Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lot 18e Eeuws Chinees porselein 7113
Lot 18e Eeuws Chinees porselein

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinees tablet met draak 7260
Chinees tablet met draak

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Zilveren dienblad 29
Zilveren dienblad

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Gouden oorhangers met jade 743
Gouden oorhangers met jade

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Sapi Cap.? 2x  Verliefd ouder stel 1100
Sapi Cap.? 2x Verliefd ouder stel

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
F. van Kregten, bosgezicht met waterpartij 1241
F. van Kregten, bosgezicht met waterpartij

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Venetiaanse Moor-lamp 2040
Venetiaanse Moor-lamp

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
2x Antieke Engelse meubelen 4041
2x Antieke Engelse meubelen

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Eiken tinbuffet, 1800 4065
Eiken tinbuffet, 1800

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Perzisch tapijt, 272 x 430 cm. 4500
Perzisch tapijt, 272 x 430 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Griekse vrouw met lyra 5011
Bronzen beeld, Griekse vrouw met lyra

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
19e Eeuwse glazen dekseldoos 5503
19e Eeuwse glazen dekseldoos

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Porseleinen beeldengroep 6048
Porseleinen beeldengroep

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Chinese vaas 7040
Chinese vaas

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Quan Yin op lotusbloem 7081
Quan Yin op lotusbloem

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
2x Chinese kopjes 7154
2x Chinese kopjes

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Chinese olielamp 7176
Chinese olielamp

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Chinese vaas 7243
Chinese vaas

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Lot div. Chinese kopjes (9x) 7400
Lot div. Chinese kopjes (9x)

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
18e Eeuwse notenhouten bank 4035
18e Eeuwse notenhouten bank

Resultaat:

410 EUR

Verkocht
Zilveren broodmand 4
Zilveren broodmand

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Groningse zilveren brandewijnkom 47
Groningse zilveren brandewijnkom

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Grote zilveren broodmand 82
Grote zilveren broodmand

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Longines horloge 544
Longines horloge

Resultaat:

400 EUR