Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Benen ruggenkrabbers 2437
2x Benen ruggenkrabbers

Resultaat:

45 EUR

Zilveren armband turkoois 362
Zilveren armband turkoois
Startprijs 75 EUR
Gouden rozetring 363
Gouden rozetring
Startprijs 200 EUR
Verkocht
17e Eeuwse Zeeuwse kast 4147
17e Eeuwse Zeeuwse kast

Resultaat:

750 EUR

J. van Calker, Vaas met anemonen 1173
J. van Calker, Vaas met anemonen
Startprijs 50 EUR
Verkocht
W. Boekstal, Bootje aan steiger bij plas 1174
W. Boekstal, Bootje aan steiger bij plas

Resultaat:

50 EUR

Chinees Yixing trekpotje 6320
Chinees Yixing trekpotje
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Antieke Chinese celadon vaas 6321
Antieke Chinese celadon vaas

Resultaat:

140 EUR

2 Moderne werken 1188
2 Moderne werken
Startprijs 120 EUR
Verkocht
6x Wandkandelaren 2472
6x Wandkandelaren

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Hoekvitrine+kapstok 4148
Hoekvitrine+kapstok

Resultaat:

80 EUR

18e Eeuws Chinees kannetje 6335
18e Eeuws Chinees kannetje
Startprijs 90 EUR
Verkocht
E.R. Homan, Riviergezicht 1223
E.R. Homan, Riviergezicht

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Lot decoratieve artikelen 2473
Lot decoratieve artikelen

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Blaker + potje, 18e eeuw 2486
Blaker + potje, 18e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Wit porseleinen tafellamp 2487
Wit porseleinen tafellamp
Startprijs 30 EUR
Th. Pater, Duits riviergezicht 1238
Th. Pater, Duits riviergezicht
Startprijs 250 EUR
Lot zilveren sieraden 412
Lot zilveren sieraden
Startprijs 60 EUR
Carneool collier 413
Carneool collier
Startprijs 35 EUR
Verkocht
11x 1/2 Gulden (1905-1930) 2901
11x 1/2 Gulden (1905-1930)

Resultaat:

90 EUR

Chin. album met postzegels, munten etc. 2902
Chin. album met postzegels, munten etc.
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Grote oude Chinese vaas 6370
Grote oude Chinese vaas

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
5x Chinees porselein 6371
5x Chinees porselein

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
A. Fürstmann, Bergmeer met huis 1273
A. Fürstmann, Bergmeer met huis

Resultaat:

120 EUR