Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden hanger met camee 562
Gouden hanger met camee
Startprijs 110 EUR
Th. Pater, Duits riviergezicht 1238
Th. Pater, Duits riviergezicht
Startprijs 250 EUR
Hanger groot stuk barnsteen 563
Hanger groot stuk barnsteen
Startprijs 150 EUR
Verkocht
A. Fürstmann, Bergmeer met huis 1273
A. Fürstmann, Bergmeer met huis

Resultaat:

120 EUR

J.M. Bach, Dorpsgezicht met figuur 1274
J.M. Bach, Dorpsgezicht met figuur
Startprijs 100 EUR
3 Zilveren auto's 598
3 Zilveren auto's
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Duitse School, Berglandschap met waterval 1288
Duitse School, Berglandschap met waterval

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
W. Hatebeuk, Stadsgezicht 1323
W. Hatebeuk, Stadsgezicht

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met rode bessen 1324
C. Cornelisz, Stilleven met rode bessen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Oude/antieke Indische figuren 5051
2x Oude/antieke Indische figuren

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bronzen sculptuur, Stier 5066
Bronzen sculptuur, Stier

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Grote Italiaanse wit marmeren engel 5101
Grote Italiaanse wit marmeren engel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2x Beelden (naar Rodin) 5115
2x Beelden (naar Rodin)

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Antiek bronzen plaquette 5116
Antiek bronzen plaquette

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Swarovski jaarstuk 1992, walvissen 5520
Swarovski jaarstuk 1992, walvissen

Resultaat:

50 EUR

5x Skandinavische vazen 5534
5x Skandinavische vazen
Startprijs 50 EUR
3x Antiek Boheems glaswerk 5535
3x Antiek Boheems glaswerk
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Taartschaal op voet 5570
Taartschaal op voet

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Swarovski druiventros 011864 5584
Swarovski druiventros 011864

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
3x Swarovski: 181317, 247759 en 013916 5585
3x Swarovski: 181317, 247759 en 013916

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Kapitale Delftse Fayence dekselvaas, 1930 6020
Kapitale Delftse Fayence dekselvaas, 1930

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
Kapitale Delftse Fayence vaas 6021
Kapitale Delftse Fayence vaas

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
6x Antiek Chinees porselein 6034
6x Antiek Chinees porselein

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
9x 18e Eeuwse Chinese Imari schotels 6035
9x 18e Eeuwse Chinese Imari schotels

Resultaat:

160 EUR