Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Grote buffelhoorns 2305
2x Grote buffelhoorns

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
10x Zilveren ½ Gulden, Divers 2361
10x Zilveren ½ Gulden, Divers

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Miniatuur schilderij 2365
2x Miniatuur schilderij

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Neo Gotische kandelaren 2051
2x Neo Gotische kandelaren

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Petroleumlampen 2079
2x Petroleumlampen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3x Koperwerk, 20e eeuw 2090
3x Koperwerk, 20e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Bronzen schalen 2100
2x Bronzen schalen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Mahonie kistje 2127
Mahonie kistje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Tibetaans kistje 2135
Tibetaans kistje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Tibetaans kistje 2135.
Tibetaans kistje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Stoof + ketel 2149
Stoof + ketel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Stoof + ketel 2150
Stoof + ketel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Oost-Duitse hygrometer 2160
Oost-Duitse hygrometer

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Supraporte van gips 2185
Supraporte van gips

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Duitse verzamelbundels 2217
2x Duitse verzamelbundels

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Grote wandlampen 2220
2x Grote wandlampen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
9x Perzisch/Arabisch 2235
9x Perzisch/Arabisch

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bewerkt bestek, 24 delig 2237
Bewerkt bestek, 24 delig

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3x Anteke fotolijsten 2244
3x Anteke fotolijsten

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
4x Kaarskandelaren 2265
4x Kaarskandelaren

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bakelieten telefoon 2266
Bakelieten telefoon

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Beddenpan 2279
Beddenpan

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Antieke kraantjeskannen 2300
2x Antieke kraantjeskannen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
6-Delig Eissenloeffel-stijl theeservies van messing 2310
6-Delig Eissenloeffel-stijl theeservies van messing

Resultaat:

50 EUR