Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke wijnkan, 1880
Resultaat: 80 EUR

Duitse antieke historisme gegraveerde wijnkan met paard als duimrust. Compositie metaal. Circa 1880. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Kerkelijke kaarskandelaar, 1920
Resultaat: 80 EUR

Neo Gotische messing kerkelijke kaarskandelaar. Voorzien van de letters J.H.S. Afmeting: 33 x ø 21 cm. In goede staat.

2 x Lampen met honden
Resultaat: 80 EUR

Twee decoratieve tafellampen met jachthonden. Compositie, kunststof. Bronskleurig gepatineerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 x 44 x 17 cm. In goede staat.

Bronzen kroonluchter
Resultaat: 80 EUR

Bronzen Renaissance-stijl kroonluchter. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x ø 60 cm. In goede staat.

Haardset en kolenkist
Resultaat: 80 EUR

Antieke gietijzeren haardset met kolenkit. Circa 1880. Vijf-delig. Afmeting: 45 - 80 cm. In goede staat.

2x Brons/koper
Resultaat: 80 EUR

Twee maal brons/koper. Eén maal antiek bewerkte Oosterse theekan met fijne florale decors. Eén maal Afrikaanse bronzen kop. Afmeting: 22 - 27 cm. In goede staat.

Theestoof + ketel
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten theestoof met ketel. Afmeting: 53 x 35 cm. In goede staat.

4x Antieke tinnen kraantjeskannen
Resultaat: 80 EUR

Vier antieke tinnen kraantjeskannen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 35 - 45 cm. In goede staat.

2x Tin
Resultaat: 80 EUR

18e - 19e Eeuwse tinnen voetschaal + kardinaalsschotel. Afmeting: 21 - 30 cm. In goede staat.

Antieke tabakspijp
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke Zuid Duitse tabakspijp met plated deksel. Voorstelling van wolf bij huis. Afmeting: L 36 cm. In goede staat.

Palissander theekistje
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Franse palissander houten theekist met drie handbeschilderde porseleinen theeflacons. Eén maal randschade dekselrand. Afmeting: 13 x 21 x 11 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke cloisonne vaasjes
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Japanse Meiji cloisonne vazen met draken decor. Circa 1870. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.

2x Oude tuinbeelden
Resultaat: 80 EUR

Twee oude tuinbeelden. Eén maal marmeren Chinese Foo-hond kop. Eén maal fruitmand. Afmeting: 40 - 42 cm. In goede staat.

Lot religieus
Resultaat: 80 EUR

Lot religieus met rozenkransen, 1 zilveren, 800/000, met doosjes, één zilver, en diverse kleine religieuze hangertjes.

Deense Jydsk telefoon
Resultaat: 80 EUR

Deense Jydsk telefoon van metaal en bakeliet. 20e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Lot antieke blikken met reclame (4x)
Resultaat: 80 EUR

Vier antieke Hollandse reclame voorraadblikken. Bestaande uit: Moortjes Tabak, Het Roode Anker, A. Hillen Delft + Pette Cacaopoeder Wormerveer + Joost van den Vondel, Prima Cigarros + Bensdorp Melkwaf...

Lot zakhorloges etc.
Resultaat: 80 EUR

Doos diversen. Onder andere: zakhorloges, compassen, stopwatches, houders et cetera. Afmeting: 3 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

19e Eeuws presenteerblad
Resultaat: 80 EUR

Fraai groot 19e eeuws handbeschilderd blikken presenteerblad met floraal decor en gecontourneerde omranding. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Schaakspel Cats & Dogs
Resultaat: 80 EUR

Studio Anne Carlton. Polystone schaakspel Cats & Dogs. Handbeschilderd + houten schaakbord. Kras op schaakbord. Afmeting: 13 x 60 x 60 cm. In goede staat.

Australisch schaakspel
Resultaat: 80 EUR

Australisch schaakspel met polystone beschilderde figuren/dieren + wortelnoten schaakbord. Afmeting: 14 x 64 x 64 cm. In goede staat.

