Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke tafelklok, 1890 3524
Antieke tafelklok, 1890
Startprijs 250 EUR
Verkocht
3-Delig antiek Frans klokkenstel 3525
3-Delig antiek Frans klokkenstel

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Franse pendule, 1880 3526
Franse pendule, 1880

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antieke Gustav Becker vrijslinger, 1880 3527
Antieke Gustav Becker vrijslinger, 1880

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lenzkirch regulateur, 1880 3528
Lenzkirch regulateur, 1880

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke Duitse tafelklok 3529
Antieke Duitse tafelklok

Resultaat:

325 EUR

Antieke tafelklok, 1890 3530
Antieke tafelklok, 1890
Startprijs 250 EUR
Grote oude messing reiswekker 3531
Grote oude messing reiswekker
Startprijs 500 EUR
Antieke Engelse reiswekker, 1900 3532
Antieke Engelse reiswekker, 1900
Startprijs 500 EUR
Duits porseleinen klokje 3533
Duits porseleinen klokje
Startprijs 160 EUR
Verkocht
Friese kantoorklok, 19e eeuw 3534
Friese kantoorklok, 19e eeuw

Resultaat:

330 EUR

Zuid-Duitse wandklok, 1820 3535
Zuid-Duitse wandklok, 1820
Startprijs 700 EUR
Louis Seize pendule, 1800 3536
Louis Seize pendule, 1800
Startprijs 1.900 EUR
Verkocht
Militaire nachtwakersklok, Frankrijk 3537
Militaire nachtwakersklok, Frankrijk

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Duitse militaire nachtwakers routeklok 3538
Duitse militaire nachtwakers routeklok

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Friese stoeltjesklok, 18e-19e eeuw 3539
Friese stoeltjesklok, 18e-19e eeuw

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke Friese stoeltjesklok, 18e eeuw 3540
Antieke Friese stoeltjesklok, 18e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Pendule met Sevres porselein 3541
Pendule met Sevres porselein

Resultaat:

225 EUR

Frans miniatuur staand klokje, 1880 3542
Frans miniatuur staand klokje, 1880
Startprijs 375 EUR
Antieke terracotta klok, 1915 3543
Antieke terracotta klok, 1915
Startprijs 100 EUR
Klokkenstel, 1900 3544
Klokkenstel, 1900
Startprijs 320 EUR
Marmeren Empire-stijl klok, 1880 3545
Marmeren Empire-stijl klok, 1880
Startprijs 200 EUR
Friese staartklok, 19e eeuw 3546
Friese staartklok, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR
Zuilen pendule , 19e eeuw 3547
Zuilen pendule , 19e eeuw
Startprijs 150 EUR