Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

5 Sieraden met barnsteen 608
5 Sieraden met barnsteen
Startprijs 100 EUR
Verkocht
E. v.d. Broeck, Figuren op besneeuwde kade 1406
E. v.d. Broeck, Figuren op besneeuwde kade

Resultaat:

90 EUR

Collier met bloedkoraal en parel 151
Collier met bloedkoraal en parel
Startprijs 850 EUR
Bloedkoraal collier 158
Bloedkoraal collier
Startprijs 250 EUR
Zilveren brandewijnkom 165
Zilveren brandewijnkom
Startprijs 550 EUR
2x Fayence wandborden, 1900 6150
2x Fayence wandborden, 1900
Startprijs 50 EUR
Verkocht
G. Diepeveen, Hollands grachten gezicht 1413
G. Diepeveen, Hollands grachten gezicht

Resultaat:

50 EUR

Porseleinen wandvaasje 6157
Porseleinen wandvaasje
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Warmink tafelklok 3657
Warmink tafelklok

Resultaat:

50 EUR

Witgouden ring met diamant 201
Witgouden ring met diamant
Startprijs 1.590 EUR
4x Chinees porselein 7214
4x Chinees porselein
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Friese staartklok 3664
Friese staartklok

Resultaat:

150 EUR

Witgouden ring met diamant 208
Witgouden ring met diamant
Startprijs 775 EUR
Verkocht
Antieke Amerikaanse kassa 2025
Antieke Amerikaanse kassa

Resultaat:

425 EUR

Joodse zilveren beker klein 215
Joodse zilveren beker klein
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Bronzen vijzel, 18e eeuw 2032
Bronzen vijzel, 18e eeuw

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Antieke speeldoos, 1900 2039
Antieke speeldoos, 1900

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Groot antiek Duits servies, 1915 6193
Groot antiek Duits servies, 1915

Resultaat:

110 EUR

Chinese dekselvaas 7250
Chinese dekselvaas
Startprijs 30 EUR
Verkocht
2x Antieke Japanse Satsuma tafellampen 7257
2x Antieke Japanse Satsuma tafellampen

Resultaat:

350 EUR

Zeldzaam schrijfsecretaire, 1880 4014
Zeldzaam schrijfsecretaire, 1880
Startprijs 300 EUR
Verkocht
2 Zilveren Djokja klamboe hangers 644
2 Zilveren Djokja klamboe hangers

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
18e - 19e Eeuwse vergulde wandtafel 4021
18e - 19e Eeuwse vergulde wandtafel

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Franse vitrinekast met beslag 4028
Franse vitrinekast met beslag

Resultaat:

300 EUR