Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Halve-maan herencommode 4170
Halve-maan herencommode

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Halve-maan herencommode 4171
Halve-maan herencommode

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Bed in Biedermeier-stijl 4175
Bed in Biedermeier-stijl

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Oude kruideniers toonbankvitrine 4214
Oude kruideniers toonbankvitrine

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Franse bijzettafel, 19e eeuw 4223
Franse bijzettafel, 19e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke penantkast, 1860 4330
Antieke penantkast, 1860

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Omgebouwde dekenkist 4250
Omgebouwde dekenkist

Resultaat:

77 EUR

Verkocht
Engelse hoekvitinekast 4130
Engelse hoekvitinekast

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Vergulde halspiegel 4183
Vergulde halspiegel

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Moderne eikenhouten boekenkast 4219
Moderne eikenhouten boekenkast

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Wortelnoten commode 4093
Wortelnoten commode

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Salontafel met lades 4213
Salontafel met lades

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Houten spiegel, 19e eeuw 4233
Houten spiegel, 19e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Boekenkast, Amsterdamse School 4286
Boekenkast, Amsterdamse School

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zwarte wandtafel 4172
Zwarte wandtafel

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Antieke commode met marmeren blad 4274
Antieke commode met marmeren blad

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Italiaanse hoekkast 4333
Italiaanse hoekkast

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Italiaanse salontafel 4091
Italiaanse salontafel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Eiken nacht-kastje, 1820 4110
Eiken nacht-kastje, 1820

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
19e Eeuws hangkastje 4119
19e Eeuws hangkastje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Damessecretaire 4154
Damessecretaire

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Engelse bijzettafel 4164
Engelse bijzettafel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Louis Seize-stijl piedestal 4174
Louis Seize-stijl piedestal

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Jugendstil wandkast, 1915 4176
Jugendstil wandkast, 1915

Resultaat:

60 EUR