Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Reclame blikken
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke voorraad reclameblikken. Eén maal De Telegraaf 100 jaar. Eén maal Spaans blik Segovia the Alcazar. Afmeting: 18 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke eiken sigaren humidor, 1910
Resultaat: 50 EUR

Antiek eikenhouten sigaren humidor. Circa 1910. Afmeting: 22 x 22 x 10 cm. In goede staat.

Antieke stereokijker + kaarten
Resultaat: 50 EUR

Antieke stereokijker met diverse vooroorlogse kaarten. Afmeting: 24 x 31 x 19 cm. In goede staat.

Oude Bureaulamp
Resultaat: 50 EUR

Oude messing bureaulamp. Tweede helft 20e eeuw. Klein deukje achterzijde. Afmeting: 31 x 26 x 30 cm. In goede staat.

Antieke Majolica petroleumlamp, 1900
Resultaat: 45 EUR

Antieke blauwe Majolica petroleumlamp met opgewerkte bloemen. Circa 1900. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

3x Tinnen kandelaren
Resultaat: 45 EUR

Drie antieke tinnen kaarskandelaren. Circa 1800. Twee maal groot Louis Seize. Eén maal Barok. Eén alziend oog applique mist. Afmeting: 20 - 65 cm. In redelijk/goede staat.

2 Instrumenten in kistjes
Resultaat: 45 EUR

Twee antieke tap-instrumenten in originele doos. Circa 1900. Eén schroefdraad draaier. Afmeting: 20 - 46 cm. In goede staat.

4x Oude/antieke passersets
Resultaat: 45 EUR

Vier oude/antieke passersets. 1900 en later. Uitgebreid, metaal + messing. Afmeting: 9 - 26 cm. In goede staat.

Glas-in-lood venster, 19e eeuw
Resultaat: 45 EUR

19e Eeuws gebrandschilderd glas-in-lood venster met kinderen en vis decor. Oudere restauraties. Afmeting: 58 x 70 cm. In redelijk/goede staat.

3x Schaakset
Resultaat: 45 EUR

Drie schaakspellen. Eén maal set dieren, Brazilië, schaakbord met keramieken tegels en imitatie ivoren schaakstukken. Eén maal set Tsjechië, met houten schaakstukken + houten schaakbord. Eén maal set ...

2x Messing vuurbokken
Resultaat: 40 EUR

Twee messing vuurbokken met leeuwenkoppen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 37 x 36 x 22 cm. In goede staat.

Metalen schildersezel
Resultaat: 40 EUR

Metalen schildersezel in Jugendstil-stijl. Met floraal zweepslag decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 46 x 22 x 21 cm. In goede staat.

2x Miniatuur schilderij
Resultaat: 40 EUR

Twee miniatuur schilderijen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Doosje met speeldoos met medaillon in deksel. Miniatuur in houten lijst (plaatje). Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.

2x Tafellampen (brons)
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke bronzen historisme tafellampen. Later geëlektrificeerd. Circa 1900. Afmeting: H 56 x ø 30 cm. In goede staat.

3x Antiek, Emmer, stoof en tabakspot
Resultaat: 40 EUR

Drie maal antiek. Bestaande uit: Notenhouten theestoof, ijzeren emmer, iepenhouten tabakspot. Afmeting: 20 - 34 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil Majolica petroleumlamp
Resultaat: 40 EUR

Antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 55 x ø 28 cm. In goede staat.

4x Antiek tin
Resultaat: 40 EUR

4x Antiek tin. Bestaande uit: Bierpul met glazen bodem, 19 eeuw, James Dixons & Sons. En drie Engelse tinnen theekannen. Circa 1860. Afmeting: 13 - 25 cm. In goede staat.

Tinnen maten (8x)
Resultaat: 40 EUR

8x Diverse 19e eeuwse tinnen maatkannen. Afmeting: 10 - 17 cm. In goede staat.

2x Antiek tin
Resultaat: 40 EUR

Twee delen antiek tin. Eén maal Jugendstil tulpenbord, circa 1915. Eén maal grote tinnen schaal, 18e - 19e eeuw, bodemstempels. Afmeting: 29 - 39 cm. In goede staat.

Reclamebord van Grolsch
Resultaat: 40 EUR

Groot Delfts polychrome keramieken reclamebord van Grolsch Enschede-Groenlo, Gildemeester Peter Cupper 1677. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: ø 35 cm. In goede staat.

8x Keramiek, Jugendstil
Resultaat: 40 EUR

Acht delen keramiek. Jugendstil. Circa 1915. Bestaande uit: Groot presenteerblad wit/blauw, haarlijn. Klein presenteerblad met zes onderzetters. Afmeting: 6 - 53 cm. In redelijk/goede staat.

