Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Oude ivoren tand 4518
Oude ivoren tand

Resultaat:

36 EUR

4 Delen ivoor en/of been 4519
4 Delen ivoor en/of been
Startprijs 20 EUR
4 Chinese kommen 4521
4 Chinese kommen
Startprijs 35 EUR
Verkocht
6 Kopjes & 5 schoteltjes 4522
6 Kopjes & 5 schoteltjes

Resultaat:

90 EUR

Imari kop en schotel 4524
Imari kop en schotel
Startprijs 30 EUR
Verkocht
3 Bordjes 18e eeuw 4525
3 Bordjes 18e eeuw

Resultaat:

50 EUR

4 Chinese kopjes 4527
4 Chinese kopjes
Startprijs 50 EUR
4 Capucijner schoteltjes 4528
4 Capucijner schoteltjes
Startprijs 30 EUR
Verkocht
3 Chinese kopjes 4530
3 Chinese kopjes

Resultaat:

40 EUR

5 Eierschaal kop & schotels 4531
5 Eierschaal kop & schotels
Startprijs 60 EUR
Verkocht
5 Capucijner schoteltjes 4533
5 Capucijner schoteltjes

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
5 Kopjes & 12 schoteltjes 4534
5 Kopjes & 12 schoteltjes

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
6  kop & schotels + bonbonschaaltje 4535
6 kop & schotels + bonbonschaaltje

Resultaat:

70 EUR

Wandbord plateel 4536
Wandbord plateel
Startprijs 190 EUR
Verkocht
10 Delen Chinees porselein 4537
10 Delen Chinees porselein

Resultaat:

40 EUR

2 Borden, 18e eeuw 4538
2 Borden, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2 Kop en schotels 4539
2 Kop en schotels

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Plateel vaas 4540
Plateel vaas

Resultaat:

90 EUR

Porseleinen plaquette 4541
Porseleinen plaquette
Startprijs 180 EUR
Porseleinen plaquette 4542
Porseleinen plaquette
Startprijs 200 EUR
2 Fûrstenberg bordjes 4544
2 Fûrstenberg bordjes
Startprijs 40 EUR
2 Porseleinen borden, molens 4588
2 Porseleinen borden, molens
Geen vanafprijs
Chinees aardewerken vaas 4546
Chinees aardewerken vaas
Startprijs 150 EUR
Doos kop en schotels 4616
Doos kop en schotels
Geen vanafprijs