Antieke religieuze siertegel
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke 19e eeuwse terracotta reliëf tegel met religieuze voorstelling. Voorkant twee chips, zijkanten beschadigd. Afmeting: 84 x 63 x 12 cm. In redelijk/goede staat.

Majolica jardinaire
Resultaat: 75 EUR

Antieke jardiniere met Majolica tegels. Circa 1910. Eikenhout en zinken plantenbak. Afmeting: 24 x 34 x 20 cm. In zeer goede staat.

Glazen petroleumlamp
Resultaat: 75 EUR

Antieke blauw-glazen petroleumlamp met floraal/goud/emaille decor. Circa 1910. Afmeting: H 50 x ø 23 cm. In goede staat.

Bronzen bel
Resultaat: 74 EUR

Renaissance-stijl bronzen bel met engelen en rondom apostelen decor. Afmeting: H 17 x ø 10 cm. In goede staat.

2x Historisme pronkvazen, 1890
Resultaat: 70 EUR

Twee grote Duitse historisme pronk siervazen. Circa 1890. Neo Renaissance. Compositie metaal met blauw-glazen reservoirs. Eén vaas twee gietfouten. Afmeting: H 53 cm. In redelijk/goede staat.

19e Eeuws wandrek
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuws origineel gepolychromeerd Hollands wandrek. Mogelijk Zeeland. Afmeting: 16 x 34 x 18 cm. In goede staat.

Oud hertengewei tafellamp
Resultaat: 70 EUR

Oud hertengewei tafellamp. 20e Eeuw. Afmeting: 69 x ø 40 cm. In goede staat.

3x Antieke dekseldozen
Resultaat: 70 EUR

Drie 19e eeuwse houten dekseldozen. Twee keer mahonie met bandintarsia + sleutels. Eén maal notenhout met mozaïek intarsia + sleutel. Afmeting: 15 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke haardvoorzet (messing)
Resultaat: 70 EUR

Antieke messing historisme Neo Renaissance haardvoorzet met fratz en leeuwenkoppen. Circa 1880. Afmeting: 110 x 12 x 45 cm. In goede staat.

Antieke wandblaker, 1880
Resultaat: 70 EUR

Antieke bronzen wandblaker met Societé Ceramique keramieken schotel. Circa 1880. Afmeting: 38 x 27 x 19 cm. In goede staat.

Zeldzame spuitwaterfles, 1930
Resultaat: 70 EUR

Zeldzame Hollandse soda spuitfles. Firma J. Pieneman, Jerusalemsteeg Utrecht. Circa 1930. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

2x Natuurstenen boekensteunen
Resultaat: 70 EUR

Twee 70-er jaren boekensteunen van natuursteen en bronzen figuren. Afmeting: 18,5 x 12 x 12 cm. In goede staat.

2x Jachtdolken
Resultaat: 70 EUR

Twee oude Duitse jachtdolken. Midden 20e Eeuw. Pyrco Germany/Emile Voos Solingen. Afmeting: 24 - 28 cm. In goede staat.

Antieke cachépot
Resultaat: 70 EUR

Antieke Hollandse kopergeslagen cachépot met molenlandschap en klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 17 x ø 27 cm. In goede staat.

Voor-oorlogs Engels kompas
Resultaat: 70 EUR

Voor-oorlogs Engels messing kompas in mahoniehouten kist. Newman Field Ltd. Birmingham. Afmeting: 15 x 20 x 20 cm. In goede staat.

70-er Jaren design lectuurbak
Resultaat: 70 EUR

70-er Jaren kunststof design lectuurhouder. Ontwerp Giotto Stoppine, voor Kartelll Italië. Model 4676 Portariviste. Afmeting: 35 x 41 x 19 cm. In goede staat.

2x Bronzen chanoeka kandelaren
Resultaat: 70 EUR

Twee oude Joodse messing Chanoeka kandelaren met Davidster. 9-Armig. Afmeting: 25 - 34 cm. In goede staat.

