Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
3x Empire vaasjes 6503
3x Empire vaasjes

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
2x 19e Eeuwse kratervazen 6504
2x 19e Eeuwse kratervazen

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
3x 18e Eeuwse Chinese borden 6505
3x 18e Eeuwse Chinese borden

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
4x Antiek Chinees porselein 6506
4x Antiek Chinees porselein

Resultaat:

100 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinese trekpotje 6507
18e - 19e Eeuwse Chinese trekpotje
Startprijs 80 EUR
Verkocht
4x Antiek Chinees porselein 6508
4x Antiek Chinees porselein

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Oude Chinese vazen 6509
2x Oude Chinese vazen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (4x) 6510
Lot Chinees porselein (4x)

Resultaat:

225 EUR

3x Chinees porselein 6511
3x Chinees porselein
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Antieke Chinese lampenvoet, 1920 6512
Antieke Chinese lampenvoet, 1920

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
3x Antieke Kantonese vazen 6513
3x Antieke Kantonese vazen

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Oude chinese celadon vaas 6514
Oude chinese celadon vaas

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
3x Chinees porselein 6515
3x Chinees porselein

Resultaat:

125 EUR

6x Oude porseleinen kaarskandelaren 6516
6x Oude porseleinen kaarskandelaren
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Antiek Japans theeservies, 1930 6517
Antiek Japans theeservies, 1930

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antiek Wilhelmina herdenkingsbord 6518
Antiek Wilhelmina herdenkingsbord

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Antieke majolica jardiniere, 1915 6519
Antieke majolica jardiniere, 1915

Resultaat:

100 EUR

2x Nymphenburg schotels 6520
2x Nymphenburg schotels
Startprijs 75 EUR
Meissen servies, 1930 6521
Meissen servies, 1930
Startprijs 250 EUR
Chinese Yixing trekpot 6522
Chinese Yixing trekpot
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Chinese Yixing trekpot 6523
Chinese Yixing trekpot

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Lot antiek Kutani porselein (24x) 6524
Lot antiek Kutani porselein (24x)

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Oude Chinese Familie Rose vaas 6525
Oude Chinese Familie Rose vaas

Resultaat:

500 EUR

2x Antieke Chinese borden 6526
2x Antieke Chinese borden
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Grote 19e Eeuwse Chinese kom 6527
Grote 19e Eeuwse Chinese kom

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Oude Chinese vazen 6528
2x Oude Chinese vazen

Resultaat:

325 EUR

Antieke Chinese ghendi 6529
Antieke Chinese ghendi
Startprijs 60 EUR
3x Chinese Capucijner kommen 6530
3x Chinese Capucijner kommen
Startprijs 80 EUR
3x Antiek Chinees porselein 6531
3x Antiek Chinees porselein
Startprijs 75 EUR
Lot Chinees porselein (13x) 6532
Lot Chinees porselein (13x)
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Grote oude Chinese sierschotel 6533
Grote oude Chinese sierschotel

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Oude Chinese vaas 6534
Oude Chinese vaas

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
4x 18e Eeuwse Chinese borden 6535
4x 18e Eeuwse Chinese borden

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
6x 18e Eeuwse Chinese schotels 6536
6x 18e Eeuwse Chinese schotels

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
3-Delig Imari kaststel 6537
3-Delig Imari kaststel

Resultaat:

25 EUR

Lot Duits porselein 6538
Lot Duits porselein
Startprijs 45 EUR
Verkocht
Keramieken paard 6539
Keramieken paard

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Antiek Chinees/Japans bord 6540
Antiek Chinees/Japans bord

Resultaat:

160 EUR

7-Delige Art Deco-stijl karafset 6541
7-Delige Art Deco-stijl karafset
Startprijs 60 EUR
Oude Chinese rechthoekige vaas 6542
Oude Chinese rechthoekige vaas
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Delftsblauwe brievenhouder 6543
Delftsblauwe brievenhouder

Resultaat:

60 EUR

Grote Japanse Imari schotel ø 36 cm. 6544
Grote Japanse Imari schotel ø 36 cm.
Startprijs 90 EUR
Verkocht
3x Imari borden 6545
3x Imari borden

Resultaat:

30 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinese kom 6546
17e - 18e Eeuwse Chinese kom
Startprijs 300 EUR
18e - 19e Eeuwse Chinese dekselvaas 6547
18e - 19e Eeuwse Chinese dekselvaas
Startprijs 300 EUR
2x Chinese vazen 6548
2x Chinese vazen
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Lot Kutani porselein (divers) 27x 6549
Lot Kutani porselein (divers) 27x

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese Kang Xi klapmutskom 6550
18e Eeuwse Chinese Kang Xi klapmutskom

Resultaat:

