Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Cloisonné wierookpotje 2009
Cloisonné wierookpotje

Resultaat:

3.800 EUR

Verkocht
Chinese gespsluiting met jade 2021
Chinese gespsluiting met jade

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Prachtige antieke microscoop 2380
Prachtige antieke microscoop

Resultaat:

575 EUR

Verkocht
Antieke apothekers gaper 2012
Antieke apothekers gaper

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Grote design lamp 2224
Grote design lamp

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke piedestal met beeld, 1900 2018
Antieke piedestal met beeld, 1900

Resultaat:

480 EUR

Verkocht
Napoleon III bronzen tafelstuk, 1870 2004
Napoleon III bronzen tafelstuk, 1870

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Oude wit-marmeren schouw 2166
Oude wit-marmeren schouw

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Antieke Duitse speeldoos 2003
Antieke Duitse speeldoos

Resultaat:

440 EUR

Verkocht
Antieke Hollandse scheepskijker 2034
Antieke Hollandse scheepskijker

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Zeldzame Chinese rituele wijnhouder, 18e -19e eeuw 2005
Zeldzame Chinese rituele wijnhouder, 18e -19e eeuw

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
Antieke duivenkooi, 1900 2441
Antieke duivenkooi, 1900

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
2x Japanse bronzen vazen 2178
2x Japanse bronzen vazen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese bronzen wierookschaal 2073
Chinese bronzen wierookschaal

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Oude/antiek Tibetaanse rituele dolk 2070
Oude/antiek Tibetaanse rituele dolk

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Bloempot op zuil, 19e eeuw 2172
Bloempot op zuil, 19e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Oosterse messing bloempot 2256
Oosterse messing bloempot

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Martell Cordon Bleu cognac 2440
Martell Cordon Bleu cognac

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Oosters snijwerk met olifanten 2055
Oosters snijwerk met olifanten

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke hangpetroleumlamp, 1915 2135
Antieke hangpetroleumlamp, 1915

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke symphonium speeldoos+platen 2222
Antieke symphonium speeldoos+platen

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke Engelse picknickmand 2346
Antieke Engelse picknickmand

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
8x Tinnen maatbekers 2140
8x Tinnen maatbekers

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antieke hangpetroleumlamp, 1900 2127
Antieke hangpetroleumlamp, 1900

Resultaat:

190 EUR