Antieke barometer, 1915
Resultaat: 70 EUR

Antieke eikenhouten Jugendstil barometer. Circa 1915. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

Empire-stijl tafellamp
Resultaat: 70 EUR

Drie-lichts messing Empire-stijl tafellamp met in hoogte verstelbare lampenkap. 20e Eeuw. Afmeting: 52 x ø 30 cm. In goede staat.

Antieke offergeldkist
Resultaat: 70 EUR

Vroeg 19e eeuwse smeedijzeren kerkelijke offerkist met heilig kruis. Sleutel mist. Afmeting: 25 x 27 x 21 cm. Verder in goede staat.

2x Reclame bord
Resultaat: 70 EUR

Twee oude/antieke reclameborden. Duitsland. Eén maal emaille, Notar, circa 1960 - 1970. Eén maal porselein, Porzellan Schildermalerei, circa 1920. Afmeting: 27 - 30 cm. In goede staat.

Schaakspel Don Quichot
Resultaat: 70 EUR

Schaakspel Don Quichot. Met kunststof metaalkleurige figuren en houten schaakbord. Afmeting: 13 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Messing bureaulamp
Resultaat: 70 EUR

Messing bureaulamp met groen-glazen lampenkamp. In hoogte verstelbaar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

2x Schaakspellen
Resultaat: 65 EUR

Twee schaakspellen. Eén maal Russisch schaakspel, Matroesjka. Eén maal polystone beschilderd schaakspel. Afmeting: 12 x 33 x 33 cm / 9 x 42 x 42 cm. In goede staat.

Jugendstil petroleumlamp
Resultaat: 60 EUR

Antieke jugendstil majolica hangpetroleumlamp omstreeks 1910 met florale en jugendstilldecor, lamp is electrisch. 95x45Ø in goede staat.

2x Antieke petroleumlampen
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke opaline glazen tafelpetroleumlampen. Circa 1900. Afmeting: H 50 / ø 20 cm. In goede staat.

Hang petroleumlamp
Resultaat: 60 EUR

Majolica hangpetroleumlamp met floraal decor 20 eeuw in goede staat ca 120x42 cm

4x Diverse lakstempels
Resultaat: 60 EUR

Vier diverse antieke lakstempels. Circa 1900. Onder andere: parelmoer, metaal, bakeliet. Afmeting: 7 - 8 cm. In goede staat.

Antieke weegschaal
Resultaat: 60 EUR

Antieke messing balans weegschaal op marmeren basement. In de vorm van een Korinthische zuil. Circa 1900. Afmeting: 53 x 45 x 15 cm. In goede staat.

Lot maritieme voorwerpen
Resultaat: 60 EUR

Lot oude maritieme voorwerpen. 20e Eeuw. Onder andere: messing lier + touwbevestiging, meetapparaat met lood en pijlers. Afmeting: 18 - 30 cm. In goede staat.

Lot koperwerk (5x divers)
Resultaat: 60 EUR

Vijf delen antiek Hollands koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Vier appelketels en één beddepan, annotatie 1845. Afmeting: ø 17 - 110 cm. In goede staat.

Tiffany-stijl tafellamp
Resultaat: 60 EUR

Decoratieve Tiffany-stijl tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 41 cm. In goede staat.

Lot antiek tinnen maten (7x)
Resultaat: 60 EUR

Lot van zeven oude en antieke tinnen maten. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 3 - 11 cm. In goede staat.

3x Antieke kraantjeskannen
Resultaat: 60 EUR

3x Antieke tinnen kraantjeskannen. Eerste helft 19e eeuw. Barok, Empire-stijl. Afmeting: 36 - 40 cm. In goede staat.

Franse tazza, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse Franse tazza met handbeschilderd porseleinen stam en compositie metalen schaal + voet. Haarscheur onder bevestiging. Afmeting: 19 x ø 18 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke console
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse eikenhouten neogotische console voor een religieus figuur. Afmeting: 32 x 24 x 24 cm. In goede staat.

