Twee oude Chinese rolschilderijen met landschappen decors, tekens en teksten. Afmeting: 155 - 182 cm. In goede staat.
L. Basset. 21e Eeuw. Stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
Monogram F.H.J. 79. Vaas met bloemen. Naar oud voorbeeld. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x40 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk. 19e Eeuw. Wandelaar met hond op bospad. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 33 cm. In goede staat.
A.M. Gorter. 1866 - 1933 Almelo. Vordense beek in de herfst. Aquarel op papier. Afmeting: 80 x 57 cm. In redelijk/goede staat.
Freek van de Berg. 1918 - 2000. Dame met hoed. Aquarel op papier. Afmeting: 37 x 53 cm. In goede staat.
Bert Henri Bolink. 1876 - 1950. Strandgezicht met schelpenvisser en paardenkar. Aquarel op papier. Afmeting: 63 x 47 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai. Houtsnede op papier. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
W.C. Rip. 1856 - 1922. Hollands havengezicht. Aquarel op papier. Afmeting: 56 x 37 cm. In goede staat.
Roel Dozeman. 1924 - . Meppeler School. Haven Enkhuizen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Stilleven met Japanse voorwerpen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Johannes Hendricus Jurres. 1875 - 1946. Paard met Arabische figuren in grot. Olieverf op linnen. Afmeting: 126 x 100 cm. In goede staat.
Anton Funke. 1869 - 1955. Groot stilleven met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 85 cm. In goede staat.
E. Strasser. 19e Eeuw. Mogelijk Edouard Strasser. 1820 - . Vrouw plukt bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 12 x 30,5 cm. In goede staat.
W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Boer met paardenkar in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: 66 x 52 cm. In goede staat.
Willem Dooyewaard. 1892 - 1980. Ballerina. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 25 cm. In goede staat.
Drie antieke miniatuur schilderijen. * Countesse a Clarendon 1667. * Edelman. *Edelman (iets verpoetst). Afmeting: 7 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse schilderijen. Monogram R.E.C. *A Domestic discord. * Villagers dancing. Afmeting: 11,5 x 16,5 cm. In redelijk/goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Stal met koe en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967. Ploegen op de Usseler Es. Aquarel op papier. Afmeting: 25 x 34 cm. In goede staat.
Chris van der Windt. 1877 - 1952. Boerderij met wasvrouw. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 32 cm. In goede staat.
Emile Thysebaert. 1873 - 1963. Belgische School. Stadsmarkt met paarden en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 32 cm. In goede staat.
P.H. Topalski. Portret Joodse man met hoofdbedekking. Olieverf op linnen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.