

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
2x Oude/antieke Chinese kanonnen 2130
2x Oude/antieke Chinese kanonnen

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
2x Antieke Empire kandelaren, 1830 2013
2x Antieke Empire kandelaren, 1830

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Antieke Empire-stijl plafondlamp, 1920 2047
Antieke Empire-stijl plafondlamp, 1920

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Symphonion speeldoos 2017
Symphonion speeldoos

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
Empire-stijl wandlampen, 1900 2048
Empire-stijl wandlampen, 1900

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Oude Chinese emaille vaas 2066
Oude Chinese emaille vaas

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Antieke ivoren Japanse Okimono, 1900 2254
Antieke ivoren Japanse Okimono, 1900

Resultaat:

255 EUR

Verkocht
Antiquarisch boek, Michel de Ruyter, 17e eeuw 2223
Antiquarisch boek, Michel de Ruyter, 17e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2x Bronzen pronkvazen 2487
2x Bronzen pronkvazen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke petroleumlamp met marmer, 1900 2147
Antieke petroleumlamp met marmer, 1900

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
Groot antiek beeld, Jongen met kandelaren 2004
Groot antiek beeld, Jongen met kandelaren

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke knikkende spaarpot, 1880 2105
Antieke knikkende spaarpot, 1880

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke ivoren Okimono, 1900 2255
Antieke ivoren Okimono, 1900

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke Duitse Stainer viool, 1900 2258
Antieke Duitse Stainer viool, 1900

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Oude bronzen hanglamp 2016
Oude bronzen hanglamp

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese ivoren penselenhouder 2020
Chinese ivoren penselenhouder

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Lot antieke olielampen (13x) 2037
Lot antieke olielampen (13x)

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Engelse reiskist, 19e eeuw 2095
Engelse reiskist, 19e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
3x Antieke petroleumlampen, 1900-1920 2145
3x Antieke petroleumlampen, 1900-1920

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2x Kerkkandelaren 2489
2x Kerkkandelaren

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese ivoren penselenhouder 2021
Chinese ivoren penselenhouder

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Historisme plafondlamp, 1890 2305
Historisme plafondlamp, 1890

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Religieus paneel in lijst, 19e eeuw 2388
Religieus paneel in lijst, 19e eeuw

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Antiek gietijzeren tafeltje 2479
Antiek gietijzeren tafeltje

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
3x Voor-oorlogsse knikkende spaarpotten 2107
3x Voor-oorlogsse knikkende spaarpotten

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Gebrandschilderde Amsterdamse School lamp 2012
Gebrandschilderde Amsterdamse School lamp

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Antiek gesneden panelen 2042
2x Antiek gesneden panelen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Empire-stijl wandkandelaren, 19e eeuw 2086
2x Empire-stijl wandkandelaren, 19e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Grote knikkende spaarpot, 19e eeuw 2104
Grote knikkende spaarpot, 19e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke petroleumlamp, 19e eeuw 2144
Antieke petroleumlamp, 19e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Lot oud/antiek tin (divers) 2167
Lot oud/antiek tin (divers)

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke Japanse ivoren okimono, 1900 2244
Antieke Japanse ivoren okimono, 1900

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Messing tabaksdoos, 18e eeuw 2120
Messing tabaksdoos, 18e eeuw

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Oud kopergeslagen wandbord, 1930 2356
Oud kopergeslagen wandbord, 1930

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Antieke naaikistje met inhoud 2557
Antieke naaikistje met inhoud

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Duitse hoedendoos, 1850 2027
Duitse hoedendoos, 1850

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Duitse hoedendoos, 1850 2028
Duitse hoedendoos, 1850

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Antieke tasssa, 1870 2044
Antieke tasssa, 1870

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
2x Antieke stenen gotische bogen 2065
2x Antieke stenen gotische bogen

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Ingelegde theestoof 2031
Ingelegde theestoof

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Empire kandelaar, 1820 2083
Empire kandelaar, 1820

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
3x Voor-oorlogse knikkende spaarpotten 2103
3x Voor-oorlogse knikkende spaarpotten

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
2 Vergulde kandelaren, 19e eeuw 2155
2 Vergulde kandelaren, 19e eeuw

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
2x Lepelrekken, 19e eeuw 2169
2x Lepelrekken, 19e eeuw

