Antiek bestek met fraai bewerkte 800/000 zilveren heften met schubmotieven, cartouches en gezichten. Gekeurd en gemerkt Wenen. Anno 1857. Afmeting: L 24,5 cm / L 21 cm. In goede staat.
Zilveren theezeef, 830/000, met bewerkte steel met cartouche. MT.: Simon Groth, Denmark. 1897. ca 44 gram. 19 cm. Iets uit model, verder in goede staat.
Antieke glazen flessen onderzetter met 835/000 zilveren montuur op drie pootjes. Afmeting: 10,5 cm ø. Mr. J.M. van Kempen en Zn. - Voorschoten. Circa 1870. In goede staat.
Zilveren compote lepel met fraai gemattteerde gegraveerde steel. MT.: A. Kuylenburg-Schoonhoven. jl.:W:1881. circa 45 gram. Afmeting: 19 cm. Als nieuw.
Antieke 925/000 zilveren tafelschuier met fraaie Biedermeier graveringen. Lengte 31 cm. Anno 1846. Mr. J.D. Arnoldi en J.W. Wielick - Amsterdam. In goede staat.
Zilveren dessertcouvert, 833/000, met een vork en lepel, model Haags Lofje, voorzien van een inscriptie. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.: M:1896. ca 62 cm. 18 cm. In goede staat
Antiek mes met 835/000 zilveren pistoolheft. Versierd met acanthusbladeren en schelp decor. Mr. J. Schijfsma en Zn. - Sneek. Circa 1850. Afmeting: Mes 19 cm./ Pistoolheft 7 cm. In goede staat.
Grote sleef met zilveren bak, 800/000, ovaal met schenktuit en een vergulde binnenzijde. Voorzien van lange houten greep . 40x10cm. In goede staat