Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote design lamp
Resultaat: 500 EUR

Grote witte design lamp. Gemerkt Martinelli Luce Design Gae Aulenti. Model 620, Pipistrello. Intalië 1965. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 47 x 47 cm. In goede staat.

Lot carbidlampen (19x)
Resultaat: 130 EUR

Lot van negentien antieke carbidlampen (fiets). Divers. Afmeting: circa 18 - 29 cm. In redelijk/goede staat.

Lot carbidlampen
Resultaat: 140 EUR

Lot van minstens twintig antieke diverse fietscarbidlampen. Afmeting: circa 18 - 30 cm. In redelijke staat.

Palissander theekist, 19e eeuw
Resultaat: 75 EUR

19e Eeuwse palissanderhouten theekist met porseleinen flacons + houder. Handbeschilderd. Eén flacon randschade. Kist intarsia, goed. Afmeting: 15 x 25 x 12 cm. In redelijk/goede staat.

Oude perkamentrol met tekst
Resultaat: 105 EUR

Oude lange Oosterse perkamentrol met teksten en figuren. Afmeting: L 150 cm. In goede staat.

Jugendstil koekjespot
Resultaat: 130 EUR

Vernikkelde Jugendstil koekjes dekselpot met mondgeblazen glas. Floraal. Afmeting: 24 x 17 x 13 cm ø. In goede staat.

Oude apothekers gaper
Resultaat: 85 EUR

Oude houtgestoken gepolychromeerde apothekers gaper. Krimpnaden. Afmeting: 56 x 26 x 27 cm. In goede staat.

Lot oude camera's en accessoires
Resultaat: 110 EUR

Groot lot oude camera's en accessoires. Onder andere: Minox miniatuur camera met standaard, belichting etc. Exada Jhager Dresden etc. In doos. Afmeting: 18 x 37 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke paraplubak, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antieke kopergeslagen paraplubak met Hollands molen decor en leeuwenkoppen. Circa 1900. Afmeting: 50 x 27 cm ø. In goede staat.

Antieke Hollandse scheepskijker
Resultaat: 425 EUR

Antieke Hollandse scheepskijker op drie-poot standaard. Eisma van der Bildt - Amsterdam. Eindstuk met glas mist. Afmeting: 39 x 44 x 7 cm ø. In redelijke staat.

30x De avonturen van Flipje
Resultaat: 20 EUR

Dertig boekjes De avonturen van Flipje - de Betuwe. Afmeting: 17 x 17 x 0,4 cm. In goede staat.

Antiek lederen hoofdbedekking (motor)
Resultaat: 25 EUR

Antiek lederen hoofdbedekking (motor). Circa 1900 - 1940. Afmeting: 24 x 22 x 2 cm. In goede staat.

Lot oude inktpotten (6x)
Resultaat: 40 EUR

Lot van zes oude/antieke inktpotten met plated, vernikkelde doppen. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 16 cm. In goede staat.

2x Penkadelaren, 19e eeuw
Resultaat: 85 EUR

Twee 19e eeuwse messing penkandelaren in Barok-stijl. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Grote Art Nouveau-stijl lamp
Resultaat: 75 EUR

Grote Art Nouveau-stijl beschilderde metalen lamp met marmeren basement. Beschadiging marmer onderrand. Vrouw draagt lamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 104 x 32 cm ø. In redelijke staat.

2x Tuinbank-zijkanten
Resultaat: 160 EUR

Twee 19e eeuwse gietijzeren tuinbank-zijkanten met druivenranken. Afmeting: 80 x 74 x 7 cm. In goede staat.

Antieke Hollandse houtbak, 1880
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke kopergeslagen Hollandse houtbak met Hollands wapen, leeuwen, leeuwenkoppen en klauwpoten. Circa 1880. Afmeting: 41 x 38 cm ø. In goede staat.

Groot antiek diorama, 1900
Resultaat: 120 EUR

Groot antiek Japans of Chinees lakwerk diorama gemaakt van kurk. Pagodes en rotsen met kraanvogels. Circa 1900. Afmeting: 31 x 45 x 16 cm. In goede staat.

Antieke Engelse kolenkit
Resultaat: 35 EUR

Antieke Engelse metalen kolenkit met wortelnoten effect, beschildering en messing. Circa 1880. Afmeting: 53 x 52 x 30 cm. In goede staat.

Antieke Japanse cloisonne sierschotel
Resultaat: 100 EUR

Antieke Japanse cloisonne sierschotel met florale en vogel decor. Met gecontourneerde omranding. Meiji. Afmeting: ø 30 cm. In goede staat.

Antieke Engelse picknickmand
Resultaat: 225 EUR

Antieke gesigneerde Engelse picknickmand met originele inhoud. Drew & Sons Paccadilly Circus London. Afmeting: 28 x 35 x 19 cm. In goede staat.

Antieke samovaar, 1900
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke koperen samovaar met messing kroon. Circa 1900 of ouder. Mooie patina. Afmeting: 47 x 25 cm ø. In goede staat.

Antieke Chinese boeddha
Resultaat: 85 EUR

Antieke gegraveerde Chinese natuurstenen lachende boeddha met tekens, paradijsvogel gravering. Met bodemstempel. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Antieke paraplubak, 1900
Resultaat: 90 EUR

Antieke kopergeslagen historisme paraplubak met ranken en leeuwenkoppen. Circa 1900. Afmeting: 60 x 34 cm ø. In goede staat.