Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Porseleinen eenden
Resultaat: 30 EUR

Twee porseleinen eenden. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

3x Imari borden
Resultaat: 30 EUR

Drie 19e eeuwse porseleinen Imari borden. Divers. Floraal. Twee borden haarlijn. Afmeting: 21 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

2x Oude Chinese vazen
Resultaat: 30 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Verte vazen met florale decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 20 x 11 cm. In goede staat.

Lot Meissen porselein (4x)
Resultaat: 30 EUR

Vier maal Duits Meissen porselein. Floraal. 20e Eeuw. Bestaande uit: Cakeschaal, onderzetter, schaaltje, en een deksel. Afmeting: 10 - 28 cm. In goede staat.

Oude Chinese vaas
Resultaat: 30 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met craquele glazuur. Familie Verte, paradijsvogel en floraal decor. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

2x Duits serviesgoed
Resultaat: 30 EUR

Twee maal Duits serviesgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twaalf maal Royal Epiag fruit decor bordjes. Zeven maal Oscar Schlegelmich nootjesschaaltjes. Afmeting: 8,5 - 16 cm. Minimale beschadiging. Verder...

Zilveren rosé oorringen
Resultaat: 25 EUR

Zilveren rosé creolen, 925/000, bolmodel breedte 10 mm. ø 20 mm. ca 12,3 gram. In goede staat.

Zilveren oorstekers en hanger
Resultaat: 25 EUR

Zilveren set met oorknoppen en hanger, 925/000, met groene zirconia's. Sieraden met een X-vorm bezet met een langwerpig gefacetteerde groene zirconia. lengte 38 en 23 mm. totaal ca 22 gram. In goede s...

Theebus met zilveren montuur
Resultaat: 25 EUR

Antieke geslepen kristallen theebus op voet. Voorzien van 835/000 zilveren montuur met gegraveerde ringdop. Circa 1870. Mr. C.J. Begeer-Utrecht. Afmeting: 7 x 15 cm. Kleine schade, loopt over in barst...

Zilveren riksja
Resultaat: 25 EUR

Zilveren miniatuur, BWG, riksja met figuur gemaakt uit filigrain. Geplaatst in een kunststof doos. 10x7x8cm. In goede staat.

Zilveren armband met saffier
Resultaat: 25 EUR

Zilveren armband, 835/000, verlopend in breedte met 7 opgesoldeerde chatons bezet met een saffier, ø 2,3 mm. De armband is voorzien van een bakslot met veiligheid. 19 c m. ca 19,8 gram. In goede staat

Set met armband en collier
Resultaat: 25 EUR

Set sieraden, armband en collier met meerdere rijen, in het midden voorzien van een agaatachtige steen, met blauw en groen tinten. 48 cm en 18 cm

Lot zilveren sieraden, 3x
Resultaat: 25 EUR

Lot zilveren sieraden met een armband met ovale jasseronschakels, voorzien van een hanger met grote platte parel, ø 16 mm, een ring met zirconia's, ø 57, en een speld met een libelle tulp. ca 16 gram....

Zilveren lepels en prikkers
Resultaat: 25 EUR

Lot met zilveren lepels en prikkers, 3 theelepels met verschillende voorstellingen en 6 prikkers met kardinaals model. 8-9,5cm. Diverse gehaltes. totaal ca 60 gram. In goede staat

Karaf met zilveren stop
Resultaat: 25 EUR

Kristallen schenkkaraf op ronde voet versierd met bloempatroon, met zilveren dop en rand voorzien van parelrand. 835/000. 12x14x37cm. In redelijk goede staat.

Groot lot diversen
Resultaat: 25 EUR

Groot lot diversen. Onder andere: Glas, keramiek, porselein et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 52 cm. In goede staat.

Antieke mahonie theestoof
Resultaat: 25 EUR

Antieke mahoniehouten theestoof met bandintarsia. Afmeting: 45 x ø 37 cm. In goede staat.

Schwarzwalder klok
Resultaat: 25 EUR

19e Eeuwse Duitse notenhouten Schwarzwalder klok met koperen wijzerplaat en slagwerk. Afmeting: 35 x 28 x 18 cm. In goede staat.

Eiken piedestal
Resultaat: 25 EUR

Eikenhouten piedestal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 86 x ø 23 cm. In goede staat.

3x Oud/antiek glaswerk
Resultaat: 25 EUR

Drie maal oud/antiek glaswerk. Bestaande uit: Cactuspotje, haarlijn. Geëtste karaf. Geëtste bonbonniere. Chips. Afmeting: 7 -
36 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Wilhelmina herdenkingsbord
Resultaat: 25 EUR

Antiek Wilhelmina herdenkingsbord. 1898 - 1923. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.

3-Delig Imari kaststel
Resultaat: 25 EUR

Drie-delig Imari porseleinen kaststel. Floraal. Afmeting: 20e Eeuw. Afmeting: H 30 - 33 cm. In goede staat.

Keramieken paard
Resultaat: 25 EUR

Groot porseleinen steigerend paard in Barok-stijl beschilderd. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 43 x 13 cm. In goede staat.

2x Antiek porselein
Resultaat: 25 EUR

Twee maal antiek porselein. Bestaande uit: Eierhouder met zes eierdoppen, 19e eeuw, Frankrijk, één haarlijn. Art Nouveau schaaltjes met goud decor, gemerkt kroon en vleugels, circa 1920. Afmeting: 17 ...