1.200 EUR

2x Oude Chinese Yixing trekpotten 6551
2x Oude Chinese Yixing trekpotten
Startprijs 50 EUR
2x Oude Chinese Yixing theepotten 6552
2x Oude Chinese Yixing theepotten
Startprijs 50 EUR
18e Eeuwse Chinese Kang Xi klapmutskom 6553
18e Eeuwse Chinese Kang Xi klapmutskom
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
18e-19e Eeuwse Chinese trompetvaas 6554
18e-19e Eeuwse Chinese trompetvaas

Resultaat:

700 EUR

19e Eeuws Japans goud Imari servies 6555
19e Eeuws Japans goud Imari servies
Startprijs 250 EUR
Majolica bloempot 6556
Majolica bloempot
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Olympiade A'dam bord, 1928 6557
Olympiade A'dam bord, 1928

Resultaat:

60 EUR

19e Eeuwse Chinese Familie Rose vaas 6558
19e Eeuwse Chinese Familie Rose vaas
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2x 18e Eeuwse Chinese blauwe borden 6559
2x 18e Eeuwse Chinese blauwe borden

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Antieke Chinese celadon kommen 6560
2x Antieke Chinese celadon kommen

Resultaat:

100 EUR

2x Familie Rose borden, 18e - 19e eeuw 6561
2x Familie Rose borden, 18e - 19e eeuw
Startprijs 700 EUR
Verkocht
2x Grote Imari sierschotels, 19e eeuw 6562
2x Grote Imari sierschotels, 19e eeuw

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Antiek Nymphenburg servies, 1900 6563
Antiek Nymphenburg servies, 1900

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
9x Antieke Chinese borden 6564
9x Antieke Chinese borden

Resultaat:

80 EUR

Lot divers Chinees porselein (8x) 6565
Lot divers Chinees porselein (8x)
Startprijs 50 EUR
Verkocht
4x Antieke Chinese borden 6566
4x Antieke Chinese borden

Resultaat:

90 EUR

Antieke Chinese penselenpot 6567
Antieke Chinese penselenpot
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Chinese diepe schotel Lange Lijs 6568
Chinese diepe schotel Lange Lijs

Resultaat:

700 EUR

3x Antieke tazza's 6569
3x Antieke tazza's
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Groot Imari bord, 19e eeuw 6570
Groot Imari bord, 19e eeuw

Resultaat:

1.000 EUR

Grote Japanse schotel , 19e eeuw 6571
Grote Japanse schotel , 19e eeuw
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Grote oude/antieke Chinese bloempot 6572
Grote oude/antieke Chinese bloempot

Resultaat:

200 EUR

Imari vaas + hocker 6573
Imari vaas + hocker
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Oude Chinese dekselvaas 6574
Oude Chinese dekselvaas

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Porselein, 20e eeuw 6575
2x Porselein, 20e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Duits servies, Fürstenberg 6576
Duits servies, Fürstenberg

Resultaat:

275 EUR

6x Antiek Duits Jugendstil porselein, 1915 6577
6x Antiek Duits Jugendstil porselein, 1915
Startprijs 40 EUR
6x Duits porselein 6578
6x Duits porselein
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Chinese theebus, 18e - 19e eeuw 6579
Chinese theebus, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Imari trekpotje, 18e eeuw 6580
Imari trekpotje, 18e eeuw

Resultaat:

240 EUR

Antiek theeservies + dienblad 6581
Antiek theeservies + dienblad
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Japanse Imari scheerbekken 6582
Japanse Imari scheerbekken

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Antiek porselein 6583
2x Antiek porselein

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Duits servies 6584
Duits servies

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke lampenkap met buste, 1900 6585
Antieke lampenkap met buste, 1900

Resultaat:

35 EUR

2x Keramiek, Vaas/bierpul 6586
2x Keramiek, Vaas/bierpul
Startprijs 30 EUR
Verkocht
4x Antiek Bisquit porselein 6587
4x Antiek Bisquit porselein

Resultaat:

75 EUR

Moderne Makkumer fruitschaal 6588
Moderne Makkumer fruitschaal
Startprijs 45 EUR
2 Vazen Warlamis 6589
2 Vazen Warlamis
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Chinese schotel met figuren 6590
Chinese schotel met figuren

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Yixing theepotten 6591
2x Yixing theepotten

Resultaat:

75 EUR

3x Divers porselein, 19e eeuw 6592
3x Divers porselein, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Antieke Chinese boeddha van jade 6593
Antieke Chinese boeddha van jade

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
2x Oude Chinese vazen 6594
2x Oude Chinese vazen

Resultaat:

30 EUR

3x Ingelijst Chinees porselein 6595
3x Ingelijst Chinees porselein
Startprijs 35 EUR
Verkocht
3 Delen Imari 6596
3 Delen Imari

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x 18e Eeuwse Chinese Mandarijn-kommen 6597
2x 18e Eeuwse Chinese Mandarijn-kommen

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
3x Gemerkt keramiek 6598
3x Gemerkt keramiek

Resultaat:

45 EUR