Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Roco H0: 63891 + 62838
Resultaat: 100 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63891, E444. 048 en 1x Electrische diesellok 62838, RTS 2016 905-9, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 72920 + 62916
Resultaat: 155 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 72920, CSD T478.1010 en 1x Diesellok 62916, CD 854 067-7, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 62834 + 72515
Resultaat: 105 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 62834, Press 253 015-8 en 1x E-lok 72515, D-Rpool 185 691-3, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 62436 + 62707
Resultaat: 120 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 62436, DBAG 155-001-1 en 1x E-lok 62707, D-LM 185 664-0, beide in originele verpakking en in goede staat.

2-Loops jachtgeweer
Resultaat: 1.000 EUR

Zeldzame dubbelloopse voorlader. Duits jachtgeweer met graveringen en goud inleg. Damesgeweer. Adel bezit. J.F. Dubina - Bunzlau. Afmeting: L 120 cm. In zeer goede staat.

Oude apothekers gaper
Resultaat: 85 EUR

Oude houtgestoken gepolychromeerde apothekers gaper. Krimpnaden. Afmeting: 56 x 26 x 27 cm. In goede staat.

Lot oude camera's en accessoires
Resultaat: 110 EUR

Groot lot oude camera's en accessoires. Onder andere: Minox miniatuur camera met standaard, belichting etc. Exada Jhager Dresden etc. In doos. Afmeting: 18 x 37 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke paraplubak, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antieke kopergeslagen paraplubak met Hollands molen decor en leeuwenkoppen. Circa 1900. Afmeting: 50 x 27 cm ø. In goede staat.

Antieke Hollandse scheepskijker
Resultaat: 425 EUR

Antieke Hollandse scheepskijker op drie-poot standaard. Eisma van der Bildt - Amsterdam. Eindstuk met glas mist. Afmeting: 39 x 44 x 7 cm ø. In redelijke staat.

H. Berlage, Papegaai
Resultaat: 225 EUR

H. Berlage. 1856 - 1934. Papegaai. Pastel op papier. Afmeting: 29 x 44 cm. In goede staat.

J.P. Molenaar, Havengezicht Rotterdam
Resultaat: 130 EUR

J.P. Molenaar. 1914 - 1989. Havengezicht Rotterdam. Houtskooltekening op papier. Afmeting: 48 x 28 cm. In goede staat.

C. Cornelis, Citroen
Resultaat: 135 EUR

C. Cornelis. 21e Eeuw. Stilleven met citroenen. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

P. Hagoort, West-Friese stoomtrein
Resultaat: 325 EUR

P. Hagoort. Naïve School. West-Friese stoomtrein met vuurloze machines, Lutjebroek-Enkhuizen. Olieverf op paneel. Afmeting: 74 x 50 cm. In goede staat.

Bestek, zilver en plated
Resultaat: 190 EUR

Lot bestek met 6 zilveren, 833/000, tafellepels en vorken, model haags lofje, MT.: Gerritsen, Gero fabriek, Zeist, jl.:P:1925, 3 bijpassende zilveren theelepels, een zilveren cakevork, een zilveren d...

Zilveren zakhorloge
Resultaat: 300 EUR

Zilveren snekhorloge, 925/000, voorzien van een bewerkte beschermkast voorzien van een gedreven voorstelling met figuren aan de achterzijde. Het horloge is voorzien van een wit emaille wijzerplaat met...

Collier met carneolen en gouden slot
Resultaat: 60 EUR

Collier van gefacetteerde carneoolkralen, verlopend in breedte, 8-15 mm, bevestigd aan een geelgouden ronde sluiting in de vorm van een bloem me in het midden een carneool. 60 cm. In goede staat

Zilveren suikerstrooilepel, 18e eeuw
Resultaat: 120 EUR

18e Eeuwse zilveren suikerstrooilepel met ronde ajourgezaagde bak met parelrand en een ebbenhouten steel. Lengte 12 cm. Toegeschreven aan Mr. Adrianus van Beugen - Breda. Circa 1790. In goede staat.

Zilveren vingerhoedjes en schaar
Resultaat: 60 EUR

Lot met 10 zilveren vingerhoedjes met diverse bewerkingen en een schaar met zilveren grepen. Diverse gehaltes. In redelijk goede staat.

Antiek horloge met speelwerk
Resultaat: 1.200 EUR

Antiek zakhorloge met speelwerk. Groot horloge met witte wijzerplaat voorzien van een voorstelling met bloemen en muziekinstrumenten. ø 65 mm. In goede staat

Gouden broche met emaille jugendstil
Resultaat: 135 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met emaille, Jugendstil. markiesvormige broche met geemailleerde bloem met parel en een bewegende gouden bij. ca 3,6 gram. 35x18mm. In zeer goede staat

Zilveren kaneelstrooier, 1882
Resultaat: 225 EUR

Zilveren kaneelstrooier, 934/000, cilindervormige bus met bol deksel. MT.: T.L.Uriot & Zn. Amsterdam, jl.:X:1882. ca 65 gram. In goede staat

Chinese vaas, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 180 EUR

Chinees porseleinen vaas met florale decor en vier tekens bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 18,7 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit: Kang Xy schotel, floraal, beschadigd + Kantonese gemberpot, floraal/vogel decor. Afmeting: ø 15 cm / 17 x 13 cm ø. In redelijk/goede staat.

Grote Chinese schotel, 18e eeuw
Resultaat: 190 EUR

Grote 18e eeuwse professioneel gerestaureerde schotel met dansende Chinese figuren in interieur. Afmeting: ø 27,8 cm. In redelijk/goede staat.