Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Twee maal haarlijn + chips. Afmeting: 23 - 24 cm. In redelijke staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Quan Yin met blauwe glazuur. Vingers beschadigd. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen Swatow schotel met draken decor. Afmeting: 9 x 41 cm ø. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Japanse Imari porseleinen kop en schotels met florale decor. Eén chip kopje. Afmeting: 6 x 15,5 cm ø. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Kang Xi. Met florale decor. Minimale chip rand. Afmeting: ø 21 - 22,8 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen sierschotel met rode draak + paradijsvogels. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 22,8 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met keizerlijk geel, herten, figuren, florale en emaille decor. Afmeting: ø 22,4 cm. In goede staat.
Vier stuks 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner kop en schotels met florale decor. Twee kopjes beschadigd, rest goed. Afmeting: 4,5 - 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Blanc de Chine porseleinen open gewerkte vazen met florale decor. Op houten consoles. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 30 cm. In goede staat.
Vier oude apothekerspotten. Twee maal oud Delft. Eén maal Zenith. Eén maal groot, 19e eeuws. Afmeting: 12 - 18 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen octagonale Familie Verte kom. Floraal. Craquele/haarlijnen. Afmeting: 5,5 x 14 x 13,5 cm. In redelijke staat.
Antieke handbeschilderde vier-delige Limoges porseleinen theepot met comfoor. Met landschappen, floraal en goud decor. Porseleinen brandertje oortje los erbij. Verder in goede staat. Afmeting: 25 cm.
Drie maal antiek Jugendstil keramiek met vernikkeling. Circa 1915. Bestaande uit: Tablet, dekseldoos, bloempotje. Afmeting: 13 - 54 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schotel met berglandschap decor. Gecontourneerd. Lichte randschade. Afmeting: ø 35 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose schotel met vogel op bloesemtak decor en onder kersenkleur glazuur. Afmeting: 3 x 15,6 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen celadon vaas. Met bodemmerk. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Negen oude Chinese jade amuletten, snijstukken. Afmeting: 4 - 6 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse porseleinen Staffordshire figuren. Figuren op bok. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.
Groot antiek Societé Ceramique Maastricht Boerenbont servies. Circa 1900. Bestaande uit: 28 Borden, theekan, suiker/melk set, roomkannetjes, eierdoppen set, botervloot, 2 schalen, 3 hoge schalen, 3 de...
18e Eeuwse Delftse Fayence schotel met chinoiserie decor. Randschade. Afmeting: ø 22,4 cm. In redelijke staat.
Groot antiek Chinees spekstenen figuur. 19e Eeuw. Lachende Chinees met dier. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Vier antieke Kantonese/Chinese vazen met krijgers decor. Twee groten gaaf. Eén kleinere gelijmd. Eén kleinere chip. Afmeting: 19 - 25,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf diverse oude Chinees porseleinen gemberpotten. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 33 cm. In goede staat.
Antiek Japans porseleinen deelservies. Circa 1900. Bestaande uit: 5x kop en schotel, 4x borden en 1x suikerpot. Enkele chips mogelijk. Afmeting: 9 -18 cm. In goede staat.