Bronzen sluitgewicht
Resultaat: 60 EUR

Bronzen sluitgewicht. 20e Eeuw. Compleet. Afmeting: 5,5 x 8 x 6,5 cm ø. In goede staat.

2x Tuinvazen
Resultaat: 60 EUR

Twee beton gegoten tuinvazen. 20e Eeuw. Afmeting: H 30 x ø 37 cm. In goede staat.

Duivelsmasker
Resultaat: 60 EUR

Oud/antiek metaal gegoten duivelsmasker met originele polychromie. 30er Jaren. Afmeting: 20 x 15 x 6 cm. In goede staat.

Doos horloges etc.
Resultaat: 60 EUR

Doos diversen. Onder andere: horloges, zakhorloges, meetlinten, bureauklokjes, stopwatches et cetera. Afmeting: 3 - 8 cm. In redelijk/goede staat.

Lot horloges en frequentiemeter
Resultaat: 60 EUR

Doos met diverse polshorloges + zakhorlogehouders + Junghans quartz frequentiemeter. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Toneelkijker/gedenkboek
Resultaat: 60 EUR

Antieke parelmoer toneelkijker en een religieus gedenkboek. Circa 1900. Afmeting: 10 - 22 cm. In goede staat.

A'damse School hanglamp, 1920
Resultaat: 60 EUR

Amsterdamse School messing hanglamp. Drie-lichts. Circa 1920. Afmeting: 90 x ø 56 cm. In goede staat.

2x Antieke weegschaaltjes
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke weegschaaltjes. Eén maal zeldzame Engelse munten weegschaal. Eén maal goudweegschaal met gewichten setje in mahonie cassette. 19e Eeuw. Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.

Zeldzame Jugendstil documentenmap, 1910
Resultaat: 50 EUR

Zeldzame met boomzwam beklede Jugendstil documentenmap met messing beslag. Circa 1910. Afmeting: 35 x 24 x 1 cm. In goede staat.

Rococo spiegel
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse Rococo notenhout gestoken handspiegel. Met origineel facet geslepen spiegel. Afmeting: L 36,5 cm. In goede staat.

Wandblaker, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

18e - 19e Eeuwse kopergeslagen wandblaker met I.H.S. Duitsland. Afmeting: 25 x 19 x 18 cm. In goede staat.

60-er Jaren bureaulamp
Resultaat: 50 EUR

Hollandse 60-er jaren bureaulamp. Hala Zeist, model Ladystyle. Kleine deukjes aluminium kap. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Antieke petroleumlamp
Resultaat: 50 EUR

Antieke kopergeslagen petroleumlamp met Barok-voorstelling, figuren en druivenranken. Circa 1880. Historisme. Voet iets scheef. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.

Palissander kistje
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuws palissanderhouten kistje met florale intarsia. Sleutel mist. Afmeting: 10 x 27 x 19 cm. In goede staat.

Antieke staande petroleumlamp
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke messing staande petroleumlamp met bewerkte glazen kap. Afmeting: H 70 x ø 25 cm. In goede staat.

Hollandse bijbel
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse Hollandse heilige bijbel met platen. G. Doré. Uitgave A. Thieme - Arnhem. Afmeting: 9 x 30 x 37 cm. In redelijk/goede staat.

Klarinet in koffer
Resultaat: 50 EUR

Oude Hollandse klarinet in originele koffer. Imperial, J. Steyn, Zaandam. Afmeting: 35 x 20 x 9 cm. In goede staat.

Accordeon in koffer, 1930
Resultaat: 50 EUR

Oude accordeon in koffer. Gemerkt Amoretta. Circa 1930. Afmeting: 39 x 20 x 42 cm. In zeer goede staat.

Antieke kinder-viool, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke kinder-viool met strijkstok in koffer. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

Mini-camera Zeiss
Resultaat: 50 EUR

Zeldzame antieke kleine Duitse Zeiss Ikon camera. Box Tengor in origineel lederen foedraal. Baby box. Circa 1935. Afmeting: circa 12 x 8 x 6 cm. In goede staat.

