Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

5-Delig Makkumer kaststel 6007
5-Delig Makkumer kaststel
Startprijs 300 EUR
J.J.H. van Leeuwen, Strandgezicht Scheveningen met figuren 1213
J.J.H. van Leeuwen, Strandgezicht Scheveningen met figuren
Startprijs 300 EUR
Gouden ring met diamant 408
Gouden ring met diamant
Startprijs 110 EUR
Verkocht
Chinese vaas 7057
Chinese vaas

Resultaat:

450 EUR

Inktstel met zilver 415
Inktstel met zilver
Startprijs 110 EUR
Albast plaquette in lijst 6043
Albast plaquette in lijst
Startprijs 150 EUR
Verkocht
5-Delig Delfts kaststel 6050
5-Delig Delfts kaststel

Resultaat:

180 EUR

6x Jade (China) 7064
6x Jade (China)
Startprijs 150 EUR
2-Delig Delfts kaststel 6057
2-Delig Delfts kaststel
Startprijs 80 EUR
Franse tafelklok 3521
Franse tafelklok
Startprijs 500 EUR
Banko earthenware trekpot 7071
Banko earthenware trekpot
Startprijs 60 EUR
Coen Geevers, Vaas met bloemen 1249
Coen Geevers, Vaas met bloemen
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Onduidelijk, Dame met hond in trapopgang 1256
Onduidelijk, Dame met hond in trapopgang

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met aardbeien op tinnen bord 1263
C. Cornelisz, Stilleven met aardbeien op tinnen bord

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilveren miniatuur, Paard 444
Zilveren miniatuur, Paard

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Witgouden ring met diamant 451
Witgouden ring met diamant

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Grote Chinese maanvaas 7107
Grote Chinese maanvaas

Resultaat:

800 EUR

Francine, Strandgezicht met figuren 1299
Francine, Strandgezicht met figuren
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Electrische Ato Paris wandklok 3557
Electrische Ato Paris wandklok

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
3-Delig albast klokkenstel 3564
3-Delig albast klokkenstel

Resultaat:

100 EUR

H. van Daalhof, Landschap met huis en dorpsgezicht 1306
H. van Daalhof, Landschap met huis en dorpsgezicht
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Chinese vaas, figuren/wolken 7114
Chinese vaas, figuren/wolken

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinees trekpotje 7121
Chinees trekpotje

Resultaat:

74 EUR

Verkocht
Antieke Friese staartklok, 1800 3571
Antieke Friese staartklok, 1800

Resultaat:

200 EUR