Twee antieke Gouda platelen herdenkingsborden. Circa 1915. Beide oude haarlijnen. Afmeting: ø 32 cm. In redelijke staat.
Bijzonder zeldzaam antiek klein Japans Satsuma trekpotje met fijn geschilderd figuren decor. Haarlijn. Afmeting: 3,5 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits Sitzendorf keramieken paard met veulen. Circa 1930. Minimale chips bodemrand. Afmeting: 17 x 25 x 10 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen quan yin met bodemmerk. 20e Eeuw. Mist topje van vinger. Afmeting: H 21 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: twee maal Quan Yin, Blanc de Chine, één handje mist. Eén zotje met lampion. Afmeting: H 17 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke Chinees porseleinen schotels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Vier schotels haarlijnen, één goed. Afmeting: ø 12 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Kang Xi vaasje, 18e eeuw, bodemmerk. Zoutschaaltje, zes tekens bodemmerk. Kantonese vaas. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.
Twee maal 18e eeuws Chinees porselein. Eén maal trekpot met tuin decor, chips + haarlijn. Eén maal bord, chip + haarlijn. Afmeting: 16 - 22 cm. In redelijk/goede staat.