Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
B. Johnson, Zeeman met wandelstok en kijker 1344
B. Johnson, Zeeman met wandelstok en kijker

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
A. Peczely, Figuren in kerk 1352
A. Peczely, Figuren in kerk

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Onduid.gesign., Gezicht op dorp 1353
Onduid.gesign., Gezicht op dorp

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Hollandse School, Stadsgezicht met figuren 1360
Hollandse School, Stadsgezicht met figuren

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
F. Hoos, Oude haven Enkhuizen 1368
F. Hoos, Oude haven Enkhuizen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
G. von Meyen, Portret Kaiser Wilhelm 1384
G. von Meyen, Portret Kaiser Wilhelm

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Onduidelij, Mediterraans havengezicht 1387
Onduidelij, Mediterraans havengezicht

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Onduid.gesign., Portret jonge man 1228
Onduid.gesign., Portret jonge man

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
H. Paskamp, Duits landschap 1277
H. Paskamp, Duits landschap

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x J. van Rijsewijk, Patriciers/Blokmolen 1288
2x J. van Rijsewijk, Patriciers/Blokmolen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Onduid.gesign., Figuur loopt over wadden 1327
Onduid.gesign., Figuur loopt over wadden

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
A. Smeerdijk, Landweggetje 1341
A. Smeerdijk, Landweggetje

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Onduidelijk, Vissersboten aan de kade 1385
Onduidelijk, Vissersboten aan de kade

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
W. T. Haettenschweiler, Duits winterlandschap 1326
W. T. Haettenschweiler, Duits winterlandschap

Resultaat:

25 EUR