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Antieke Duitse hoedendoos, 1900 2026
Antieke Duitse hoedendoos, 1900

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
5x Oude/antieke messing kandelaren 2076
5x Oude/antieke messing kandelaren

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Messing tabaksdoos, 18e eeuw 2119
Messing tabaksdoos, 18e eeuw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Oval messing spiegel met portret, 20e eeuw 2131
Oval messing spiegel met portret, 20e eeuw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Houtgestoken schaakspel 2188
Houtgestoken schaakspel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Japanse cloisonne Geisha's 2315
2x Japanse cloisonne Geisha's

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
3x Antieke bronzen olielampen 2040
3x Antieke bronzen olielampen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Grote antieke blikken spaarpot + buste 2106
Grote antieke blikken spaarpot + buste

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lot tin/koper (7x) 2165
Lot tin/koper (7x)

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Oude/antieke viool in koffer 2251
2x Oude/antieke viool in koffer

Resultaat:

105 EUR

Verkocht
Antiek Jugendstil keukenkastje met klok 2007
Antiek Jugendstil keukenkastje met klok

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot olielampen (13x) 2041
Lot olielampen (13x)

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bronzen Jugendstil-stijl lampje 2064
Bronzen Jugendstil-stijl lampje

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3x Terracotta antiek 2075
3x Terracotta antiek

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Oude Diecast spaarautomaten 2112
2x Oude Diecast spaarautomaten

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antiek pijpenfoedraal 2124
Antiek pijpenfoedraal

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Lampjes met leeuw 2193
2x Lampjes met leeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Grote buitenlantaarn, 21e eeuw 2200
Grote buitenlantaarn, 21e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke Engelse hydrometer 2233
Antieke Engelse hydrometer

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Diverse Chinese rolschilderijen 2402
Diverse Chinese rolschilderijen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
4x Antiek gereedschap 2468
4x Antiek gereedschap

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Bronzen siervazen, 19e eeuw 2502
2x Bronzen siervazen, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Hangpetroleumlamp 2139
Hangpetroleumlamp

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Bronzen lamp met figuren 2428
Bronzen lamp met figuren

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
3x Voor-oorlogse knikkende spaarpotten 2102
3x Voor-oorlogse knikkende spaarpotten

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
6x Voor-oorlogse spaarpotten 2108
6x Voor-oorlogse spaarpotten

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Lot oud/antiek tin 2168
Lot oud/antiek tin

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Retro bureaulamp 2195
Retro bureaulamp

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x oud Japans antiek 2214
2x oud Japans antiek

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Kopie Byzantijns ikoon 2278
Kopie Byzantijns ikoon

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Kavel Poëzie albums (14x) 2337
Kavel Poëzie albums (14x)

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Lot antiek tin (14x) 2514
Lot antiek tin (14x)

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Oude/antieke Chinese rollen 2527
2x Oude/antieke Chinese rollen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Oude/antieke kinderwagen 2548
Oude/antieke kinderwagen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Oud/antiek koperwerk (divers) 2178
Oud/antiek koperwerk (divers)

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
2x Bronzen tafellampvoeten 2192
2x Bronzen tafellampvoeten

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
3x Voor-oorlogse knikkende spaarpotten 2101
3x Voor-oorlogse knikkende spaarpotten

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Antieke blikken spaarpotten, 1900 2116
2x Antieke blikken spaarpotten, 1900

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke houten schooltas 2151
Antieke houten schooltas

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Oude tafellampen 2199
2x Oude tafellampen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
4x Oud glaswerk, 20e eeuw 2346
4x Oud glaswerk, 20e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke Chinese wieg, 1900 2410
Antieke Chinese wieg, 1900

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Jardiniere met onderstuk, 1870 2442
Jardiniere met onderstuk, 1870

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke petroleumlamp, 1900 2452
Antieke petroleumlamp, 1900

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
4-Delige bureauset, 1900 2455
4-Delige bureauset, 1900

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antiek bokaalglas, 1880 2482
Antiek bokaalglas, 1880

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Groot lot zilvertin 2513
Groot lot zilvertin

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Oude Duitse bierpul 2157
Oude Duitse bierpul

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Tabaksdoos met edelstenen 2314
Tabaksdoos met edelstenen

Resultaat:

75 EUR