Wandconsole
Resultaat: 40 EUR

Duitse eikenhouten Gründerzeit wandklok console. Circa 1880. Afmeting: 19 x 31 x 19 cm. In goede staat.

Gestoken Finse sculptuur, Twee beren
Resultaat: 40 EUR

30-er Jaren Fins houtgestoken figuur. Twee beren bij rotsblok. Gesigneerd Nieminen. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Antieke wijnkoeler, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antieke historisme vernikkelde messing wijnkoeler met bacchanten en leeuwenkoppen. Circa 1900. Afmeting: H 20 x ø 22 cm. In goede staat.

2x 50-er Jaren radio's van Philips
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Philips radio's. 50-er Jaren. Eén maal B1 x 92 A/69. Eén maal L3 x 71 T. Functies niet getest. Afmeting: 26 - 32 cm. In goede staat.

2x Wandconsoles
Resultaat: 40 EUR

Twee 19e eeuwse bronskleurige houtgestoken wandconsoles. Afmeting: 30 x 15 x 14 cm. In goede staat.

Pianoverlichting
Resultaat: 40 EUR

50-er Jaren pianoverlichting met harp. Koper met albast. Afmeting: 31 x 21 x 15 cm. In goede staat.

Plaquette, Boerenlandschap
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse albasten plaquette in lijst. Italiaanse boeren voorstelling met vee. Afmeting: 11 - 8 cm. In goede staat.

Wandplaquette Luxemburg
Resultaat: 40 EUR

Antieke tinnen wandplaquette. Grand Duche de Luxembourg. Afmeting: 18 x 18 x 1 cm. In goede staat.

Weegschaal+luciferhouder
Resultaat: 40 EUR

Antieke cloisonne lucifershouder, circa 1900 + gietijzeren weegschaal met E.N.K. Schutzmarke. Afmeting: 11 - 31 cm. In goede staat.

Antiek sieradenkistje, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antiek notenhouten sieradenkistje. Circa 1900. Afmeting: 16 x 28 x 18 cm. In redelijk/goede staat.

Lot reclame/verpakking
Resultaat: 40 EUR

Lot reclame + verpakking. 20e Eeuw. Twee sigaretten doosjes, Faber potloden + verpakking et cetera. Afmeting: 6 - 22 cm. In goede staat.

2x Antieke blikken schotels
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke gelithografeerde blikken schotels. Eén maal Michiel de Ruyter, 1607 - 1907. Eén maal vrouw bij zuil met ampfora. Afmeting: ø 23 - 26 cm. In goede staat.

Koperen hanglamp
Resultaat: 35 EUR

Koperen octagonale hallamp met glas. 20e Eeuw. Afmeting: 57 x 20 x 20 cm. In goede staat.

2x Emaille asbakken
Resultaat: 35 EUR

Twee geëmailleerde asbakken met reclame. 20e Eeuw. Bestaande uit: Rauch noch'ne Caravellis en Lyra Tabak Zigaretten. Beschadigingen. Afmeting: ø 13 cm. In redelijke staat.

Messing asbak
Resultaat: 35 EUR

Messing Jugendstil asbak. Vrouw met rok. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 15 x 3 cm. In goede staat.

Oude globe
Resultaat: 35 EUR

Oude globe. Elektrisch. Met maandaanduiding. Duples Colombus Berlin/Stuttgart. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x ø 30 cm. In goede staat.

Tinnen po, 19e eeuw
Resultaat: 35 EUR

19e Eeuwse tinnen po met bodemmerken. Afmeting: 16 x 30 x ø 24 cm. In goede staat.

5x Cloisonne
Resultaat: 35 EUR

Vijf delen oud cloisonne. 20e Eeuw. Bestaande uit: Ei, schildpad en vier vogels. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.

Doos diverse Hummel artikelen
Resultaat: 35 EUR

Doos met diverse Hummel artikelen. Onder andere: Map vol met ansichtkaarten, zes boeken over Hummel, twee kalenders, Hummel speeldoos met muziek, klein dekseldoosje, gebrandschilderd raam, hanger, vid...

Jugendstil lectuurhouder
Resultaat: 35 EUR

Antieke Jugendstil lectuurhouder met intarsia. Met landschap ingelegd. Circa 1915. Krimpnaad. Afmeting: 44 x 34 x 14 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke weegschaal, 1930
Resultaat: 30 EUR

Antieke metalen (kruideniers) weegschaal. Circa 1930. N.V. Snelweger Fabriek De Bilt - Holland. Barst in glas. Afmeting: 54 x 33 x 32 cm. In goede staat.

