Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

4x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met boom/lotusbloemen decor. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.

3x Oude Chinese Foo-honden
Resultaat: 225 EUR

Drie oude Chinees porseleinen Foo-honden met blauw glazuur. Bij één kleinere is basement beschadigd. Afmeting: 32 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke Chinese theepotten
Resultaat: 110 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen theepotten met medaillons en met florale decor. Eén tuit minimale chips. Afmeting: 16 x 11 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese gemberpot
Resultaat: 180 EUR

Oude Chinees porseleinen gemberpot met karpers en krab op deksel. Afmeting: 23 x 19 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese drakenschotel
Resultaat: 180 EUR

Grote oude Chinees porseleinen drakenschotel met bodemetiket. Afmeting: 7 x 30 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese vaas
Resultaat: 225 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 37 x 17,5 cm ø. In goede staat.

Antieke kapotte Chinese celadon vaas
Resultaat: 1.000 EUR

Antieke kapotte Chinees porseleinen celadon vaas. Song Dynastie?. Afmeting: 23 cm. In matige staat.

2x Familie Rose borden, 19e eeuw
Resultaat: 210 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Floraal en goud decor. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.

Lot Chinese spekstenen beelden (10x)
Resultaat: 200 EUR

Tien oude Chinese spekstenen figuren met houten consolus. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.

Lot Chinese spekstenen beelden, 10x
Resultaat: 190 EUR

Tien oude Chinese spekstenen gesneden figuren met houten consoles. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 17 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese dekselvazen
Resultaat: 750 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen dekselvazen met Chinese voorwerpen decors rondom. Eén chip deksel. Afmeting: 31 x 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

5x Delfts blauw Fayence
Resultaat: 50 EUR

Vijf maal Delfts blauw Fayence. 20e Eeuw. Ram en bord Porceleyne Fles. Floraal + vogel. Afmeting: ø 17 - 25 cm. In goede staat.

Antieke Chinese vaas
Resultaat: 90 EUR

Antieke Chinees porseleinen vaas met vazen en bloemen decor. Chip randglazuur bovenrand. Vier-tekens bodemmerk. Afmeting: 27 x 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

3 Delen Oud Hollands aardewerk
Resultaat: 55 EUR

Drie delen oud Hollands aardewerk. 20e Eeuw. Eén maal visschaal Makkum, chips. Twee borden Porceleyne Fles, floraal, goed. Afmeting: ø 23 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

4x Chinees Imari porselein
Resultaat: 90 EUR

Vier maal 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kop en schotels, floraal. Afmeting: 4 - 11 cm. In goede staat.

Oude Chinese Familie Rose plaquette
Resultaat: 375 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose plaquette met vogels in medaillons, tekst, signature en goud decor. Gecontourneerd. Afmeting: 35,2 x 35,6 cm. In goede staat.

Imari scheerbekken, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Imari scheerbekken met florale decor. Chip. Afmeting: 6,5 x 26 cm ø. In redelijke staat.

19e Eeuwse Chinese kwispedoor
Resultaat: 180 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen kwispedoor met fijngeschilderde figuren/vlinder decor en goudrand. Afmeting: 32 x 23 cm ø. In goede staat.

6x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin/vlinder decor. Drie goed, drie haarlijnen. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

Parfumfles, Isle of Wight
Resultaat: 35 EUR

Design glazen parfumfles van Isle of Wight met abstract decor in aquatinten met goud. 15x11,5x3cm. in goede staat.

R. Lalique mat glazen vaas
Resultaat: 40 EUR

R. Lalique gesigneerde mat glazen vaas met steenbok en kraanvogel. 20e Eeuw. Afmeting: 15 x 10,5 cm ø. In goede staat.

Swarovski beeldjes en Lalique glas
Resultaat: 25 EUR

Groot Lalique France bekerkglas met mat twee dimensionaal blad decor. Chip. Afmeting: 12 x 10 cm ø. In redelijke staat. en diverse Swarovski beeldjes.

Antiek Chinese of Tibet boeddha figuur
Resultaat: 80 EUR

Antieke Chinese of Tibet houten polychromie boeddha figuur met relikwie ruimte in rug. 19e Eeuw. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Antieke messing plaquette, Napoleon
Resultaat: 50 EUR

Antieke messing wandplaquette met buste Napoleon Bonaparte. Circa 1900. Afmeting: 2,5 x 17 cm ø. In goede staat.