Grote antieke Chinees porseleinen Swatow sierschotel met hoefdier en florale decor. 17e Eeuw. Haarlijn + chips. Afmeting: 6 x 39,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote oude abrikoosvormige Chinees porseleinen waterpot met deksel en theeglazuur. Bodemmerk. Afmeting: 16 x 15 x 6 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Villeroy en Boch, Bonn vazen met landschappen decors. Circa 1900. Afmeting: 47 x 18 cm ø. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Japans porseleinen kop en schotels melk en bloed met florale/goud decor. Afmeting: 6,5 x 15 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Imari porseleinen bloempot met diverse coulissen decors in honingraat. Afmeting: 19,5 x 26 x 26 cm. In goede staat.
Antieke Japanse Satsuma wierookbrander met fijn geschilderde decors rondom. Met bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 14 x 15 x 10 cm. In goede staat.
Duitse Meissen porseleinen parelhoen. 20e Eeuw. Bloemen iets beschadigd. Afmeting: 16 cm. In redelijke staat.
Twee kleine Den Haagse Rosenburg polychrome platelen pijpvaasjes. Circa 1915 - 1920. Eén randglazuur chipje. Afmeting: 10 x 5 cm ø. In goede staat.
Antieke Hollandse Jugendstil dekselvaas 'De Distel' (Amsterdam). Circa 1915. Met florale decor. Nr. 23/2 1900 29/2. Schilder CHR. Afmeting: H 33 cm. Bovenrand gelijmd. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen schenkkannetje, Queng Lung. Met kustplaats decor en boten. Afmeting: 12,7 cm. In goede staat.
Rosenburg Fayence bolvaasje met florale decor. Schilder F.V.D. Afmeting: 10,5 x 9 cm ø. In goede staat.
Antieke Franse kolompendule met boulle inleg, floraal, getorste zuilen, en messing kapitellen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Antieke Franse palissanderhouten Charles Dix pendule met florale intarsia. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 35 x 26 x 17 cm. In goede staat.
Twee zilveren pandora armbanden, 925/000, met diverse bedels. lengte 21 cm.69 gram. In goede staat.
Elegante witgouden ring, 585/000, met parel en saffier. Ring met grote rozet in het bezet met een cultive parel, ø 8mm, met daaromheen 6 zes zetkasten met rond gefacetteerde saffierem. ø rozet 15 mm. ...
Vier antieke zilveren lepels. Lengte circa 18,5 cm. Circa 200 gram. Met rattenstaart verbinding van steel met bak en een accolade-vormig steel uiteinde. Achterkant steel gegraveerd familiewapen. Mr. H...
Vier antieke zilveren vorken. Lengte circa 18 cm. Gewicht circa 180 gram. Met accolade-vormig steel uiteinde en achterkant steel gegraveerd familiewapen. Mr. Eduart Elgersma - Leeuwarden. Circa 1730. ...
Geelgouden ring, 585/000, met kleurstenen. Ring met ovale kop met een rozet bezet met in het midden een ovaal gefacetteerde amethist en een rand bezet met 12 gekleurde granaten. ø kop 20x16 mm. ø 50 c...
Collier van gefacetteerde granaten, ø 6 mm, met opengewerkte gouden bolletjes met gematteerde geelgouden bolsluiting, 585/000. Het collier is voorzien van een ronde geelgouden hanger met een portretje...
Paar zilveren schoenen, klederdracht, met zware zilveren gespen, 833/000, versierd met . Circa 1860, gekeurd in Den Haag. In goede staat
Antiek gebedenboek welke is voorzien van fraai bewerkt leren kaft en met dubbele zilveren sloten en hoekstukken. 800/000, Maintz, 1870. Voorzien van monogram AM. In originele cassette.
Grote zilveren strooibus, 925/000, op ronde voet met 2 gekrulde grepen. En een strooidop met diverse gezaagde patronen. MT.: William Hutton & Sons Ltd, London jl.: l:1906 12x8x23 cm. ca 323 gram. In ...
Zilveren soezenmand, 925/000, ovaal gecontourneerd model. ca 122 gram. 22x16x7cm. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met bolle kop met 4 rijen bezet met kleine briljant geslepen diamanten. Totaal ca 0, 30 crt. ø 54 ca 8,3 gram. In goede staat