Zware messing wandlamp
Resultaat: 50 EUR

Zware messing Louis Seize-stijl wandlamp met gegraveerde glazen lampenkap. 20e Eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

Antieke Franse lampenvoet
Resultaat: 50 EUR

Antieke porseleinen handbeschilderde 19e eeuwse Franse lampenvoet met messing. Vrouw met geit in landschap. Afmeting: 42 x 17 cm. In goede staat.

Tiffany-stijl tafellamp
Resultaat: 50 EUR

Tiffany-stijl tafellamp met messing voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

2x Antiek tin
Resultaat: 50 EUR

Twee delen antiek tin. Bestaande uit: Eén tazza, 17e - 18e eeuw. Eén grote schotel met bodemmerk, 19e eeuw. Afmeting: ø 27 - 40 cm. In goede staat.

4x Antiek messing
Resultaat: 50 EUR

4x Antiek messing. Bestaande uit: 2x 19e Eeuwse kandelaren. Historische spiegel, circa 1880. Oosterse wandblaker. Afmeting: 26 - 44 cm. In redelijk/goede staat.

19e Eeuws Engels dienblad
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuws Engels mahoniehouten dienblad. Afmeting: 70 x 42 cm. In goede staat.

2x Antieke bronzen plaquettes
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke bronzen plaquettes. Circa 1920. Eén maal Griekse godin, 19e eeuw. Eén maal portret van Dr. H. Colijn, door Ubbink & Co. Doesburg. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.

Jugendstil presenteertablet etc.
Resultaat: 50 EUR

Jugendstil keramieken presenteertablet met zeven keramieken onderzetters, vernikkeld comfoor met porseleinen theekan en koffiekan. Circa 1915. Afmeting: 8 - 52 cm. In goede staat.

2x Antieke koperen scheppen
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke koperen kruideniersscheppen. Circa 1900. Afmeting: L 40 - 41 cm. In goede staat.

Oude tazza
Resultaat: 50 EUR

Oude tazza met bronzen voet en kristallen schaal. Meisje op dolfijn. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 x ø 25 cm. In goede staat.

Opgezette reebok kop
Resultaat: 50 EUR

Opgezette reebok kop. Bevestigd op plaquette. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 35 x 17 cm. In goede staat.

30-er Jaren albasten hanglamp
Resultaat: 50 EUR

Art Deco albasten hanglamp. Circa 1930. Afmeting: 13 - 35 cm. In goede staat.

Kloosterbel + carbidlamp
Resultaat: 50 EUR

Oude Neo Renaissance messing kloosterbel + antieke carbidlamp. Afmeting: 23 - 45 cm. In goede staat.

Koperen bouilloir, 1880
Resultaat: 50 EUR

Antieke koperen boulloir. Circa 1880. Afmeting: 30 x 21 x 28 cm. In goede staat.

4x Diverse antieke kaarskandelaars
Resultaat: 50 EUR

Vier diverse antieke kaarskandelaren. Circa 1860 - 1900. Afmeting: H 29 - 36 cm. In goede staat.

Snijwerk barometer
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke Schwarzwalder barometer met gemsen en ranken. Circa 1900. Minimale beschadigingen. Afmeting: L 70 cm. In goede staat.

Doos horloge accessoires
Resultaat: 50 EUR

Doos diversen. Horloges, horlogekettingen, penningen, houders, sieraden, loep et cetera. Afmeting: 45 x 33 x 3 cm. In redelijk/goede staat.

Hollandse theestoof, 1860
Resultaat: 50 EUR

Hollandse notenhouten Willem III theestoof met ketel. Circa 1860. Afmeting: 45 x 30 cm. In zeer goede staat.

Bronzen tafelstuk
Resultaat: 50 EUR

Antiek bronzen tafelstuk met kandelaar en lucifershouder. Circa 1880. Afmeting: 11 x 25 x 15 cm. In goede staat.

Grote antieke blikken hutkoffer, 1920
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke blikken hutkoffer. Circa 1920. Afmeting: 43 x 43 x 67 cm. In goede staat.