Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke merklap in lijst 2072
Antieke merklap in lijst
Startprijs 100 EUR
3 Zilveren fotolijsten 648
3 Zilveren fotolijsten
Startprijs 120 EUR
2x Bronzen kaarskandelaren 2085
2x Bronzen kaarskandelaren
Startprijs 50 EUR
Verkocht
6-Lichts kroonluchter 2086
6-Lichts kroonluchter

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
5x 18e Eeuwse Chinese schotels 7025
5x 18e Eeuwse Chinese schotels

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Engelse speeltafel 4124
Engelse speeltafel

Resultaat:

150 EUR

Eiken boekenkast 4125
Eiken boekenkast
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Lot edelstenen sieraden 664
Lot edelstenen sieraden

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
3x Antiek, Emmer, stoof en tabakspot 2121
3x Antiek, Emmer, stoof en tabakspot

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Brons/koper 2122
2x Brons/koper

Resultaat:

80 EUR

2x Chinese vazen 7060
2x Chinese vazen
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2x Chinese kopjes 7061
2x Chinese kopjes

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Zilveren vaas 197
Zilveren vaas

Resultaat:

100 EUR

2x Antieke Chinese kommen 7346
2x Antieke Chinese kommen
Startprijs 40 EUR
Verkocht
2x Zeldzame Chinese borden 7075
2x Zeldzame Chinese borden

Resultaat:

650 EUR

Witguden solitairring met diamant 211
Witguden solitairring met diamant
Startprijs 300 EUR
Majolica petroleumlamp 2135
Majolica petroleumlamp
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Hang petroleumlamp 2136
Hang petroleumlamp

Resultaat:

60 EUR

3 Zilveren hangers met stenen 212
3 Zilveren hangers met stenen
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Engelse Windsor armleunstoel 4160
Engelse Windsor armleunstoel

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose vaas 7360
Chinese Familie Rose vaas

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2x Chinese schotels 7361
2x Chinese schotels

Resultaat:

50 EUR

2 Zilveren armbanden 704
2 Zilveren armbanden
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Lot zilver met barnsteen 707
Lot zilver met barnsteen

Resultaat:

60 EUR