41. Juniveiling 2019

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

Antieke marmeren lyra pendule
Startprijs 500 EUR

Antieke Franse pendule met barometer
Startprijs 500 EUR

Antieke jachtklok, 1880
Startprijs 500 EUR

Antieke Engelse reiswekker, 1900
Startprijs 500 EUR

Grote oude messing reiswekker
Startprijs 500 EUR

Antieke Weense wandklok met muziek, 1840
Startprijs 550 EUR

Vuurvergulde portaalpendule, 1800
Startprijs 550 EUR

Antieke Lenzkirch tafelklok
Startprijs 800 EUR

Schotse staande klok, 19e eeuw
Startprijs 800 EUR

Franse Empire pendule, 1830
Startprijs 800 EUR

Franse pendule, 19e eeuw
Startprijs 1.000 EUR

Antiek Frans pendulestel, 1870
Startprijs 1.000 EUR

Weense tafelklok
Startprijs 1.200 EUR

Grote vuurvergulde Franse pendule , 1820
Startprijs 1.350 EUR

Vuurvergulde Empire pendule
Startprijs 1.600 EUR

Antieke Capucijner officiersklok, 1800
Startprijs 1.700 EUR

Antieke Capucijner Officiersklok
Startprijs 1.700 EUR

Lenzkirch klokkenstel, 19e eeuw
Startprijs 1.750 EUR

Antieke Cartel wandklok, 1800
Startprijs 1.750 EUR

Franse atlas pendule, 19e eeuw
Startprijs 2.000 EUR

Zeldzame Engelse staande klok
Startprijs 2.300 EUR

Originele Engelse bracket tafelklok, 18e eeuw
Startprijs 2.700 EUR

Startprijs 2.900 EUR

Frans Clodion klokkenstel, 1860
Startprijs 3.000 EUR