Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Jac. van Rossum, Portret poes 1434
Jac. van Rossum, Portret poes
Startprijs 55 EUR
Curt Heinrich, Naakte figuren bij waterpartij 1435
Curt Heinrich, Naakte figuren bij waterpartij
Startprijs 80 EUR
Louis Corinth, Im Haus bei Thiele 1436
Louis Corinth, Im Haus bei Thiele
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Udo Genschmer, Kubistisch figuur 1437
Udo Genschmer, Kubistisch figuur

Resultaat:

70 EUR

Otto Wild, Landschap met coming sheep 1438
Otto Wild, Landschap met coming sheep
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Peter Keil, Drie gezichten 1439
Peter Keil, Drie gezichten

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Georg Wickert, Jongen op Nederlands strand 1440
Georg Wickert, Jongen op Nederlands strand

Resultaat:

45 EUR

Ternie, Mediterraanse kust 1441
Ternie, Mediterraanse kust
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Damesportret 1442
Ongesigneerd, Damesportret

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Monogram F.B., Landschap met koeien 1443
Monogram F.B., Landschap met koeien

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Onduidelijk, Duits berglandschap 1444
Onduidelijk, Duits berglandschap

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Peter Keil, Sigaret rokende vrouw 1445
Peter Keil, Sigaret rokende vrouw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Oostenrijks berggezicht 1446
Onduid. gesig., Oostenrijks berggezicht

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Figuren bij paarden 1447
Ongesigneerd, Figuren bij paarden

Resultaat:

40 EUR

2x Etsen, Gotische gevel+Berghutten 1448
2x Etsen, Gotische gevel+Berghutten
Startprijs 30 EUR
2x Werken op papier, Seine Parijs + Reiger 1449
2x Werken op papier, Seine Parijs + Reiger
Startprijs 25 EUR
Martin Dittberner, Divers 1450
Martin Dittberner, Divers
Startprijs 25 EUR
Heyendahl?, Tiroler bergmeer 1451
Heyendahl?, Tiroler bergmeer
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Verso The Art Master 1452
Ongesigneerd, Verso The Art Master

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Lorenz Kraus, Vaas met bloemen 1453
Lorenz Kraus, Vaas met bloemen

Resultaat:

35 EUR

Onduid. gesig., Surrealistische erotische voorstelling 1454
Onduid. gesig., Surrealistische erotische voorstelling
Startprijs 30 EUR
Verkocht
2x Antieke gravures 1455
2x Antieke gravures

Resultaat:

25 EUR

3x Vieux, divers 1456
3x Vieux, divers
Startprijs 20 EUR
3x Duits grafiek, divers 1457
3x Duits grafiek, divers
Startprijs 40 EUR