Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Rozenhouten side board 4029
Rozenhouten side board

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Antieke halspiegel, 1900 4039
Antieke halspiegel, 1900

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Eiken 18e eeuws Barok secretaire 4043
Eiken 18e eeuws Barok secretaire

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Barok commode 4044
18e Eeuwse Barok commode

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Horrix bibliotheekbank 4063
Horrix bibliotheekbank

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Antieke klapcommode, 1900 4103
Antieke klapcommode, 1900

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Dagobertstoel, 1880 4207
Dagobertstoel, 1880

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Engelse eiken kist, 17e - 18e eeuw 4128
Engelse eiken kist, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Zeeuwse kast, 19e eeuw 4027
Zeeuwse kast, 19e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antiek notenhouten secretaire 4032
Antiek notenhouten secretaire

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
19e Eeuwse halbank 4073
19e Eeuwse halbank

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2x Barok-stijl armleunstoelen 4149
2x Barok-stijl armleunstoelen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chesterfield bank 4201
Chesterfield bank

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Moderne tafel + 3 stoelen 4220
Moderne tafel + 3 stoelen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Jugendstil armleunstoel, 1915 4228
Jugendstil armleunstoel, 1915

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Hollandse commode, 1760 4254
Hollandse commode, 1760

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Hollandse bonheur, 1860 4066
Hollandse bonheur, 1860

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Duitse Gründerzeit linnenkast, 1880 4058
Duitse Gründerzeit linnenkast, 1880

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke ronde eettafel, 1860 4243
Antieke ronde eettafel, 1860

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Eiken linnenpers, 19e eeuw 4042
Eiken linnenpers, 19e eeuw

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
18e Eeuwse eiken dekenkist 4147
18e Eeuwse eiken dekenkist

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Wortelnoten porselein kast 4062
Wortelnoten porselein kast

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chesterfield oorfauteuil 4079
Chesterfield oorfauteuil

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Secretaire, Louis Philippe 4082
Secretaire, Louis Philippe

Resultaat:

200 EUR