Map met lepeltjes
Resultaat: 30 EUR

Map vol met plated souvenir theelepels, sommige met reclame etc. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 28 x 32 cm. In goede staat.

Lot antiek tin
Resultaat: 30 EUR

Lot divers antiek tin. Onder andere: Vier maten, twee kraantjeskannen, één eikeltjeskan. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 17 cm. In goede staat.

Composiet figuur, Discuswerper
Resultaat: 30 EUR

Composiet figuur. Discuswerper. 20e Eeuw. Albast effect. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

2x Antieke Oranje koningshuis prenten
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke oranje koningshuis prenten in gouden lijst. Jubileum. Eén maal Wilhelmina, 1898 - 1923. Eén maal stamboom oranje, 1901 - 1920. Afmeting: 38 - 52 cm. In goede staat.

Antieke Schwarzwalder barometer
Resultaat: 30 EUR

Antieke houtgestoken Schwarzwalder barometer met thermometer, ranken decor. Circa 1900. Afmeting: L 50 cm. In goede staat.

3x Oude lijsten
Resultaat: 30 EUR

Drie oude goudkleurige lijsten met passe partout + glas. Afmeting: H 83 x 96 cm. In goede staat.

3x Duits antiek
Resultaat: 30 EUR

Drie maal Duits antiek. Bestaande uit: Mondgeblazen klepkan met tinnen deksel, anno 1873. Menage met keramiek, circa 1920. Onderzetter met keramiek, circa 1920. Afmeting: 18 - 29 cm. In goede staat.

Antieke kruideniersweegschaal
Resultaat: 30 EUR

Grote antieke Engelse gietijzeren kruideniersweegschaal met messing wijzerplaat. Salter Trade Spring Balance. Afmeting: 42 x 41 x 30 cm. In goede staat.

3x Blikken spaarpotten
Resultaat: 30 EUR

Drie oude Duitse blikken spaarpotten. Bestaande uit: Rijks postspaarbank, Made in Germany, circa 1920 en kluis-model, Western Germany. Circa 1950. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.

Antieke bureaulamp, 1920
Resultaat: 30 EUR

Antieke messing bureaulamp met facet geslepen glazen kap. In hoogte verstelbaar. Circa 1920. Afmeting: 56 cm. In goede staat.

2x Engelse ijzeren kookpotten voor open vuur
Resultaat: 25 EUR

Twee 19e eeuwse ijzeren kookpotten voor heksenhaal en open vuur. Afmeting: 40 - 60 cm. In goede staat.

Antieke staande petroleumlamp
Resultaat: 25 EUR

Antieke staande petroleumlamp met messing capitel, onyx en amandel geslepen reservoir. Later geëlektrificeerd. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

60-er Jaren staande lamp
Resultaat: 25 EUR

60-er Jaren staande metalen lamp met rood/zwart beschilderde voet. Ongemerkt. Afmeting: H 157 cm. In goede staat.

Antieke tabakspot en reclame objecten.
Resultaat: 25 EUR

Antieke tabakspot en reclame objecten. Bestaande uit: Tabakspot terracotta, chips. Likeurfles Sechsämtertropfen, Kakao doosje blik + Faun Stuttgart, 6x boekjes met verfpigmenten Teinture Perfectionneé...

Porseleinen tafellamp
Resultaat: 20 EUR

Grote oude porseleinen tafellamp. Vervaardigd van een Weense-stijl dekselvaas. Restauratie. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x ø 40 cm. In redelijke staat.

Kristalglazen hanglamp met pegels, 1960
Resultaat: 20 EUR

Kristalglazen hanglamp met geslepen pegels. Circa 1960. Afmeting: 35 x 45 cm. In goede staat.

4-Delig tinnen servies
Resultaat: 20 EUR

Vier-delig Art Deco gehamerd tinnen koffie/thee servies. Circa 1920. Craftsman Sheffield. Enkele deuken. Afmeting: 15 - 18 cm. In redelijke staat.

2x Antieke lampenvoeten, 1920
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke notenhouten lampenvoeten. Circa 1920. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

Nikkel koffie- en theeset op dienblad
Resultaat: 20 EUR

Vijf-delige antieke vernikkelde koffie- en theeset. Circa 1920. Afmeting: 25 x Ø 35 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek reclamebord Arwa
Resultaat: 20 EUR

Antiek emaille reclamebord van Arwa. Circa 1930 - 1950. Randschades. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.