Vier maal antiek messing. Bestaande uit: Waterketel, twee koffiemolens, brasero. Afmeting: 25 - 44 cm. In goede staat.
Oud houten Chinees juwelenkistje met emaille plaqettes. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 16 x 12 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen wierookbrander met Foo-hond, drakenkoppen en florale decor. Afmeting: 15 x 13 x 9 cm. In goede staat.
Twee oude marmeren boekensteunen. Lezende monniken. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 11 x 9 cm. In goede staat.
Twee paar handgemaakte Oosterse gouden damesschoenen. Leer met goud (brokaat). Ongedragen. Afmeting: 20 - 27 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Spaanse bronzen vijzel met ribben. Stamper, 18e eeuw. Afmeting: 7,3 x 11,8 cm ø. In goede staat.
Oude Duitse globe. Chroom met houten voet. Staatkundige globe. Prof. Dr. Arthur Krause, Paul Räth Leipzig. Afmeting: 49 x 30 cm ø. In goede staat.
Twee oude goudkleurige Chinese jade amuletten met vleermuizen etc. Afmeting: 7 - 7,5 cm ø. In goede staat.
Vier 19e eeuwse albasten poedels. Bij één basement chips. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Lot Chinese/Oosterse natuurstenen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Konijn (fluit), duif (fluit), duif, varken en vier bustes. Afmeting: 3 - 5 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke gietijzeren tafelbel in schildpadvorm met opdraai mechaniek. Circa 1900. Afmeting: 6 x 14 x 9 cm. In goede staat.
Antiek eikenhout met messing maritieme inktpot. Circa 1920. Afmeting: 21 x 20 x 6 cm. In goede staat.
Lot divers antiek. Bestaande uit: Twee messing kandelaren, 19e eeuw. Kleine tinnen kraantjeskan, 19e eeuw. Zeven stuks messing passers, sleutelrekje, gewichtenblok. Afmeting: 9 - 33 cm. In goede staat...
Originele Ray Ban zonnebril in originele koker. Type RB3379. In nieuwstaat.
Franse gesigneerde mahoniehouten bureauset. J.M. Pahlard - Paris. Met messing rand, twee kristallen inktpotten (chips), niet origineel. Plus Jugendstil schaar en brievenopener. Afmeting: 5 x 29 x 17 c...
Antieke zwart geëmailleerde kachel. Original Haller. Circa 1900. Afmeting: 71 x 26 cm ø. In goede staat.
Oude Hollandse Friese kerfsnede schooltas met schrijftablet. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 23 x 8 cm. In goede staat.
Twaalf oude Franklin Mint porseleinen speeldoosjes met Russische decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: circa 6 - 8 cm. In goede staat.
Oude Zwitserse sieradendoos met speelwerk. Speelt bij opening. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 24 x 15 cm. In goede staat.
Twee maal oud malachiet. 20e Eeuw. Bestaande uit: Flacon met Amor engelen + parfum verstuiver met Amor engelen. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.
Antiek geëmailleerd bronzen Russisch reis ikoon. Triptychon. Afmeting: 8 x 19,5 cm. In goede staat.
Compositie metalen tafellamp. Beschilderd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Twee antieke marmeren inktpotten. Circa 1920 - 1930. Eén maal wit/grijs met kristallen inktpot, chips. Eén maal zwart marmer, goed. Afmeting: 12 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven oude/antieke koperen instrumenten. Onder andere: trommel, trompetten, tuba. Circa 1900 - 1950.