Zilveren collier van filigrain bloemen met een broche in bloemvorm met koraal, 800/000. ø 43mm, lengte 45 cm. Totaal ca 24,9 gram. In goede staat
Zilveren visvork, 833/000, gecontourneerd model versierd met scherpe biedermeier graveringen. MT.: G.W.Uriot, Amsterdam, jl.: S:1851. 16 cm. ca 17 gram. In zeer goede staat
Zilveren bewerkte armband, 830/000, met 4 ovaal bewerkte zetkasten bezet met licht blauwe stenen. Breedte 14 mm. Lengte 19 cm. Totaal ca 13,9 gram. In goede staat
Armband gemaakt uit 5 pesetas munten. Brede armband met 4 uitgezaagde munten van 5 Pesetas,1878-1892. Breedte 3,5 cm, lengte 21 cm ca 72 gram.
Rond geslepen vergrootglas, ø 6 cm, in een verzilverd montuur met gedreven afbeelding van een vlinder versierd met 4 turkooisstenen en met een jade heft. 13,5 cm. In redelijk goede staat.
Vier maal oude plated kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 18 - 30 cm. In goede staat.
Zilveren zakhorloge, 800/000, met gefacetteerde lunette, witte emaille wijzerplaat en bewerkte achterzijde. ø 22,5 mm.
Armband zilver plated met scharnier aan de onderzijde voorzien van twee gegraveerde slangenkoppen. Grootte 60x55mm. In goede staat
Zilveren suiker- en theeschep, 833/000, met getorste en gecontourneerde steel versierd met graveerwerk. De suikerschep is voorzien van een peervormige bak, J.H. van der Meulen, Joure en de theeschep h...
Kristallen kandijcoupe met omgeslagen rand met amandelslijpsel geplaatst op een ronde zilveren voet, 835/000. MT.: W.Burger & zn, Haarlem. ø13x10cm. In goede staat
Swarovski armband, goudkleurig met schakels in de vorm van bloemen met blauwe inleg en witte kristal, met daartussen een matte kraal met ribbewerking. breedte 2 cm, lengte 20 cm. In goede staat
Taartschep met gezaagde schep met graveerwerk, bevestigd aan een gecontourneerd zilveren heft, 800/000. met cartouche. 27 cm. In goede staat.
Zilveren armband, 925/000, met staafjes en gekleurde zirconia's. Lengte 20+4cm. breedte 6mm. ca 9,1 gram. Nieuw
Drie stenen, een schijf agaat met hangeroog, een brok amber en een fossiel. 3,5x5cm en 6x4cm.
Vier maal oud plated. 20e Eeuw. Onder andere: Aansteker, dekselhouder, twee bewerkte asbakken. Afmeting: Asbakken ø 14,5 cm. Hoogte aansteker/dekselhouder: circa 8,5 - 9 cm. In goede staat.
Klemarmband, BWG, in het midden bezet met 3 cabouchon turkooisstenen. Breedte 33 mm.59x52mm. In goede staat
Collier van cultive parels, verlopend in breedte 3-7mm, bevestigd aan een zilveren sluiting met steentjes. 47 cm.
Brede klemarmband, BWG, versierd met turkoois en koraal en drijfwerk met dieren. breedte 3-12 cm. Afghanistan
Fijne geelgouden ring, 585/000, met een ruitvormig plaatje aan de bovenzijde, 7x7mm. ø 54 ca 1,1 gram. In goede staat
Twee Oosterse werken. Bestaande uit: Houtsnede Japan, floraal, gesigneerd, 20e eeuw. En een Oosters/Perzisch werk op linnen geschilderd, afbeelding van vrouw met kind. Houtsnede/aquarel. Afmeting: 18 ...
Oud limoges emaille schilderij. Naar Fauré. La Ferme du plateau. Afmeting: 15 x 18 cm. In goede staat.
Twee maal Duitse School. Gesigneerd. Circa 1950. Beierse jongen en meisje. Aquarel op papier. Afmeting: 16 x 22 cm. In goede staat.
Goebel. Duitse School. Beierse man met tabakspijp. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
19e Eeuws historisme tafelstuk met leeuwen, klauwpoten en kristallen schaal. Schaal beschadigd. Messing vernikkeld. Afmeting: 36,5 x 33 cm ø. In redelijke staat.