Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Armleunstoel, Petit Point 4187
Armleunstoel, Petit Point

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Louis Seize-stijl piedestal 4188
Louis Seize-stijl piedestal

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Grote Barok-stijl spiegel 4190
Grote Barok-stijl spiegel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Grote Empire-stijl spiegel 4191
Grote Empire-stijl spiegel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Electrische comfort stoel 4202
Electrische comfort stoel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Engelse bijzettafels 4208
2x Engelse bijzettafels

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Louis Seize tafel met lade, 1800 4248
Louis Seize tafel met lade, 1800

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke Indonesische naaitafel, 1930 4345
Antieke Indonesische naaitafel, 1930

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Bijzettafel met zwanen 4090
Bijzettafel met zwanen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Engelse bijzettafel 4111
Engelse bijzettafel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Badkamermeubel, 1915 4113
Badkamermeubel, 1915

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Eiken gestoken hangkastje 4129
Eiken gestoken hangkastje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Antieke bloementafeltjes 4132
2x Antieke bloementafeltjes

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zwarte Louis Seize-stijl commode 4192
Zwarte Louis Seize-stijl commode

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Engels theemeubel 4199
Engels theemeubel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke Louis Philippe tafel, 1860 4205
Antieke Louis Philippe tafel, 1860

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee Italiaanse tafels met speeldoos 4212
Twee Italiaanse tafels met speeldoos

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zeldzame spiegel met geheim compartiment 4217
Zeldzame spiegel met geheim compartiment

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Art Deco bijzettafel, 1930 4226
Art Deco bijzettafel, 1930

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Gründerzeit kapstok, 1900 4272
Gründerzeit kapstok, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Indonesisch tafeltje met snijwerk, 1930 4307
Indonesisch tafeltje met snijwerk, 1930

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Hollandse Hindelopen hoekkast 4322
Hollandse Hindelopen hoekkast

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Jugendstil slaapkamermeubel, 1915-1920 4332
Jugendstil slaapkamermeubel, 1915-1920

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Hangoortafel 4163
Hangoortafel

Resultaat:

40 EUR