Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Landschap met Indonesische landarbeiders in rijstveld. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Klaas Overzee. Circa 1930. Boerderij met boer en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 33 x 41,5 cm. In goede staat.
W. Markestein. Circa 1930. Vaas met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Meffert. Circa 1960. Duitse School. Japanse vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 26 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Duitse School. Vakwerk boerderij met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
J. Jebe. 20e Eeuw. Brug over de Seine in Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: 51 x 40 cm. In goede staat.
Huijbrechts. Circa 1920. Stilleven met kruik, boek en uien. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Jachtprent Ken Michaelsen. Autumn Wings. Reproductie op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
J. Grenier. Franse School. Hofnar met brief. Lithografie op papier. Afmeting: 27 x 19 cm. In redelijke staat.
H. Poeder. 21e Eeuw. Twee kittens. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 20 cm. In goede staat.
Antieke Japans gesigneerde houtsnede met bloem. Houtsnede op papier. Afmeting: 21 x 15 cm. In goede staat.
A. Basino. 1978. Landschap. Achter-glas-schilderij. Olieverf. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Indonesische School. 50er Jaren. Tabak rokende Indonesische visser. Olieverf op linnen. Afmeting: 26 x 18 cm. In goede staat.
J.R. Wismeijer. Paarden op de Rotterdamse kade. Olieverf op linnen. Afmeting: 56 x 47 cm. In goede staat.
A. Scheerder. 1943. Almelo. Bosrand met panoramisch uitzicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Egmond. Tweede helft 20e eeuw. Vaasje met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Henk Reerink. Boerderij met figuren en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Vier antieke gravures. 18e - 19e Eeuw. Onder ander: *Groeningen, A.Kip F. *Dorp Nieuwkerk/Dorp oude kerk 1745 K.S.F. * Dorpstraat Middelburg. *Ets Dordrecht. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Hollandse gravures. Eén maal Middelburg. Handingekleurd. Fait par Aveline. C.P.R. Eén maal Zierikzee. H.S.F. 1754. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede staat.
Twee antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Eén maal belegering van Groeningen. Eén maal De Zel-Neering of het Darink-Delven Zeeland. Afmeting: 27 - 28 cm. In goede staat.
Sonje Koczula. Schimmen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 68 cm. In goede staat.
E. Kalkofen. Duitse School. Circa 1930. Riviergezicht met bootje en fuiken. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In redelijk/goede staat.
Jansink. 20e Eeuw. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
H.W. Eckhardt. Circa 1920. Heidegezicht. Gaatje. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.