Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Swatow sierschotel, 17e eeuw
Startprijs 200 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Swatow sierschotel met hoefdier en florale decor. 17e Eeuw. Haarlijn + chips. Afmeting: 6 x 39,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Oude abrikoosvormige Chinese waterpot
Startprijs 200 EUR

Grote oude abrikoosvormige Chinees porseleinen waterpot met deksel en theeglazuur. Bodemmerk. Afmeting: 16 x 15 x 6 cm. In goede staat.

2x Antieke Villeroy en Boch vazen
Startprijs 200 EUR

Twee grote antieke Villeroy en Boch, Bonn vazen met landschappen decors. Circa 1900. Afmeting: 47 x 18 cm ø. In goede staat.

6x Japanse kop + schotels, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR

Zes 18e eeuwse Japans porseleinen kop en schotels melk en bloed met florale/goud decor. Afmeting: 6,5 x 15 cm ø. In goede staat.

Antieke Imari bloempot
Startprijs 200 EUR

Grote antieke Imari porseleinen bloempot met diverse coulissen decors in honingraat. Afmeting: 19,5 x 26 x 26 cm. In goede staat.

Antieke Satsuma wierookbrander
Startprijs 200 EUR

Antieke Japanse Satsuma wierookbrander met fijn geschilderde decors rondom. Met bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 14 x 15 x 10 cm. In goede staat.

Meissen parelhoen
Startprijs 200 EUR

Duitse Meissen porseleinen parelhoen. 20e Eeuw. Bloemen iets beschadigd. Afmeting: 16 cm. In redelijke staat.

2x Rosenburg vaasjes
Startprijs 200 EUR

Twee kleine Den Haagse Rosenburg polychrome platelen pijpvaasjes. Circa 1915 - 1920. Eén randglazuur chipje. Afmeting: 10 x 5 cm ø. In goede staat.

Antieke dekselvaas 'De Distel'
Startprijs 200 EUR

Antieke Hollandse Jugendstil dekselvaas 'De Distel' (Amsterdam). Circa 1915. Met florale decor. Nr. 23/2 1900 29/2. Schilder CHR. Afmeting: H 33 cm. Bovenrand gelijmd. In redelijke staat.

Chinees kannetje, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen schenkkannetje, Queng Lung. Met kustplaats decor en boten. Afmeting: 12,7 cm. In goede staat.

Rosenburg vaas
Startprijs 200 EUR

Rosenburg Fayence bolvaasje met florale decor. Schilder F.V.D. Afmeting: 10,5 x 9 cm ø. In goede staat.

Antieke Franse kolompendule
Startprijs 210 EUR

Antieke Franse kolompendule met boulle inleg, floraal, getorste zuilen, en messing kapitellen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Tafelklok met intarsia
Startprijs 210 EUR

Antieke Franse palissanderhouten Charles Dix pendule met florale intarsia. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 35 x 26 x 17 cm. In goede staat.

Pandora armbanden
Startprijs 220 EUR

Twee zilveren pandora armbanden, 925/000, met diverse bedels. lengte 21 cm.69 gram. In goede staat.

Witgouden ring met parel en saffier
Startprijs 220 EUR

Elegante witgouden ring, 585/000, met parel en saffier. Ring met grote rozet in het bezet met een cultive parel, ø 8mm, met daaromheen 6 zes zetkasten met rond gefacetteerde saffierem. ø rozet 15 mm. ...

4x Antieke zilveren lepels
Startprijs 220 EUR

Vier antieke zilveren lepels. Lengte circa 18,5 cm. Circa 200 gram. Met rattenstaart verbinding van steel met bak en een accolade-vormig steel uiteinde. Achterkant steel gegraveerd familiewapen. Mr. H...

4x Antieke zilveren vorken
Startprijs 220 EUR

Vier antieke zilveren vorken. Lengte circa 18 cm. Gewicht circa 180 gram. Met accolade-vormig steel uiteinde en achterkant steel gegraveerd familiewapen. Mr. Eduart Elgersma - Leeuwarden. Circa 1730. ...

Ring met amethist
Startprijs 220 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met kleurstenen. Ring met ovale kop met een rozet bezet met in het midden een ovaal gefacetteerde amethist en een rand bezet met 12 gekleurde granaten. ø kop 20x16 mm. ø 50 c...

Granaat collier & portrethanger
Startprijs 220 EUR

Collier van gefacetteerde granaten, ø 6 mm, met opengewerkte gouden bolletjes met gematteerde geelgouden bolsluiting, 585/000. Het collier is voorzien van een ronde geelgouden hanger met een portretje...

Paar schoenen met zilveren gespen, 1860
Startprijs 220 EUR

Paar zilveren schoenen, klederdracht, met zware zilveren gespen, 833/000, versierd met . Circa 1860, gekeurd in Den Haag. In goede staat

Antiek gebedenboek met zilverwerk, 1870
Startprijs 220 EUR

Antiek gebedenboek welke is voorzien van fraai bewerkt leren kaft en met dubbele zilveren sloten en hoekstukken. 800/000, Maintz, 1870. Voorzien van monogram AM. In originele cassette.

Zilveren suikerstrooier
Startprijs 220 EUR

Grote zilveren strooibus, 925/000, op ronde voet met 2 gekrulde grepen. En een strooidop met diverse gezaagde patronen. MT.: William Hutton & Sons Ltd, London jl.: l:1906 12x8x23 cm. ca 323 gram. In ...

Zilveren soezenmand
Startprijs 220 EUR

Zilveren soezenmand, 925/000, ovaal gecontourneerd model. ca 122 gram. 22x16x7cm. In goede staat

Gouden ring met diamant
Startprijs 220 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met bolle kop met 4 rijen bezet met kleine briljant geslepen diamanten. Totaal ca 0, 30 crt. ø 54 ca 8,3 gram. In goede staat