Zeldzame grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met Chinees interieur decor met voorwerpen. Kangxi gemerkt. Vier tekens. Eén chip. Afmeting: 45,5 x ø 20,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen vaas met blauwe glazuur en collectie zegel. Afmeting: 29 x ø 13,5 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met bloemvaas decor. Twee borden haarlijn + chip. Twee borden gaaf. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen Quan Yin met zegelmerken. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Vijf 19e eeuwse zeldzame Delftse Fayence borden met maand-voorstellingen. Eén bord grote chip. Eén bord kleine chip. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen celadon vaas met bodemmerk. Afmeting: 18 x ø 12 cm. In goede staat.
Oude Chinese celadon wijncup met vogel en bloesemtakken. Afmeting: 9 x ø 11 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari trekpot met floraal en goud decor. Afmeting: 7,5 x 15 x ø 9 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Capucijner, met binnenin koekoek uit het huis decor. Afmeting: 5,5 x 13,5 cm ø. In goede staat.
Zes maal oud/antiek Chinees jade. Amuletten et cetera. Afmeting: 4 - 9 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met bodemmerk en thee-kleurig glazuur. Binnenin bloem. Afmeting: 5 x ø 8,3 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Drie 18e eeuwse vazen met landschap decor, kapot. Eén 19e eeuwse gemberpot met bloesemtakken decor, chips deksel. Afmeting: 14 - 17 cm. In matig/redelijke staat.
Drie divers Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: Jongen en meisje aan het wandelen 'Going home', nr. 383. Beeldengroep van ezel met kinderen, nr. 334. Jongen zit in appelboom met hond beneden aan...
Zeer grote oude Majolica huzaar met polychromie en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 96 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schenkkan met kustplaats decor en gevlochten handvat. Afmeting: 11 x 7,5 cm ø. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met kostbaarheden decor. Afmeting: ø 34,8 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met tuin/insecten decor. Met zilveren montuur. 833/000, met geschulpte rand versierd met graveerwerk en een dop met bolvorm. Haarlijn. Afmeting: H 20 cm. I...
Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met rondom figuren decor. Afmeting: 15,5 x 20 cm ø. In goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Imari Ghendi schenkkan + Kang Xi gemerkte schenkkan. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met Geisha's en hert decor. Bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse grote Chinese Kang Xi porseleinen borden met voorwerpen en florale decors. Minimale chips + één haarlijn. Afmeting: ø 27 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen Sang de Boeuf knobbelvaas met zes tekens bodemmerk. Afmeting: ca. 15 cm. In goede staat.
Vijftien delen divers antiek Japans/Chinees eierschaal porselein. Gemerkt. Twee maal haarscheur. Eén gelijmd. Twee met chip. Afmeting: 8 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen armsteun met bodemmerk. Voorzien van tekens en vogel + floraal decor. Afmeting: 14 x ø 14 cm. In goede staat.