Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Reclame bord USA 3168
Reclame bord USA

Resultaat:

125 EUR

Frans emaille reclamebord 3169
Frans emaille reclamebord
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Oud Agfa reclamebord 3170
Oud Agfa reclamebord

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Art Deco ontwerp Holland-Amerika lijn 3171
Art Deco ontwerp Holland-Amerika lijn

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Hollands reclame ontwerp 3172
Hollands reclame ontwerp

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Oud Droste Cacao blik 3173
Oud Droste Cacao blik

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
KLM reclame ontwerp 3174
KLM reclame ontwerp

Resultaat:

50 EUR

KLM ontwerp 3175
KLM ontwerp
Startprijs 50 EUR
Ontwerp Scandinavian Air Expres 3176
Ontwerp Scandinavian Air Expres
Startprijs 50 EUR
2x Fokker ontwerp 3177
2x Fokker ontwerp
Startprijs 100 EUR
6x Vliegtuig ontwerpen 3178
6x Vliegtuig ontwerpen
Startprijs 150 EUR
2x Oldtimer ontwerpen 3179
2x Oldtimer ontwerpen
Startprijs 80 EUR
Ontwerp 'De Zeeuwse Verzekeringen' 3180
Ontwerp 'De Zeeuwse Verzekeringen'
Startprijs 50 EUR
Antiek beschilderd kistje, 1900 3181
Antiek beschilderd kistje, 1900
Startprijs 275 EUR
Verkocht
Antiek reclamebord schoenmaker, 1910 3182
Antiek reclamebord schoenmaker, 1910

Resultaat:

200 EUR

2x Antiquarische Graff Zeppelin 3183
2x Antiquarische Graff Zeppelin
Startprijs 50 EUR
4x Reclame affiches 1930-1960 3184
4x Reclame affiches 1930-1960
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Oude Adler reclame affiche 3185
Oude Adler reclame affiche

Resultaat:

50 EUR