Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Paul Dom, Gezicht op Mont Martre Parijs
Resultaat: 200 EUR

Paul Dom. 1885 - 1978. Gezicht op Mont Martre Parijs. Gouache op papier. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.

Patrick Nagel, Dames buste
Resultaat: 200 EUR

Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Mirage edition inc. Dames buste. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 60 cm. In goede staat.

E. Schalbroeck, Boerenvrouw in interieur
Resultaat: 200 EUR

Eduard Schalbroeck. 1853 - 1935. Boerenvrouw in interieur. Olieverf op linnen. Restauraties. Afmeting: H 64 x B 49 cm. In redelijke staat.

E.C. Arntzenius, Bloempot met rozenstruik
Resultaat: 200 EUR

Elise Claudine Arntzenius. 1902 - 1982. Bloempot met rozenstruik. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 25 cm. In goede staat.

P.H. Topalski, Joodse man
Resultaat: 200 EUR

P.H. Topalski. Joodse man met baard en gouden bril. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

Fons Verstraeten, Bloemenmarkt
Resultaat: 200 EUR

Fons Verstraeten. 1922 - 2017. Bloemenmarkt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

A. van de Berg, Larens interieur, moeder met kinderen
Resultaat: 200 EUR

Andries van de Berg. 1852 - 1944. Larens interieur, moeder met kinderen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

M. Kistler, Boeket wilde bloemen
Resultaat: 200 EUR

Maria Kistler. 1928. 1884 - 1963. Duitse School. Boeket wilde bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.

Artz, Moeder met slapend kind
Resultaat: 200 EUR

Gesigneerd Artz. 1871. Moeder met slapend kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 38 cm. In goede staat.

G. Corneille, Figuren compositie met duif
Resultaat: 200 EUR

Guillaume Corneille 2002. 1922 - 2010. Nr. 29/300. Figuren compositie met duif. Lithografie op papier. Afmeting: H 43 x B 51 cm. In goede staat.

H. Jaspers, Stilleven met koper, doos en hertenvanger
Resultaat: 200 EUR

Henk Jaspers. 1947. 1905 - 1977. Stilleven met koper, doos en hertenvanger. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Patrick Nagel, Dame met rood haar
Resultaat: 200 EUR

Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame met rood haar. 3.150 edition 14-4-'85 S.F. Lithografie op papier. Afmeting: H 63 x B 62 cm. In goede staat.

Patrick Nagel, Dame met zonnebril
Resultaat: 200 EUR

Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame met zonnebril. Lithografie op papier. Afmeting: H 63 x B 62 cm. In goede staat.

Patrick Nagel, Dame
Resultaat: 200 EUR

Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame. Lithografie op papier. Afmeting: H 63 x B 61,8 cm. In goede staat.

Patrick Nagel, Dame
Resultaat: 200 EUR

Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame. Lithografie op papier. Afmeting: H 62,7 x B 61,7 cm. In goede staat.

Patrick Nagel, Damesbuste
Resultaat: 200 EUR

Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Damesbuste. 4.150 edition 14b, 5 '85. SF. Lithografie op papier. Afmeting: H 88,7 x B 61,7 cm. In redelijk/goede staat.

Vermeulen, Hollands landschap met stenderkast
Resultaat: 200 EUR

Vermeulen. 20e Eeuw. Hollands landschap met stenderkast, dorpsgezicht en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

L.W. van Soest, Landschap met vennetje
Resultaat: 200 EUR

Louis Willem van Soest. 1867 - 1948. Landschap met vennetje. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.

L. Grijseels, Haags stadsgezicht met figuren
Resultaat: 200 EUR

Leo Grijseels. 21e Eeuw. Haags stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 12 cm. In goede staat.

Chris Soer, Boerenhuis met boerin en appelbloesem
Resultaat: 190 EUR

Chris Soer. 1882 - 1961. Boerenhuis met boerin en appelbloesem. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.

2x Chung Giang, Deurportalen
Resultaat: 190 EUR

Twee gesigneerde Chinese schilderijen. Chung Giang 2001. Deurportalen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 34 cm. In goede staat.

Patrick Nagel, Damesbuste
Resultaat: 180 EUR

Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Damesbuste. 1 200 Edition 17b 2 '86 S.F. Lithografie op papier. Afmeting: H 61,7 x B 62,7 cm. In goede staat.

Patrick Nagel, Dame met oorbel
Resultaat: 180 EUR

Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame met oorbel. 2.150 edition, 18b, 3-85 S.F. Lithografie op papier. Afmeting: H 63 x B 62 cm. In goede staat.

Theo Wolvecamp, Abstracte compositie
Resultaat: 180 EUR

Theo Wolvecamp. 1988. Handgesigneerd. Epreuve de artiste. 1925 - 1992. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 47 x B 36 cm. In goede staat.