Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Compleet zilveren bestek 19
Compleet zilveren bestek

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Kokosnootbeker met zilverversiering 68
Kokosnootbeker met zilverversiering

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
5-Delig zilveren servies 147
5-Delig zilveren servies

Resultaat:

620 EUR

Verkocht
Zilveren bierpul "Humpen" 1
Zilveren bierpul "Humpen"

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Zilveren bestek 243
Zilveren bestek

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Zilveren dienblad 16
Zilveren dienblad

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zilveren bestek, 13 lothig 187
Zilveren bestek, 13 lothig

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zilveren bestek, met filetrand 189
Zilveren bestek, met filetrand

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zilveren brandewijnkom 267
Zilveren brandewijnkom

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zilveren tabakspot, 1839 119
Zilveren tabakspot, 1839

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
Rest bestek, zilver 466
Rest bestek, zilver

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Zilveren schaal 249
Zilveren schaal

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Zilveren servies op dienblad 25
Zilveren servies op dienblad

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Zilveren tabaksdoos, 690
Zilveren tabaksdoos,

Resultaat:

320 EUR

Verkocht
Zilveren hengselmand 17
Zilveren hengselmand

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Gouden naainecessaire 18
Gouden naainecessaire

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Zilveren tafelbel 88
Zilveren tafelbel

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Lot zilveren bestek Hollands Glad 199
Lot zilveren bestek Hollands Glad

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Grote zilveren molen 299
Grote zilveren molen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
3-Delig zilveren servies (Zweden) 321
3-Delig zilveren servies (Zweden)

Resultaat:

290 EUR

Verkocht
Zilveren kan, 18e eeuw 12
Zilveren kan, 18e eeuw

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Messen met zilveren heft (18x) 91
Messen met zilveren heft (18x)

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Zilveren dienblad 13
Zilveren dienblad

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Fries zilveren kan met onderschotel 65
Fries zilveren kan met onderschotel

Resultaat:

250 EUR