Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

18e Eeuwse Franse boulle klok 3626
18e Eeuwse Franse boulle klok
Startprijs 550 EUR
Verkocht
2x Delfts klokkenstel 3627
2x Delfts klokkenstel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke Amerikaanse regulateur, 1910 3628
Antieke Amerikaanse regulateur, 1910

Resultaat:

60 EUR

Antieke Franse boulle klok, 1900 3631
Antieke Franse boulle klok, 1900
Startprijs 625 EUR
Duitse tafelklok 3632
Duitse tafelklok
Startprijs 300 EUR
Franse St. Marti pendule 3633
Franse St. Marti pendule
Startprijs 200 EUR
Franse Carrara pendule, 1870 3634
Franse Carrara pendule, 1870
Startprijs 750 EUR
Franse Carrara pendule, 1870 3635
Franse Carrara pendule, 1870
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Franse Brevete  bureauklok 3636
Franse Brevete bureauklok

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Winterhalder Hofmeier tafelklok, 1870 3637
Winterhalder Hofmeier tafelklok, 1870

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Mahonie bimbam regulateur, 1920 3638
Mahonie bimbam regulateur, 1920

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Franse vuurvergulde miniatuur pendule 3639
Franse vuurvergulde miniatuur pendule

Resultaat:

775 EUR

Franse skeletklok onder stolp 3640
Franse skeletklok onder stolp
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Antieke pendule 3641
Antieke pendule

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antieke Empire staande klok 3642
Antieke Empire staande klok

Resultaat:

800 EUR

Staande Friese klok 3643
Staande Friese klok
Startprijs 200 EUR
2x Oude pubklok 3644
2x Oude pubklok
Startprijs 50 EUR
Verkocht
4x Oude/antieke duivenklokken 3645
4x Oude/antieke duivenklokken

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
19e Eeuwse wandklok 3646
19e Eeuwse wandklok

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke schoolklok 3647
Antieke schoolklok

Resultaat:

40 EUR

Antieke Kienzle schoolklok, 1920 3648
Antieke Kienzle schoolklok, 1920
Startprijs 30 EUR
Antieke Pfeilkreuz schoolklok, 1930 3649
Antieke Pfeilkreuz schoolklok, 1930
Startprijs 30 EUR
Oude schoolklok 3650
Oude schoolklok
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Antieke Duitse Junghans tafelklok 3651
Antieke Duitse Junghans tafelklok

Resultaat:

150 EUR