Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
5-Delig Delfts kaststel 6050
5-Delig Delfts kaststel

Resultaat:

180 EUR

Albast plaquette in lijst 6043
Albast plaquette in lijst
Startprijs 150 EUR
5-Delig Makkumer kaststel 6007
5-Delig Makkumer kaststel
Startprijs 300 EUR
Grote Fürstenberg pronkvaas 6000
Grote Fürstenberg pronkvaas
Startprijs 300 EUR
4 Delen antiek glas, divers 5572
4 Delen antiek glas, divers
Startprijs 70 EUR
6x Jade (China) 7064
6x Jade (China)
Startprijs 150 EUR
3x Kristalglas 5536
3x Kristalglas
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Chinese vaas 7057
Chinese vaas

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Grote Murano-stijl glazen vis 5529
Grote Murano-stijl glazen vis

Resultaat:

77 EUR

Verkocht
Glazen stier 5522
Glazen stier

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Chinees imarie 18e porseleinen trekpotje met zilver 7021
Chinees imarie 18e porseleinen trekpotje met zilver

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein 7014
Lot Chinees porselein

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antieke marmeren dames buste 5107
Antieke marmeren dames buste

Resultaat:

45 EUR

Zeldzame antieke Chinese schotel Ø 34,1 cm. 7007
Zeldzame antieke Chinese schotel Ø 34,1 cm.
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Bronzen sculptuur, Zwevende vrouw 5100
Bronzen sculptuur, Zwevende vrouw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Borstbeeld, Meisje met paardenstaart 5093
Borstbeeld, Meisje met paardenstaart

Resultaat:

120 EUR

18e Eeuws houten beeld 5086
18e Eeuws houten beeld
Startprijs 300 EUR
Verkocht
R. Nelissen, Surrealistische duivel figuur 1313
R. Nelissen, Surrealistische duivel figuur

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
6x Antiek Duits Jugendstil porselein, 1915 6207
6x Antiek Duits Jugendstil porselein, 1915

Resultaat:

25 EUR

H. van Daalhof, Landschap met huis en dorpsgezicht 1306
H. van Daalhof, Landschap met huis en dorpsgezicht
Startprijs 100 EUR
Verkocht
7x Oud/antiek porselein 6200
7x Oud/antiek porselein

Resultaat:

50 EUR

Francine, Strandgezicht met figuren 1299
Francine, Strandgezicht met figuren
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Bronzen beeld, Eend 5057
Bronzen beeld, Eend

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Groot antiek Duits servies, 1915 6193
Groot antiek Duits servies, 1915

Resultaat:

110 EUR